Szukasz pomysłu na aktywne spędzanie wolnego czasu? A może chciałbyś odnaleźć swoje hobby i spróbować w życiu czegoś nowego? Odpowiedzią na te pytania jest program Aktywuj się z MOSiR-em, w którym znajdziesz wachlarz propozycji zajęć w sali fitness i siłowni, ale także atrakcyjne formy treningu w wodzie, z których skorzystać mogą osoby dorosłe oraz seniorzy.

Aktywuj się z MOSiR-em od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W tym roku oferta została wzbogacona i urozmaicona o kilka nowych zajęć, w tym Easy Gym Training na siłowni, Aqua Turbo, Aqua Long, Aqua Senior oraz Aqua Fitness (również w wersji porannej). Każda z wymienionych pozycji oferuje odmienną formę aktywności, ale gwarantuje taką samą satysfakcję.

Oprócz wymienionych nowości nie zabrakło miejsca na stałe punkty programu, a więc taneczne zajęcia Zumby, relaksacyjne ćwiczenia Jogi oraz energiczne treningi pod nazwą Turbo Spalanie. Warto zapamiętać, że są to spotkania skierowane dla osób nie tylko zaznajomionych już ze specyfiką fitnessu, ale także dla początkujących, chcących polepszyć swoją sylwetkę oraz doświadczyć czegoś nowego i być może poznać swoją nową pasję.

Lodowisko Helena (ul. Karowa 1):

  • Easy Gym Training: poniedziałek, 18:00 (siłownia)
  • Joga: wtorek, 18:20 (sala fitness)
  • Zumba: wtorek i czwartek, 19:30 (sala fitness)
  • Turbo Spalanie: środa, 18:30 (sala fitness)

Cennik (wejście jednorazowe):

– Joga, Zumba, Turbo Spalanie: 16 zł
– Easy Gym Training: 20 zł

Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka (ul. Moniuszki 25):

  • Poranki z Aqua Fitness: poniedziałek i środa, 9:30
  • Aqua Turbo: wtorek, 20:00
  • Aqua Long: czwartek, 20:00

Cennik:

– wejście jednorazowe: 28 zł
– karnet 4 wejść: 95 zł
– karnet 8 wejść: 160 zł

Wykupiony karnet obowiązuje również w Krytej Pływalni.

Kryta Pływalnia (ul. Robotnicza 68):

Cennik:

– wejście jednorazowe (na zajęcia Aqua): 23 zł
– wejście jednorazowe (na zajęcia Aqua Senior): 12 zł
– karnet 4 wejść (zajęcia Aqua oraz nauki pływania): 85 zł
– karnet 8 wejść (zajęcia Aqua oraz nauki pływania): 140 zł
– karnet OPEN: 490 zł (2 wejścia w tygodniu w ciągu semestru; dotyczy tylko nauki pływania)

Karnet z Krytej Pływalni nie obowiązuje w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka.

Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska i basenu. Istnieje możliwość korzystania z kart: Multisport, Fit Profit, Medicover, PZU Sport.

Karnet MOSiR, czyli wygoda i oszczędność

Karnet MOSiR-u pozwala szybko i łatwo opłacić bilety wstępu na CRW Dolinka, Krytą Pływalnię, Lodowisko Helena i Tor Kalbar oraz nabyć wejściówki na wszystkie zajęcia programu „Aktywuj się z MOSiR-em”. Można również wykupić pojedyncze wejście na dowolny dzień do nowej siłowni MOSiR. Karnet pozwala na częstsze i tańsze wejścia na obiekty i zajęcia. Im więcej korzystasz, tym więcej oszczędzasz! Jak to działa? Każde większe doładowanie środków na koncie sprawia, że otrzymujesz od nas większy bonus, który zamienisz na dodatkowe wejścia i ćwiczenia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Tekst i fot. MOSiR