Festiwal Roślin, czyli największa impreza tego typu w Polsce, powraca do Elbląga! Niezależnie od tego, czy jesteś zielonym entuzjastą, czy dopiero chcesz odkryć magię roślin, czeka na Ciebie niesamowite wydarzenie pełne radości, barw i inspiracji. Impreza odbędzie się 2-3 marca w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135.

W tym sezonie organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego nawet dla tych, którzy do tej pory, nie byli przekonani do roślinnego uroku. Na targach pojawią się zarówno atrakcyjne rośliny w niskich cenach, jak również kolekcjonerskie kąski, których próżno szukać, gdzie indziej.

Co czeka na uczestników Festiwalu roślin? Nowe, fascynujące gatunki, które zaintrygują nawet tych, którzy wcześniej byli obojętni na roślinny urok, poszerzony dział roślin kolekcjonerskich z atrakcyjnymi cenami, świeże wzory doniczek, które będą ozdobą twojego domu oraz podłoża, nawozy, bestsellerowa książka, akcesoria dla pasjonatów i wiele innych niespodzianek.

Dlaczego warto do nas przyjść?
– rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników;
– na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie;
– ceny już od 5złoyuch;
– małe i duże rośliny oraz doniczki;
– ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów;
– ogromny wybór;
– jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.

Targi odbędą się w sobotę i niedzielę (2-3 marca) w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135. W sobotę wystawcy będą do dyspozycji w godz. 8:00-20:00, natomiast w niedzielę w godz. 10:00-18:00. Wstęp bezpłatny. Przyjdź i doświadcz magicznego świata roślin.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać TUTAJ.