Odrobina latynoskiego klimatu i gorące rytmy w sercu Elbląga. Poczuj euforię, popraw kondycję i spędź aktywnie jesienne wieczory. Zapraszamy na zajęcia ZUMBY, które z myślą o Was podzieliliśmy na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną.

Koniec z jesienną chandrą i tęsknotą za słonecznymi dniami. Mamy na to sposób. Połączenie gorących  rytmów z energetycznym tańcem zdecydowanie wprowadzi w dobry nastrój. Zajęcia Zumby są dla wszystkich, którzy chcą wypełnić dni endorfinami, a przy tym spalić kalorie i poprawić sylwetkę. Ćwiczenia bazują na połączeniu fitnessu z tanecznymi krokami. To wszystko w rytm muzyki, która pobudza. Dodatkowo poprawiają pracę serca i wzmacniają pozostałe części ciała w oparciu o trening cardio. Czy może być lepiej?

Przyjdź na zajęcia z mamą, siostrą, koleżanką lub solo. Zabierz ze sobą wygodny strój, obuwie sportowe i pozytywne nastawienie, a potem podziwiaj pierwsze efekty.

Zajęcia odbywają się w sali fitness Krytego Lodowiska:

– grupa początkująca wtorki godzina 19:30 i czwartki godzina 20:30

– grupa zaawansowana wtorki godzina 20:30 i środy godzina 19:30

Koszt jednorazowego wejścia na zajęcia to 18 zł, a bilety można kupić tuż przed zajęciami w kasie lodowiska. Zachęcamy również do skorzystania z karnetu, który pozwala na częstsze i tańsze wejścia na obiekty i zajęcia Aktywuj się z MOSiR-em.

Dla najmłodszych również przygotowaliśmy ciekawą propozycję – sobotnie spotkania ZUMBA KIDS prowadzone przez instruktorkę Magdę Krupę. Na 10:00 zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 6 lat, a na 11:00 dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Więcej informacji o programie Aktywuj się z MOSiR-em na stronie www.mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR