NAZWA ZESPOŁU Z P PKT WS PS SS WP PP SP
1MAR-EL Instalacje Elektryczne 5014141143712651.4
2Oldboys TRUSO ZNP 42141443,54343541.225
3Sport SPA Team 411010523623231.207
4LOGBAR Elbląg328871,143533101.138
5SISLEY 327780,8753373480.968
6Major i Przyjaciele236690.663243500.925
7Merkury Elbląg2355100.53053550.859
8JUST 4 FUN1555130.383594310.832
9Okna Tufe0633150.23324410.752

W tabeli kolejno nazwa zespołu, zwycięstwa, porażki, punkty, sety wygrane, sety przegrane, stosunek setów, małe punkty zdobyte, małe punkty stracone, stosunek punktów
1. Kolejka
1Pauza Major i Przyjaciele
2JUST 4 FUNSISLEY1:2 (22:25; 21:25; 25:23)
3Merkury ElblągSport SPA Team0:3 (12:25; 19:25; 20:25)
4Okna TufeLOGBAR Elbląg0:3 (9:25; 13:25; 14:25)
5MAR-EL Instalacje Elektryczne Oldboys TRUSO ZNP2:1 (25:23; 26:24; 20:25)
2. Kolejka
6Pauza LOGBAR Elbląg
7SISLEYOkna Tufe2:1 (20:25; 25:20; 25:20)
8Sport SPA TeamJUST 4 FUN2:1 (25:22; 21:25; 26:24)
9Oldboys TRUSO ZNPMerkury Elbląg3:0 (25:12; 25:21; 25:18)
10Major i PrzyjacieleMAR-EL Instalacje Elektryczne 0:3 (9:25; 20:25; 23:25)
3. Kolejka
11Pauza MAR-EL Instalacje Elektryczne
12Merkury ElblągMajor i Przyjaciele3:0 (25:14; 28:26; 25:22)
13JUST 4 FUNOldboys TRUSO ZNP0:3 (16:25; 13:25; 11:25)
14Okna TufeSport SPA Team1:2 (18:25; 25:23; 22:25)
15LOGBAR ElblągSISLEY1:2 (24:26; 25:20; 15:25)
4. Kolejka
16PauzaSISLEY
17Sport SPA TeamLOGBAR Elbląg1:2 (16:25; 25:19; 28:30)
18Oldboys TRUSO ZNPOkna Tufe3:0 (25:17; 25;20; 25:19)
19Major i PrzyjacieleJUST 4 FUN1:2 (23:25; 25:19; 14:25)
20MAR-EL Instalacje Elektryczne Merkury Elbląg3:0 (25:18; 25:17; 25:16)
5, Kolejka
21PauzaMerkury Elbląg
22JUST 4 FUNMAR-EL Instalacje Elektryczne 0:3 (18:25; 10:25; 15:25)
23Okna TufeMajor i Przyjaciele1:2 (25:23; 16:25; 22:25)
24LOGBAR ElblągOldboys TRUSO ZNP2:1 (25:27; 25:14; 25:18)
25SISLEYSport SPA Team1:2 (16:25; 25:23; 21:25)
6. Kolejka
26Pauza Sport SPA Team
27Oldboys TRUSO ZNPSISLEY3:0 (25:23; 25:12;28:26)
28Major i PrzyjacieleLOGBAR Elbląg3:0 (25:23; 25:21; 25:21)
29MAR-EL Instalacje Elektryczne Okna Tufe3:0 (25:18; 25:15; 25:14)
30Merkury ElblągJUST 4 FUN2:1 (25:23; 25:19; 24:26)
7. kolejka
31PauzaJUST 4 FUN
32Okna TufeMerkury Elbląg
33LOGBAR ElblągMAR-EL Instalacje Elektryczne
34SISLEYMajor i Przyjaciele
35Sport SPA TeamOldboys TRUSO ZNP
8. Kolejka
36Pauza Oldboys TRUSO ZNP
37Major i PrzyjacieleSport SPA Team
38MAR-EL Instalacje Elektryczne SISLEY
39Merkury ElblągLOGBAR Elbląg
40JUST 4 FUNOkna Tufe
9. Kolejka
41PauzaOkna Tufe
42LOGBAR ElblągJUST 4 FUN
43SISLEYMerkury Elbląg
44Sport SPA TeamMAR-EL Instalacje Elektryczne
45Oldboys TRUSO ZNPMajor i Przyjaciele