Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA.TABELA

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY STOSUNEK BRAMEK
ZWYC. REMISY POR.
1 Metrotest 10 8 0 2 24 44:19
2 PUB Sąsiedzi 10 6 1 3 19 31:14
3 IWO SKRAW Team 10 6 1 3 19 33:21
4 Elektrycy 10 5 2 3 17 28:27
5 EL Skład 9 5 1 3 16 25:23
6 Old Youngs 8 5 1 2 16 22:20
7 Kamel Team 10 4 1 5 13 21:39
8 AKS Stokrotki 9 2 2 5 8 19:25
9 Orlikowa Ekipa 8 1 0 7 3 14:24
10 AS-TRANS 7 0 3 4 3 18:29
11 PBG Jankowiak Baltic Sun 7 1 0 6 3 13:27

 

 WYNIKI

NR GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda II runda
1. kolejka
1 AS-TRANS PUB Sąsiedzi 1:3 (1:1)  
2 EL Skład PBG Jankowiak Baltic Sun 4:1 (0:0)  
3 IWO SKRAW Team Orlikowa Ekipa 3:1 (1:0)  
4 Kamel Team Old Youngs 2:2 (2:2)  
5 Elektrycy Metrotest 2:6 (1:3)  
6 Pauza AKS Stokrotki x:x x:x
2. kolejka
7 Old Youngs Elektrycy 0:2 (0:1)  
8 Orlikowa Ekipa Kamel Team 1:2 (0:0)  
9 PBG Jankowiak Baltic Sun IWO SKRAW Team 1:5 (0:3)  
10 PUB Sąsiedzi EL Skład 1:4 (1:2)  
11 AKS Stokrotki AS-TRANS 5:2 (1:2)  
12 Pauza Metrotest x:x x:x
3. kolejka
13 EL Skład AKS Stokrotki 2:1 (2:1)  
14 IWO SKRAW Team PUB Sąsiedzi 0:1 (0:0)  
15 Kamel Team PBG Jankowiak Baltic Sun 3:2 (3:1)  
16 Elektrycy Orlikowa Ekipa 3:1 (1:0)  
17 Metrotest Old Youngs 2:3 (2:2)  
18 Pauza AS-TRANS x:x x:x
4. kolejka
19 Orlikowa Ekipa Metrotest 1:2 (1:0)  
20 PBG Jankowiak Baltic Sun Elektrycy 4:3 (1:3)  
21 PUB Sąsiedzi Kamel Team 5:0 (5:0)  
22 AKS Stokrotki IWO SKRAW Team 3:1 (2:0)  
23 AS-TRANS EL Skład 2:2 (0:0)  
24 Pauza Old Youngs x:x x:x
5. kolejka
25 IWO SKRAW Team AS-TRANS 2:2 (2:1)  
26 Kamel Team AKS Stokrotki 3:2 (3:2)  
27 Elektrycy PUB Sąsiedzi 0:6 (0:0)  
28 Metrotest PBG Jankowiak Baltic Sun 3:2 (2:1)  
28 Old Youngs Orlikowa Ekipa 4:3 (2:1)  
30 Pauza EL Skład x:x x:x
6. kolejka
31 PBG Jankowiak Baltic Sun Old Youngs 3:4 (3:1)  
32 PUB Sąsiedzi Metrotest 2:4 (1:1)  
33 AKS Stokrotki Elektrycy 2:2 (1:0)  
34 AS-TRANS Kamel Team 4:5 (0:3)  
35 EL Skład IWO SKRAW Team 2:5 (1:3)  
36 Pauza Orlikowa Ekipa x:x x:x
7. kolejka
37 Kamel Team EL Skład 2:5 (0:1)  
38 Elektrycy AS-TRANS 4:4 (3:2)  
40 Metrotest AKS Stokrotki 4:2 (2:1)  
41 Old Youngs PUB Sąsiedzi 1:0 (1:0)  
42 Orlikowa Ekipa PBG Jankowiak Baltic Sun przeł. na inny termin   
43 Pauza IWO SKRAW Team x:x x:x
8. kolejka
44 PUB Sąsiedzi Orlikowa Ekipa 6:2 (1:1)  
45 AKS Stokrotki Old Youngs 2:6 (0:2)  
46 AS-TRANS Metrotest 3:8 (1:4)  
47 EL Skład Elektrycy 2:4 (1:1)  
48 IWO SKRAW Team Kamel Team 6:3 (2:1)  
49 Pauza PBG Jankowiak Baltic Sun x:x x:x
9. kolejka
50 Elektrycy IWO SKRAW Team 5:2 (1:1)  
51 Metrotest EL Skład 5:0 (2:0)  
52 Old Youngs AS-TRANS przeł. na inny termin  
53 Orlikowa Ekipa AKS Stokrotki 3:0 (1:0)  
54 PBG Jankowiak Baltic Sun PUB Sąsiedzi 0:5 (0:3)  
55 Pauza Kamel Team x:x x:x
10. kolejka
56 AKS Stokrotki PBG Jankowiak Baltic Sun przeł. na inny termin  
57 AS-TRANS Orlikowa Ekipa przeł. na inny termin   
58 EL Skład Old Youngs przeł. na inny termin  
59 IWO SKRAW Team Metrotest 3:1 (3:1)  
60 Kamel Team Elektrycy 0:3 (0:1)  
61 Pauza PUB Sąsiedzi x:x x:x
11. kolejka
62 Metrotest Kamel Team 9:1 (5:0)  
63 Old Youngs IWO SKRAW Team 2:6 (0:3)  
64 Orlikowa Ekipa EL Skład 2:4 (1:2)  
65 PBG Jankowiak Baltic Sun AS-TRANS przeł. na inny termin  
66 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki 2:2 (1:2)  
67 Pauza Elektrycy x:x x:x
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…