Wszystkie osoby, które lubią spędzać aktywnie czas na wodzie zapraszamy do spędzenia czasu na rowerach wodnych. Startujemy we wtorek, 9 sierpnia o godzinie 16:30. Na imprezę, która odbywa się w ramach Wakacji z MOSiR-em, zapiszecie się na miejscu w Przystani Grupy Wodnej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przystań nad rzeką Elbląg między mostami zwodzonymi będzie miejscem rekreacyjnego pływania rowerami wodnymi z elementami techniki sterowania.  To będzie pierwsza  edycja imprezy, zorganizowanej przez MOSiR w Elblągu i Grupę Wodną. Inicjatywa ta będzie miała charakter rekreacyjny i rodzinny. Podczas imprezy drużyny od 2 do 5 osób – tyle mieści się na rowerze wodnym – będą pływać po torze przeszkód omijając postawione na wodzie boje. Po ukończeniu niedługiego dystansu, każdy uczestnik zabawy otrzyma słodki upominek.

W imprezie mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu jej organizowania ukończyły 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w imprezie wyłącznie pod opieką i bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Zgłoszenia do imprezy „Tor przeszkód na rowerach wodnych” przyjmowane będą w dniu imprezy 9 sierpnia od godziny 16:00 w biurze zawodów na Przystani Grupy Wodnej, ulica Wybrzeże Gdańskie 12 (między mostami zwodzonymi). Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych imprezach, organizowanych w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR