Sala konferencyjna

Baseny
Przed nami rowerowy weekend
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Zapraszamy stowarzyszenia kultury fizycznej do skorzystania z sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. 

Jest to oryginalne i atrakcyjne miejsce, które umożliwia zrealizowanie spotkania w nowoczesnym stylu, połączonego z relaksem na obiektach przez nas administrowanych.

Obiekt dysponuje salą konferencyjną mogącą pomieścić do 40 osób. Sala jest przygotowana do organizacji wszelkiego rodzaju seminariów, konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i bankietów.

Zapewniamy możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu multimedialnego oraz dostępu do Internetu. Atutem wizualnym sali jest okno z widokiem na taflę lodowiska z przeszkloną ścianą. Jeśli chcą Państwo uatrakcyjnić swoje szkolenie bądź konferencję proponujemy możliwość skorzystania z lodowiska, sali fitness oraz atrakcji wodnych w Krytej Pływalni lub Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat możliwości wynajmu sali konferencyjnej można uzyskać pod numerem telefonu: 55 625 63 15 lub pod adresem e-mail: cezary.balbuza@mosir.elblag.eu.