Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Tabela strzelców Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI W KOLEJCE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Suma
1 Nazarek Damian IWO Skraw Team   3       3   3 1 2 1   1   2 3 2   3 3 1   28
2 Nowicki Tomasz AS-TRANS   1   1 1 3 3 2 2     1 1   1   2 1 2 2   2 25
3 Jaworski Michał PBG Jankowiak Baltic Sun       4   1         2 3 1 2 5   1     1   1 21
4 Prusak Radosław Metrotest 2       1   1 2 1   2 1   1   3   3 1 2     20
5 Siemaszko Adam AS-TRANS                 5   3   2       2 1   2     15
6 Kaczmarczyk Łukasz EL Skład 3 1       1 1         1 1 2             2   12
7 Kamiński Łukasz Kamel Team 1   1     1         1 1       2 1   1   3   12
8 Zboch Łukasz AKS Stokrotki   3     1 1         2     1   1         2   11
9 Chojnicki Miłosz Elektrycy 1 1   1     3   2       1       2           11
10 Kołecki Piotr AKS Stokrotki   1 1 2 1 1   1                 2   1       10
11 Konieczny Adam EL Skład 1 1         2 2       2   1 1               10
12 Rogala Jan Elektrycy   1   1     1               2   2   2 1     10
13 Jachimowicz Mateusz Metrotest                     2 1   3     2 2         10
14 Chęsy Tomasz Elektrycy               2 1 1   1 1   2           1   9
15 Pietrzkiewicz Wojciech Metrotest 1         1   4       1               1 1   9
16 Tymiński Mateusz IWO Skraw Team                               1 1   1 4 1   8
17 Nazimek Wojciech IWO Skraw Team                         2 1 1 2       1 1   8
18 Wielgat Damian PUB Sąsiedzi 1     1 3       1   1         1             8
19 Peret Mateusz PUB Sąsiedzi     1 1         2       2       1         1 8
20 Wandyk Dawid PUB Sąsiedzi       1 1       2   1   1                 2 8
21 Kuszyk Radosław EL Skład       1   1 1               1     3         7
22 Głowiński Paweł Old Youngs 1   2                   3             1     7
23 Łozowski Robert Old Youngs     1         2 1               3           7
24 Kuczyński Marcin Old Youngs 1         1 1 2     1                   1   7
25 Chmielecki Paweł PUB Sąsiedzi 1     1                     1 2       1   1 7
30 Nowicki Patryk AS-TRANS             1   1   1       1 1     1       6
35 Rogala Michał Elektrycy           1       1           1 1   1 1     6
26 Nawarski Krzysztof IWO Skraw Team   1   1   1     1   1   1                   6
27 Nadachewicz Patryk Kamel Team 1   1         3       1                     6
28 Czyżak Jakub Metrotest 1         1     2     1         1           6
31 Płachecki Bartosz Metrotest 1                   2         2         1   6
32 Całka Mateusz Metrotest     1       1   2 1 1                       6
33 Filipowicz Tomasz PUB Sąsiedzi   1     1             1 1       1 1         6
34 Lubiejewski Sebastian EL Skład   1 1 1                 2                   5
36 Zagórski Tomasz IWO Skraw Team         1 1         2   1                   5
37 Karniewski Marek IWO Skraw Team                   1         3       1       5
38 Kopeć Przemysław Kamel Team         1 2               1             1   5
39 Wiśniewski Sebastian Metrotest             1 2     1                 1     5
40 Jakubowski Jakub Metrotest     1   1 1                   1     1       5
41 Czarnuch Marcin Old Youngs           1           1 1           1 1     5
42 Stradomski Łukasz Old Youngs           1                     1   2 1     5
43 Ławniczek Kacper Elektrycy 1             1         1         1         4
44 Żmijewski Kamil Elektrycy               1 1 1               1         4
45 Purzycki Wojciech Kamel Team         2 1 1                               4
51 Piotrowicz Piotr Kamel Team                       2       1   1         4
46 Sambor Tomasz Metrotest                       1             2   1   4
47 Buczyński Przemysław Old Youngs               2       1 1                   4
48 Barczewski Paweł Old Youngs                     1 1               2     4
49 Pawłowski Sebastian PBG Jankowiak Baltic Sun 1       1         1                   1     4
50 Życki Paweł PBG Jankowiak Baltic Sun                     1 1     1         1     4
52 Kaczmarski Oskar PBG Jankowiak Baltic Sun                       1         1       1 1 4
53 Peret Grzegorz PUB Sąsiedzi 1     1                 1 1                 4
54 Bożek Marcin PUB Sąsiedzi                       1   1       1       1 4
55 Truskolaski Bartosz PUB Sąsiedzi                             1     1   1   1 4
56 Gniłka Bartosz AKS Stokrotki   1         1                 1             3
57 Czurakowski Robert AKS Stokrotki                           1   1     1       3
58 Bałdyga Piotr AKS Stokrotki               1   1             1           3
59 Usel Dariusz AS-TRANS         1 1   1                             3
60 Korzeb Wiesław AS-TRANS   1                     2                   3
61 Załęski Karol AS-TRANS                 1   1                 1     3
62 Matczuk Przemysław EL Skład                         1           1 1     3
63 Nocoń Łukasz Elektrycy                             1     2         3
64 Godlewski Paweł IWO Skraw Team               1                       2     3
65 Szabliński Patryk IWO Skraw Team               1     1         1             3
66 Tomaszewski Damian Kamel Team                           1       1 1       3
67 Banaszek Krzysztof Metrotest                               3             3
68 Zając Maciej Metrotest                                     2 1     3
90 Białoszewski Robert Old Youngs           1                     1   1       3
69 Lachowicz Maciej PBG Jankowiak Baltic Sun   1                           2             3
70 Maszka Karol PBG Jankowiak Baltic Sun         1         1         1               3
71 Zieliński Paweł PUB Sąsiedzi         1 1                       1         3
72 Kacała Paweł PUB Sąsiedzi                             1     2         3
73 Czurakowski Paweł AKS Stokrotki                         1               1   2
74 Ratajczyk Michał AKS Stokrotki                                     1     1 2
75 Ziemczonek Artur EL Skład                       1               1     2
76 Hejda Kamil EL Skład   1                         1               2
77 Mańkowski Dawid Elektrycy           1             1                   2
78 Lenart Łukasz Elektrycy       1                                 1   2
79 Tytek Adrian IWO Skraw Team   1           1                             2
80 Woźniak Jakub Kamel Team     1                         1             2
81 Jodziałło Tomasz Metrotest         1   1                               2
82 Waga Szymon PBG Jankowiak Baltic Sun     2                                       2
83 Sztybor Krzysztof PUB Sąsiedzi                       2                     2
84 Stankiewicz Kacper PBG Jankowiak Baltic Sun                   2                         2
85 Zdziech Kamil PBG Jankowiak Baltic Sun                             2               2
86 Drewek Sebastian AKS Stokrotki       1                                     1
87 Sosnowski Grzegorz AKS Stokrotki             1                               1
88 Rakoczy Michał AKS Stokrotki                         1                   1
89 Syroka Kamil AS-TRANS       1                                     1
91 Kowzan Robert AS-TRANS                     1                       1
92 Rzeczycki Dominik EL Skład     1                                       1
93 Makowski Tomasz EL Skład             1                               1
94 Kończyński Mateusz Elektrycy                 1                           1
95 Perdian Piotr IWO Skraw Team         1                                   1
96 Nazimek Michał IWO Skraw Team                                 1           1
97 Olbryś Daniel Kamel Team           1                                 1
98 Janta-Lipiński Mirosław Kamel Team                               1             1
99 Miecznik Grzegorz Metrotest 1                                           1
100 Oleszuk Jarosław Metrotest           1                                 1
101 Janaczek Tomasz Old Youngs                                   1         1
102 Czub Szymon PBG Jankowiak Baltic Sun           1                                 1
103 Baran Daniel PUB Sąsiedzi           1                                 1
115 Budziwojski Łukasz PUB Sąsiedzi                       1                     1
104 Sienczak Piotr AKS Stokrotki                   1                         1
105 Charyński Jakub AKS Stokrotki                                         1   1
106 Glod Leonard AKS Stokrotki                                         1   1
107 Megger Grzegorz PBG Jankowiak Baltic Sun                                         1   1
108 Damnic Tomasz Elektrycy                             1               1

 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…