Piłkarskie emocje oraz grad bramek towarzyszyły nam w sobotę podczas II Turnieju Halowego organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. W wielkim finale padł bezbramkowy remis, a w konkursie rzutów karnych lepsi okazali się zawodnicy II Dywizjonu Przeciwlotniczego z Elbląga, którzy pokonali obrońców tytułu, a więc Pomowiec. Zobacz zdjęcia.

W drugiej edycji turnieju w piłkę nożną na hali wzięło udział 8 zespołów, które w wyniku losowania kapitanów zostały rozstawione w dwóch grupach. Nad właściwym przebiegiem gry czuwali licencjonowani sędziowie, a mecze trwały 2×6 min, przy czym ostatnia minuta każdej z połów była zatrzymywana, jeśli piłka opuściła plac gry.

Po zakończeniu spotkań grupowych poznaliśmy pary półfinałowe: Pomowiec vs Piękni i Młodzi oraz PBG Jankowiak vs II Dywizjon Przeciwlotniczy. Z tych pojedynków zwycięsko wyszli Pomowiec oraz II Dywizjon Przeciwlotniczy, zaś o brązowe medale zawalczyli Piękni i Młodzi oraz Jankowiak.

O ile w meczu o 3. miejsce obejrzeliśmy bramki, tak w finale padły one dopiero w konkursie rzutów karnych. Tutaj lepsi od Pomowca okazali się zawodnicy II Dywizjonu Przeciwlotnicze i to oni triumfowali w całym turnieju.

Dziękujemy wszystkim ekipom za udział w zawodach i mamy nadzieję, że za rok zobaczymy się ponownie.