Cykl Garmin Iron Triathlon ponownie zawita do Elbląga. Już 17 lipca to piękne miasto będzie areną zmagań najlepszych triathlonistów w Polsce. Zawodnicy wystartują na trzech dystansach, zarówno indywidualnie jak i w sztafetach!

W związku z organizacją imprezy sportowej w dniu 17.07.2022 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Podczas tegorocznej edycji trasy zawodów zostały zmienione w stosunku do lat ubiegłych, więc prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią komunikatu.

W godzinach 08:00-14:00, w związku z trwaniem etapu kolarskiego zawodów zamknięte dla ruchu będą następujące ulice: ul. Warszawska (od skrzyżowania z ul. Grochowską), ul. Orla, ul. Nowodworska, Trasa Unii Europejskiej oraz starodroże DK7 na odcinku Kazimierzowo-Solnica.

W godzinach 08:00-15:15, w związku z trwaniem etapu biegowe zawodów zamknięte dla ruchu będą następujące ulice: ul. Wodna, ul. Mostowa, ul. Stary Rynek, ul. Stoczniowa, ul. Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej, ul. Wałowa, ul. Stawidłowa, ul. Radomska.

Prosimy o zwrócenie uwagi na czasowo wprowadzoną organizację ruchu oraz o stosowanie się do poleceń służby porządkowej zabezpieczającej imprezę.

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do kibicowania zawodnikom.

Zalecane parkingi znajdują się przy ulicy Warszawska (wjazd do godziny 08:00) oraz przy ulicy Przymurze.

Wszystkie informacje dotyczące zawodów znajdują się na stronie internetowej www.irontriathlon.pl.