Co najlepiej buduje więzi rodzinne? Wspólne przygody! Aby je przeżyć warto zapisać się na bieg przez dmuchane przeszkody Bażantarnia Jump&Run. Wystartuj wspólnie ze swoją pociechą lub dopinguj swoje dziecko, które będzie się świetnie bawić. Impreza rozpocznie się 11 września, a zapisy już trwają.

Rodzice z dziećmi biegną po parku

W Bażantarni wyznaczona zostanie specjalna trasa dla rodzin i dzieci. Na dystansie 1,5 km dla uczestników przygotowanych będzie 6 efektownych dmuchanych przeszkód: dmuchane tory, labirynty, kule, zjeżdżalnie czy skocznie, ustawione w odpowiednich odległościach od siebie. W efekcie, trzeba będzie nieco pobiegać, a do tego wykazać się sprytem w pokonywaniu przeszkód.

Rodziców i dzieci zachęcamy więc, aby wystartować w Biegu Junior (dzieci od 6 roku życia) lub w Biegu Family (rodzic/opiekun z dzieckiem od 4 roku życia). Każde dziecko czy rodzic wraz ze swoją pociechą nie będzie miał jednak większych problemów z pokonaniem dystansu i dmuchanych przeszkód. A na zakończenie zabawy wszyscy startujący otrzymają pamiątkowy medal. Podczas biegu nie będzie pomiaru czasu, ani klasyfikacji zawodników. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i wspólne, aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Bażantarnia Jump&Run to nowość nie tylko w naszym mieście, ale również w całym kraju. Jest to więc znakomita okazja, aby skorzystać z tych niesamowitych dmuchanych przeszkód. Na dodatek będą one ustawione wśród pięknej przyrody, w miejscu nie bez powodu nazywanym płucami Elbląga.

Zobacz na filmie, jaka wspaniała to będzie zabawa.

Zgłoszenia do Biegu Junior oraz Biegu Family przyjmowane będą do 7.09.2022, jedynie za pośrednictwem strony internetowej www.elektronicznezapisy.pl. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i zaksięgowaniu opłaty startowej zawodnik będzie umieszczony na liście uczestników. W Biegu Junior obowiązuje opłata startowa w wysokości 20 zł (od uczestnika), w Biegu Family 40 zł (od pary).

Osoby powyżej 16 roku życia, które chcą spróbować sportowej rywalizacji, zapraszamy na start Biegu Classic. Przygotowana będzie trasa 2,5 km, z 9 przeszkodami. W tym biegu będzie także podział na dwie kategorie kobiet i mężczyzn. W Biegu Classic będzie pomiar czasu. Wszyscy uczestnicy otrzymają medale, natomiast najszybsi – pamiątkowe statuetki. Obowiązuje opłata 30 zł za uczestnika, a zapisy odbywają się za pomocą serwisu www.elektronicznezapisy.pl.

Szczegóły i regulamin są dostępne tutaj.

Tekst i fot. MOSiR