Po raz drugi w Elblągu zagości największy targ roślin doniczkowych, czyli raj dla tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu. Po ogromnym sukcesie i dużej frekwencji podczas poprzedniej edycji, tym razem organizatorzy przywiozą do Elbląga dużo więcej towaru. Zapraszamy mieszkańców Elbląga już 21-22 maja do Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135.

Plakat zapraszający na Festiwal Roślin, który odbędzie się w dniach 21-22 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu
Fot. Organizator

– Szykujemy dla Was nowe odmiany roślin, które często przesyłacie nam w swoich propozycjach. Uzupełniamy ofertę doniczek oraz dodajemy eko nawozy i środki ochrony roślin. Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Przyjdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy. Wstęp bezpłatny – informują organizatorzy targów.

Dlaczego warto odwiedzić Festiwal Roślin?
* Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników.
* Bardzo duże ilości roślin – wybierasz z całego wózka tego samego gatunku, a nie pojedyncze sztuki jakie znajdziesz w lokalnym sklepie.
 * Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
* Ceny zaczynające się od 5zł.
* Małe i duże rośliny
* Doniczki w atrakcyjnych cenach.
* Eko nawozy i środki ochrony roślin, których nie kupicie w zwykłym markecie.
* Ogromny wybór.
* Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto z hodowli.