Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Terminarz Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

 Terminarz rundy jesiennej sezonu 2020/2021

GODZ. GOSPODARZE GOŚCIE
21.09.2020 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 IWO SKRAW Team Orlikowa Ekipa
18:35 Elektrycy Metrotest
19:10 AS-TRANS PUB Sąsiedzi
22.09.2020 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:30 AKS Stokrotki AS-TRANS
19:05 EL Skład PBG Jankowiak
19:40 Kamel Team Old Youngs
23.09.2020 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 PUB Sąsiedzi EL Skład
18:35 PBG Jankowiak IWO SKRAW Team
19:10 Elektrycy Orlikowa Ekipa
28.09.2020 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 IWO SKRAW Team PUB Sąsiedzi
18:35 Orlikowa Ekipa Kamel Team
19:10 Metrotest PBG Jankowiak
29.09.2020 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:30 EL Skład AKS Stokrotki
19:05 Old Youngs Elektrycy
19:40 Kamel Team PBG Jankowiak
30.09.2020 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AS-TRANS EL Skład
18:35 AKS Stokrotki IWO SKRAW Team
19:10 Elektrycy PUB Sąsiedzi
05.10.2020 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 PBG Jankowiak Elektrycy
18:35 IWO SKRAW Team AS-TRANS
19:10 Orlikowa Ekipa Metrotest
06.10.2020 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:30 PUB Sąsiedzi Kamel Team
19:05 EL Skład IWO SKRAW Team
19:40 Metrotest Old Youngs
07.10.2020 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Kamel Team AKS Stokrotki
18:35 Old Youngs Orlikowa Ekipa
19:10 PBG Jankowiak Old Youngs
12.10.2020 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Orlikowa Ekipa PBG Jankowiak
18:35 AKS Stokrotki Elektrycy
19:10 PUB Sąsiedzi Metrotest
13.10.2020 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:30 Elektrycy AS-TRANS
19:05 Old Youngs PUB Sąsiedzi
19:40 Kamel Team EL Skład
14.10.2020 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Elektrycy IWO SKRAW Team
18:35 AS-TRANS Kamel Team
19:10 Metrotest AKS Stokrotki
19.10.2020 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 IWO SKRAW Team Kamel Team
18:35 AS-TRANS Metrotest
19:10 PBG Jankowiak PUB Sąsiedzi
20.10.2020 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:30 PUB Sąsiedzi Orlikowa Ekipa
19:05 AKS Stokrotki Old Youngs
19:40 EL Skład Elektrycy
21.10.2020 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Old Youngs AS-TRANS
18:35 Metrotest EL Skład
19:10 Orlikowa Ekipa AKS Stokrotki
26.10.2020 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AKS Stokrotki PBG Jankowiak
18:35 Old Youngs IWO SKRAW Team
19:10 AS-TRANS Orlikowa Ekipa
27.10.2020 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:30 Kamel Team Elektrycy
19:05 IWO SKRAW Team Metrotest
19:40 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki
20:15 EL Skład Old Youngs
28.10.2020 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 PBG Jankowiak AS-TRANS
18:35 Orlikowa Ekipa EL Skład
19:10 Metrotest Kamel Team
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…