W Krytej Pływalni odbył się I Mityng Pływacki dla dzieci i młodzieży, które uczestniczą na co dzień w nauce i doskonaleniu pływania z MOSiR-em. Setka uczestników dumnie prezentowała swoje umiejętności rodzicom i instruktorom, wykonując liczne zadania i wyzwania. Zobacz zdjęcia.

Grupa dzieci stoi w basenie

Mityng Pływacki był okazją, aby podsumować sezon nauki pływania. Instruktorzy spotykają się cyklicznie z dziećmi i młodzieżą, szkoląc i szlifując ich umiejętności. Każde zajęcia poprawiają styl i sprawiają, że podopieczni coraz bardziej przyjaźnią się z wodą.

Na basenie sportowym w Krytej Pływalni swoje umiejętności pokazywali ci trochę starsi i będący na wyższym poziomie pływackiego wtajemniczenia. Poszczególne grupy startowały na swoich torach. Były różne style pływackie, nurkowanie i wiele innych elementów. Natomiast na małym basenie najmłodsi pluskali się w wodzie, sprawdzając się w tym, czego się nauczyli. Każdy uczestnik otrzymał na zakończenie medal, dyplom i coś słodkiego.

Dziękujemy wszystkim na udział w imprezie i skorzystanie z naszych zajęć. Zapraszamy na kolejny sezon nauki i doskonalenia pływania z MOSiR-em, który rozpocznie się po wakacjach. Więcej informacji wkrótce.

Tekst i fot. MOSiR