WYNIKI I FAZY – play off
GOSPODARZEGOŚCIEWYNIKI
1/4 FINAŁ
I paraMAR-EL Instalacje ElektryczneMerkury Elbląg3:0 (25:19; 27:25; 25:23)
Merkury ElblągMAR-EL Instalacje Elektryczne1:2 (22:25; 19:25; 25:22)
II paraOldboys TRUSO ZNPJUST 4 FUN3:0 (25:23; 25:17; 25:19)
JUST 4 FUNOldboys TRUSO ZNP0:3 (17:25; 18:25; 13:25)
III paraLOGBAR ElblągMajor i Przyjaciele3:0 (25:18; 25:10; 25:21)
Major i PrzyjacieleLOGBAR Elbląg3:0 (25:19; 25:23; 25:15) złoty set 25:22
IV paraSport SPA TeamSISLEY 2:1 (25:20; 22:25; 25:23)
SISLEY Sport SPA Team3:0 (25:19; 25:15; 28:26)
WYNIKI II FAZY – play off
GOSPODARZEGOŚCIEWYNIKI
1/2 FINAŁ
I paraMAR-EL Instalacje ElektryczneSISLEY
II paraOldboys TRUSO ZNPMajor i Przyjaciele
FINAŁY
o 3 miejsce
Finał
WYNIKI FAZY – play out (Miejsce 5-9)
GOSPODARZEGOŚCIEWYNIKI
1. kolejka
Play OutPauzaLOGBAR Elblągx:x
Play OutSport SPA TeamOkna Tufe
Play OutMerkury ElblągJUST 4 FUN
2. kolejka
Play OutPauzaJUST 4 FUNx:x
Play OutOkna TufeMerkury Elbląg
Play OutLOGBAR ElblągSport SPA Team
3. kolejka
Play OutPauzaSport SPA Teamx:x
Play OutMerkury ElblągLOGBAR Elbląg
Play OutJUST 4 FUNOkna Tufe
4. kolejka
Play OutPauzaOkna Tufex:x
Play OutLOGBAR ElblągJUST 4 FUN
Play OutSport SPA TeamMerkury Elbląg
5. kolejka
Play OutPauzaMerkury Elblągx:x
Play OutJUST 4 FUNSport SPA Team
Play OutOkna TufeLOGBAR Elbląg

FAZA ZASADNICZA

NAZWA ZESPOŁU Z P PKT WS PS SS WP PP SP
1MAR-EL Instalacje Elektryczne 71191953,85654491.258
2Oldboys TRUSO ZNP53171772,425804791.210
3LOGBAR Elbląg621616825764691.223
4Sport SPA Team621414101,45465371.016
5SISLEY 441111130.845475480.998
6Major i Przyjaciele351111130,845385600.960
7JUST 4 FUN2688160.54845710.849
8Merkury Elbląg2666180.334805740.836
9Okna Tufe1766180.334645770.804

W tabeli kolejno nazwa zespołu, zwycięstwa, porażki, punkty, sety wygrane, sety przegrane, stosunek setów, małe punkty zdobyte, małe punkty stracone, stosunek punktów
1. Kolejka
1Pauza Major i Przyjaciele
2JUST 4 FUNSISLEY1:2 (22:25; 21:25; 25:23)
3Merkury ElblągSport SPA Team0:3 (12:25; 19:25; 20:25)
4Okna TufeLOGBAR Elbląg0:3 (9:25; 13:25; 14:25)
5MAR-EL Instalacje Elektryczne Oldboys TRUSO ZNP2:1 (25:23; 26:24; 20:25)
2. Kolejka
6Pauza LOGBAR Elbląg
7SISLEYOkna Tufe2:1 (20:25; 25:20; 25:20)
8Sport SPA TeamJUST 4 FUN2:1 (25:22; 21:25; 26:24)
9Oldboys TRUSO ZNPMerkury Elbląg3:0 (25:12; 25:21; 25:18)
10Major i PrzyjacieleMAR-EL Instalacje Elektryczne 0:3 (9:25; 20:25; 23:25)
3. Kolejka
11Pauza MAR-EL Instalacje Elektryczne
12Merkury ElblągMajor i Przyjaciele3:0 (25:14; 28:26; 25:22)
13JUST 4 FUNOldboys TRUSO ZNP0:3 (16:25; 13:25; 11:25)
14Okna TufeSport SPA Team1:2 (18:25; 25:23; 22:25)
15LOGBAR ElblągSISLEY1:2 (24:26; 25:20; 15:25)
4. Kolejka
16PauzaSISLEY
17Sport SPA TeamLOGBAR Elbląg1:2 (16:25; 25:19; 28:30)
18Oldboys TRUSO ZNPOkna Tufe3:0 (25:17; 25;20; 25:19)
19Major i PrzyjacieleJUST 4 FUN1:2 (23:25; 25:19; 14:25)
20MAR-EL Instalacje Elektryczne Merkury Elbląg3:0 (25:18; 25:17; 25:16)
5, Kolejka
21PauzaMerkury Elbląg
22JUST 4 FUNMAR-EL Instalacje Elektryczne 0:3 (18:25; 10:25; 15:25)
23Okna TufeMajor i Przyjaciele1:2 (25:23; 16:25; 22:25)
24LOGBAR ElblągOldboys TRUSO ZNP2:1 (25:27; 25:14; 25:18)
25SISLEYSport SPA Team1:2 (16:25; 25:23; 21:25)
6. Kolejka
26Pauza Sport SPA Team
27Oldboys TRUSO ZNPSISLEY3:0 (25:23; 25:12;28:26)
28Major i PrzyjacieleLOGBAR Elbląg3:0 (25:23; 25:21; 25:21)
29MAR-EL Instalacje Elektryczne Okna Tufe3:0 (25:18; 25:15; 25:14)
30Merkury ElblągJUST 4 FUN2:1 (25:23; 25:19; 24:26)
7. kolejka
31PauzaJUST 4 FUN
32Okna TufeMerkury Elbląg2:1 (25:21, 20:25, 25:21)
33LOGBAR ElblągMAR-EL Instalacje Elektryczne 3:0 (25:17; 25:16; 25:16)
34SISLEYMajor i Przyjaciele0:3 (24:26; 19:25; 21:25)
35Sport SPA TeamOldboys TRUSO ZNP2:1 (25:23; 19:25; 25;17)
8. Kolejka
36Pauza Oldboys TRUSO ZNP
37Major i PrzyjacieleSport SPA Team1:2 (25:20, 24:26, 25:27)
38MAR-EL Instalacje Elektryczne SISLEY2:1 (25:21, 20:25, 25:21)
39Merkury ElblągLOGBAR Elbląg0:3 (18:25; 20:25; 11:25)
40JUST 4 FUNOkna Tufe2:1 (26:24; 13:25; 25:18)
9. Kolejka
41PauzaOkna Tufe
42LOGBAR ElblągJUST 4 FUN2:1 (25:16; 25:20; 23:25)
43SISLEYMerkury Elbląg3:0 (25:14; 29:27; 25:13)
44Sport SPA TeamMAR-EL Instalacje Elektryczne 0:3 (7:25; 21:25; 14:25)
45Oldboys TRUSO ZNPMajor i Przyjaciele2:1 (25:19; 23:25; 25:20)