Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie Panie na niezwykłą przygodę wypełnioną ruchem i dobrą energią. „Aktywny Dzień Kobiet” odbędzie się w środę, 4 marca, w Hali Sportowo-Widowiskowej, a wejście na wydarzenie będzie całkowicie bezpłatne.