Wakacje nad morzem, czy weekendowy wyjazd nad jezioro z dzieckiem nie muszą się wiązać z dodatkowym stresem dla rodziców. Umiejętności pływackie i oswojenie się z wodą przydają się w życiu codziennym i warto je wdrażać już od najmłodszych lat. Ruszył dodatkowy nabór na naukę pływania z MOSiR-em.

Dzięki naszym zajęciom każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą, a Ci bardziej doświadczeni będą mogli doskonalić swoje umiejętności. W Krytej Pływalni pływacy do dyspozycji będą mieli basen sportowy lub rekreacyjny, gdzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora zrobią postępy, które będą mogli wykorzystać już w zbliżającym się sezonie letnim. Fachowa kadra i przyjemna atmosfera to nieodłączne elementy wszystkich zajęć.

Koszt udziału dziecka w kolejnych zajęciach nauki i doskonalenia pływania: 26 zł / 1 wejście, 160 zł / 8 wejść w miesiącu, 95 zł / 4 wejścia w miesiącu, 530 zł / karnet open  (ok. 32 zajęcia w semestrze).

Zapisy i szczegółowe informacje dostępne będą pod numerem telefonu 55 625-63-81 (w godzinach 7:30-15:30) lub mailowo natalia.kwiatkowska@mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR