Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELATABELA

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY BRAMKI
ZWYC. REMISY POR.
1 Metrotest 18 15 1 2 46 84:31
2 IWO SKRAW Team 18 12 2 4 38 74:31
3 PUB Sąsiedzi 18 12 1 5 37 59:29
4 EL Skład 18 9 1 8 28 46:50
5 Elektrycy 18 7 2 9 23 54:68
6 Old Youngs 18 6 3 9 21 43:62
7 Kamel Team 18 6 2 10 20 39:67
8 AS-TRANS 18 4 5 9 17 60:68
9 PBG Jankowiak Baltic Sun 18 5 2 11 17 48:75
10 AKS Stokrotki 18 3 3 12 12 41:67
11 Orlikowa Ekipa* 0 0 0 0 0 0:0

 * zespół Orlikowa Ekipa wycofał się z rozgrywek, a jego wyniki zostały anulowane.

 WYNIKI

NR GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda II runda
12. kolejka
1 AS-TRANS PUB Sąsiedzi 1:3 (1:1) 3:5 (1:4)
2 EL Skład PBG Jankowiak Baltic Sun 4:1 (0:0) 4:5 (2:2)
3 Kamel Team Old Youngs 2:2 (2:2) 4:3 (3:1)
4 Elektrycy Metrotest 2:6 (1:3) 1:5 (0:3)
5 Pauza AKS Stokrotki, IWO Skraw x:x x:x
13. kolejka
6 Old Youngs Elektrycy 0:2 (0:1) 5:4 (1:2)
7 PBG Jankowiak Baltic Sun IWO SKRAW Team 1:5 (0:3) 1:5 (0:2)
8 PUB Sąsiedzi EL Skład 1:4 (1:2) 5:4 (3:2)
9 AKS Stokrotki AS-TRANS 5:2 (1:2) 2:5 (1:2)
10 Pauza Metrotest, Kamel Team x:x x:x
14. kolejka
11 EL Skład AKS Stokrotki 2:1 (2:1) 3:2 (1:1)
12 IWO SKRAW Team PUB Sąsiedzi 0:1 (0:0) 1:2 (1:0)
13 Kamel Team PBG Jankowiak Baltic Sun 3:2 (3:1) 2:2 (0:2)
14 Metrotest Old Youngs 2:3 (2:2) 3:0 (0:0)
15 Pauza AS-TRANS, Elektrycy x:x x:x
15. kolejka
16 PBG Jankowiak Baltic Sun Elektrycy 4:3 (1:3) 9:6 (6:2)
17 PUB Sąsiedzi Kamel Team 5:0 (5:0)  3:0 (1:0)
18 AKS Stokrotki IWO SKRAW Team 3:1 (2:0) 0:6 (0:2)
19 AS-TRANS EL Skład 2:2 (0:0) 2:3 (1:3)
20 Pauza Old Youngs, Metrotest x:x x:x
16. kolejka
21 IWO SKRAW Team AS-TRANS 2:2 (2:1) 7:1 (2:1)
22 Kamel Team AKS Stokrotki 3:2 (3:2) 5:3 (1:0)
23 Elektrycy PUB Sąsiedzi 0:6 (0:0) 1:3 (0:0)
24 Metrotest PBG Jankowiak Baltic Sun 3:2 (2:1) 9:2 (1:0)
25 Pauza EL Skład, Old Youngs x:x x:x
17. kolejka
26 PBG Jankowiak Baltic Sun Old Youngs 3:4 (3:1) 2:5 (1:2)
27 PUB Sąsiedzi Metrotest 2:4 (1:1) 2:3 (0:1)
28 AKS Stokrotki Elektrycy 2:2 (1:0) 3:5 (1:3)
29 AS-TRANS Kamel Team 4:5 (0:3) 4:1 (2:1)
30 EL Skład IWO SKRAW Team 2:5 (1:3) 0:4 (0:1)
18. kolejka
31 Kamel Team EL Skład 2:5 (0:1) 2:3 (2:2)
32 Elektrycy AS-TRANS 4:4 (3:2) 4:2 (3:1)
33 Metrotest AKS Stokrotki 4:2 (2:1) 5:0 (2:0)
34 Old Youngs PUB Sąsiedzi 1:0 (1:0) 1:6 (0:3)
35 Pauza IWO SKRAW Team, PBG Jankowiak x:x x:x
19. kolejka
36 AKS Stokrotki Old Youngs 2:6 (0:2) 4:4 (1:1)
37 AS-TRANS Metrotest 3:8 (1:4) 3:6 (2:3)
38 EL Skład Elektrycy 2:4 (1:1) 1:3 (1:0)
39 IWO SKRAW Team Kamel Team 6:3 (2:1) 5:2 (3:0)
40 Pauza PBG Jankowiak Baltic Sun, PUB Sąsiedzi x:x x:x
20. kolejka
41 Elektrycy IWO SKRAW Team 5:2 (1:1) 2:10 (2:2)
42 Metrotest EL Skład 5:0 (2:0) 5:2 (2:0)
43 Old Youngs AS-TRANS

1:9 (0:2)

5:5 (2:2)
44 PBG Jankowiak Baltic Sun PUB Sąsiedzi 0:5 (0:3) 3:2 (1:2)
45 Pauza Kamel Team, AKS Stokrotki x:x x:x
21. kolejka
46 AKS Stokrotki PBG Jankowiak Baltic Sun 2:4 (1:2)  5:2 (1:1)
47 EL Skład Old Youngs 3:0 w.o. 2:1 (1:0)
48 IWO SKRAW Team Metrotest 3:1 (3:1) 3:3 (3:2)
49 Kamel Team Elektrycy 0:3 (0:1)  4:3 (4:2) 
50 Pauza PUB Sąsiedzi, AS-TRANS x:x x:x
22. kolejka
51 Metrotest Kamel Team 9:1 (5:0) 3:0 w.o.
52 Old Youngs IWO SKRAW Team 2:6 (0:3) 0:3 w.o. 
53 PBG Jankowiak Baltic Sun AS-TRANS 3:6 (1:3) 2:2 (1:1)
54 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki 2:2 (1:2) 6:1 (2:0)
55 Pauza Elektrycy, EL Skład x:x x:x

 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…