Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg, w ramach Wakacji z MOSiR-em, zaprasza na spacer w głąb Bażantarni w towarzystwie leśnika. Zbiórka uczestników we wtorek, 2 lipca, o godz. 17:00 przy ul. Marymonckiej 5.

Spacery z leśnikiem to wydarzenie, podczas którego będzie można aktywnie spędzić czas w lesie. Poznamy jego tajemnice dzięki fachowemu komentarzowi leśnika, który przekaże wiele interesujących ciekawostek. Wszystko to odbędzie się podczas niedługiego spaceru szlakami i ścieżkami Bażantarni, na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. W ciągu dwugodzinnej pieszej wycieczki przejdziemy do 5 km.

W wakacje nasze spacery mają tradycyjną formułę spotkań i w tym okresie rowery nie będą potrzebne. Na spacer wystarczy założyć buty, a rowerem można dojechać z domu do Bażantarni.

Informujemy, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (m.in. huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o jej ewentualnym odwołaniu ukaże się na stronie MOSiR.

Partnerem spacerów z leśnikiem jest Nadleśnictwo Elbląg, przy którego siedzibie rozpoczniemy wędrówkę we wtorek, 2 lipca, o godz. 17:00.

Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych imprezach, organizowanych w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR