XIII Bieg Piekarczyka już 5 czerwca, zatem odsłaniamy kolejne karty. Tym razem czas na prezentację oficjalnego medalu, który otrzyma każdy uczestnik imprezy. I ten mały i ten duży.

Medal to jedna z najważniejszych rzeczy, którą otrzymuje każdy uczestnik wydarzenia sportowego. Są jeszcze puchary, statuetki czy inne nagrody, ale to medal jest największym symbolem sukcesu i dumy. Podczas Mini Biegu Piekarczyka oraz Biegów na 5 i 10 km ten symbol otrzyma każdy, kto znajdzie się na mecie wyścigu.

W tej edycji Biegu Piekarczyka medal zyska formę okrągłą, z widoczną sylwetką elbląskiego bohatera na awersie, natomiast rewers będzie ozdobiony herbem miasta i organizatora, czyli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. To będzie nagroda za trud włożony w pokonanie trasy.

Zapisz się lub dziecko i zdobądź ten wyjątkowy medal dla niego lub dla siebie. Aby stanąć na starcie nie trzeba nawet ruszać się z domowego krzesła. Wystarczy jedynie wejść na stronę zapisów i wykonać 6 prostych kroków w drodze do udziału. Zakładasz konto, logujesz się, wybierasz dystans i opłacasz.

Medal najlepiej będzie prezentował się na oficjalnej koszulce Biegu. Można ją jeszcze zamówić dla siebie bądź dla dziecka. Zamówienia na koszulki można składać tylko do niedzieli 22 maja. Kliknij tutaj aby zamówić.

Sponsorem Głównym XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka jest firma WAITW. Sponsorami Strategicznymi Biegu są: FLSmidth MAAG Gear i Studio Łazienkowe Awangarda. Organizatorami XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Patronat honorowy nad Biegiem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Tekst i fot. MOSiR