Wyjątkowe wydarzenie po raz pierwszy w mieście – targi biżuterii i minerałów już w ten weekend! Niezwykła okazja do zobaczenia i nabycia niezwykłych minerałów z różnych zakątków świata, oryginalnych skamieniałości sprzed milionów lat, wyjątkowych kamieni szlachetnych i pięknej, naturalnej biżuterii. Prawdziwe perły na wyciągnięcie ręki już w najbliższy weekend.

Widok Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR

RAPTOR to targi organizowane dla każdego – nasi wystawcy dbają o to, aby zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości, ale także początkujących pasjonatów. Zobacz na własne oczy piękno natury w najciekawszej formie!

Wystawcy z całej Polski przedstawiają: minerały, biżuterię, wyroby jubilerskie, kamienie szlachetne, rękodzieło, skamieniałości, kości dinozaurów, zęby rekinów, meteoryty, bursztyny, perły i wiele więcej!

To wydarzenie nie tylko dla geo-pasjonatów, ale dla każdego, kto w łatwy i ciekawy sposób chce poznać dary naszej planety. Naszym celem jest także rozpowszechnianie wiedzy nt. minerałów i skamieniałości.

– Nauka poprzez zabawę i odkrywanie, geologia na wyciągniecie ręki oraz najpiękniejsza, oryginalna i wyjątkowa – ręcznie robiona biżuteria oraz wspaniali artyści. Odkrywanie świata jeszcze nigdy nie było tak ciekawe. RAPTOR to niesamowita okazja do nauki poprzez zabawę! Poznaj niesamowity świat poprzez piękno minerałów i skamieniałości. Pozwól się zachwycić i odkrywaj – informują organizatorzy.

Targi biżuterii i minerałów odbędą się 28 i 29 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR, Al. Grunwaldzka 135. Sobota 10.00-18.00 i niedziela 10.00-16.00. Bilety w cenie 10 i 5 PLN, dzieci do lat 7 wchodzą za darmo!
Tekst i fot. Organizator