Mężczyzna puszcza muzykę, grupa ludzi jeżdżą na łyżwach

Gdy spojrzymy za okno, widzimy, że nadchodzi wiosna. Jest to sygnał, że kończy się sezon zimowy na Lodowisku Helena. W efekcie zapraszamy wszystkich sympatyków łyżew na ostatnie piątkowe Ice Party i weekendowe ślizgawki.

Kryte Lodowisko jest jedną z głównych atrakcji sezonu zimowego w Elblągu. Przez ten cały okres, odwiedza je mnóstwo osób. Łyżwiarze i łyżwiarki korzystają z tafli, biorąc udział w nauce jazdy na łyżwach, treningach, zawodach oraz wielu znakomitych imprezach. W programie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdują się Walentynki czy Ferie, ale i cykliczne Ice Party.

Jest to impreza, która od lat gromadzi licznych uczestników. Zabawę prowadzi DJ, a wszystko będzie oprawione kolorowymi światłami. Można więc posłuchać najnowszych hitów i po prostu spędzić miło czas z rodziną lub przyjaciółmi.

Na muzyczną zabawę na Lodowisku Helena zapraszamy wszystkich w piątek, o 18:00. Wejściówki na taflę będą w tradycyjnych cenach: 7 zł ulgowy i 10 zł normalny. Można także wypożyczyć łyżwy w cenie 8 zł za parę. Przypominamy, że za wejściówki można zapłacić także za pomocą Karnetu MOSiR.

Lodowisko Helena będzie czynne tylko w tym tygodniu, do niedzieli, 27 marca. We wtorek, czwartek i piątek o 18:00 i 19:00. Natomiast w weekend wejścia będą dostępne o 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Będzie zatem czas, aby pojawić się na lodzie.

W minionych zimowych miesiącach z lodowiska skorzystało ponad 25 tysięcy osób. A za tak liczną obecność podczas całego sezonu, chcielibyśmy podziękować każdemu. Do zobaczenia.

Tekst i fot. MOSiR