Trwają zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 roku życia. W każdej chwili można dołączyć do już istniejących grup. Fachowa kadra, wesoła atmosfera i atrakcyjne ceny to zalety naszej propozycji.

Pływanie to jeden z najprzyjemniejszych sportów. Warto nauczyć poruszać się w wodzie, a ta sztuka najłatwiej przychodzi w młodym wieku. Dzięki naszym zajęciom każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą. Ci bardziej doświadczeni będą mogli natomiast udoskonalić swoje umiejętności.

Podczas pierwszych zajęć instruktorzy ustalą poszczególne grupy dzieci i młodzieży, biorąc pod uwagę umiejętności poszczególnych pływaków. Będą oni korzystać z basenu sportowego lub rekreacyjnego, w zależności od grupy wybranej przez instruktora.

Każda z grup będzie miała spotkania dwa razy w tygodniu, ale jest także możliwość uczestnictwa tylko w jednych zajęciach. Cena karnetu na 8 wejść w miesiącu to jedynie 115 zł, a na 4 wejścia – 78 zł. Pojedyncze zajęcia kosztują 21 zł.

Tekst i fot. MOSiR