Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA.TABELA

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY STOSUNEK BRAMEK
ZWYC. REMISY POR.
1. Metrotest 1 1 0 3 6:2
2. IWO SKRAW Team  1  1 0 3 3:1
  PUB Sąsiedzi  1  1 0 3 3:1
4. AKS Stokrotki            
  EL-Skład            
  Kamel Team            
  Old-Youngs            
  PBG Jankowiak Baltic Sun            
9. AS-TRANS 0 0 1 0 1:3
  Orlikowa Ekipa 0 0 1 0 1:3
11. Elektrycy 0 0 1 0 2:6

 

 WYNIKI

NR GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda II runda
1. kolejka
1 AS-TRANS PUB Sąsiedzi 1:3   
2 EL Skład PBG Jankowiak Baltic Sun    
3 IWO SKRAW Team Orlikowa Ekipa 3:1   
4 Kamel Team Old Youngs    
5 Elektrycy Metrotest 2:6   
6 Pauza AKS Stokrotki x:x x:x
2. kolejka
7 Old Youngs Elektrycy    
8 Orlikowa Ekipa Kamel Team    
9 PBG Jankowiak Baltic Sun IWO SKRAW Team    
10 PUB Sąsiedzi EL Skład    
11 AKS Stokrotki AS-TRANS    
12 Pauza Metrotest x:x x:x
3. kolejka
13 EL Skład AKS Stokrotki    
14 IWO SKRAW Team PUB Sąsiedzi    
15 Kamel Team PBG Jankowiak Baltic Sun    
16 Elektrycy Orlikowa Ekipa    
17 Metrotest Old Youngs    
18 Pauza AS-TRANS x:x x:x
4. kolejka
19 Orlikowa Ekipa Metrotest    
20 PBG Jankowiak Baltic Sun Elektrycy    
21 PUB Sąsiedzi Kamel Team    
22 AKS Stokrotki IWO SKRAW Team    
23 AS-TRANS EL Skład    
24 Pauza Old Youngs x:x x:x
5. kolejka
25 IWO SKRAW Team AS-TRANS    
26 Kamel Team AKS Stokrotki    
27 Elektrycy PUB Sąsiedzi    
28 Metrotest PBG Jankowiak Baltic Sun    
28 Old Youngs Orlikowa Ekipa    
30 Pauza EL Skład x:x x:x
6. kolejka
31 PBG Jankowiak Baltic Sun Old Youngs    
32 PUB Sąsiedzi Metrotest    
33 AKS Stokrotki Elektrycy    
34 AS-TRANS Kamel Team    
35 EL Skład IWO SKRAW Team    
36 Pauza Orlikowa Ekipa x:x x:x
7. kolejka
37 Kamel Team EL Skład    
38 Elektrycy AS-TRANS    
40 Metrotest AKS Stokrotki    
41 Old Youngs PUB Sąsiedzi    
42 Orlikowa Ekipa PBG Jankowiak Baltic Sun    
43 Pauza IWO SKRAW Team x:x x:x
8. kolejka
44 PUB Sąsiedzi Orlikowa Ekipa    
45 AKS Stokrotki Old Youngs    
46 AS-TRANS Metrotest    
47 EL Skład Elektrycy    
48 IWO SKRAW Team Kamel Team    
49 Pauza PBG Jankowiak Baltic Sun x:x x:x
9. kolejka
50 Elektrycy IWO SKRAW Team    
51 Metrotest EL Skład    
52 Old Youngs AS-TRANS    
53 Orlikowa Ekipa AKS Stokrotki    
54 PBG Jankowiak Baltic Sun PUB Sąsiedzi    
55 Pauza Kamel Team x:x x:x
10. kolejka
56 AKS Stokrotki PBG Jankowiak Baltic Sun    
57 AS-TRANS Orlikowa Ekipa    
58 EL Skład Old Youngs    
59 IWO SKRAW Team Metrotest    
60 Kamel Team Elektrycy    
61 Pauza PUB Sąsiedzi x:x x:x
11. kolejka
62 Metrotest Kamel Team    
63 Old Youngs IWO SKRAW Team    
64 Orlikowa Ekipa EL Skład    
65 PBG Jankowiak Baltic Sun AS-TRANS    
66 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki    
67 Pauza Elektrycy x:x x:x
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…