Sala konferencyjna

Baseny
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Skate park

Zapraszamy stowarzyszenia kultury fizycznej do skorzystania z sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. 

Jest to oryginalne i atrakcyjne miejsce, które umożliwia zrealizowanie spotkania w nowoczesnym stylu, połączonego z relaksem na obiektach przez nas administrowanych.

Obiekt dysponuje salą konferencyjną  mogącą pomieścić  do 40 osób. Sala jest przygotowana do organizacji wszelkiego rodzaju seminariów, konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i bankietów.

Zapewniamy możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu multimedialnego oraz dostępu do Internetu. Atutem wizualnym sali jest okno z widokiem na taflę lodowiska z przeszkloną ścianą. Jeśli chcą Państwo uatrakcyjnić swoje szkolenie bądź konferencję proponujemy możliwość skorzystania z lodowiska, sali fitness oraz atrakcji wodnych w Krytej Pływalni lub Centrum Rekreacji Wodnej DOLINKA.

Wszelkie szczegółowe informacje, na temat możliwości wynajmu sali konferencyjnej można uzyskać pod numerem telefonu:  55 625 63 15 lub pod adresem e-mail: jarek.czerski@mosir.elblag.eu