Zajęcia

Baseny
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Poranki z Aqua Fitness (Izabela Szramke)
Poniedziałek i Środa, godz. 9:30

Ogólnorozwojowy trening mięśni całego ciała łączący w sobie różne formy ćwiczeń. Proste ćwiczenia ruchowe wykonywane są bez jakiegokolwiek ryzyka kontuzji. Dzięki tego typu praktykom szybko osiągniemy rezultaty naszej pracy, takie jak spadek masy ciała, budowanie masy mięśniowej i pomoże nam usprawnić całe ciało.

Aqua Turbo (Agnieszka Branecka)
Wtorek, godz. 20:00

Prowadzony jest , zarówno z użyciem sprzętu wypornościowego i oporowego, jak i bez niego. Trening o dużej intensywności, w które musimy włożyć bardzo dużo wysiłku. Co ważne, zajęcia przeznaczone są dla osób zdrowych, chcących zgubić zbędne kilogramy, zlikwidować cellulit oraz wysmuklić i ujędrnić swoją sylwetkę. Dzięki takiemu treningowi kalorie spalamy jeszcze na długo po odbytej aktywności fizycznej, poprawiamy także wydolność oddechową organizmu.

Aqua Long (Agnieszka Sar)
Czwartek, godz. 20:00

Ma charakter wytrzymałościowo-siłowy, ciągu 45-minutowych zajęć spalić można 500 kcal. Jest doskonałym połączeniem zabawy oraz aktywności fizycznej. Pozwala w przyjemny sposób poprawić kondycję, wyrzeźbić sylwetkę i zbudować masę mięśniową.

Cennik

Pojedyncze wejście to koszt 28 zł, natomiast karnety można kupić w cenie 95 zł za 4 wejścia w ciągu miesiąca lub 160 zł za 8 wejść w ciągu miesiąca. Wykupiony karnet obowiązuje również w Krytej Pływalni.