Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Tabela strzelców Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI W KOLEJCE
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Suma
1 Nazarek Damian IWO Skraw Team 1 3       3   3       10
2 Nowicki Tomasz AS-TRANS   1   1 1 3   2       8
3 Kołecki Piotr AKS Stokrotki   1 1 2 1 1   1       7
4 Chojnicki Miłosz Elektrycy 1 1 3 1               6
5 Nadachewicz Patryk Kamel Team 1 1 1         3       6
6 Prusak Radosław Metrotest 2     1 1     2       6
7 Pietrzkiewicz Wojciech Metrotest 1         1   4       6
8 Wielgat Damian PUB Sąsiedzi 1     1 3     1       6
9 Zboch Łukasz AKS Stokrotki   3     1 1           5
10 Kaczmarczyk Łukasz EL Skład 3 1       1           5
11 Jaworski Michał PBG Jankowiak Baltic Sun       4   1           5
12 Konieczny Adam EL Skład 1 1           2       4
13 Nawarski Krzysztof IWO Skraw Team 1 1   1   1           4
14 Głowiński Paweł Old Youngs 1   2   1             4
15 Kuczyński Marcin Old Youngs 1         1   2       4
16 Peret Mateusz PUB Sąsiedzi     1 1       2       4
17 Usel Dariusz AS-TRANS         1 1   1       3
18 Lubiejewski Sebastian EL Skład   1 1 1               3
19 Kamiński Łukasz Kamel Team 1   1     1           3
20 Purzycki Wojciech Kamel Team         2 1           3
21 Kopeć Przemysław Kamel Team         1 2           3
22 Jakubowski Jakub Metrotest     1   1 1           3
23 Stradomski Łukasz Old Youngs         2 1           3
24 Łozowski Robert Old Youngs     1         2       3
25 Boniecki Łukasz Orlikowa Ekipa       1 2             3
30 Talarek Damian Orlikowa Ekipa 1   1         1       3
35 Filipowicz Tomasz PUB Sąsiedzi   1     1     1       3
26 Kuszyk Radosław EL Skład       1   1           2
27 Rogala Jan Elektrycy   1   1               2
28 Ławniczek Kacper Elektrycy 1             1       2
31 Zagórski Tomasz IWO Skraw Team         1 1           2
32 Szabliński Patryk IWO Skraw Team 1             1       2
33 Tytek Adrian IWO Skraw Team   1           1       2
34 Całka Mateusz Metrotest     1 1               2
36 Czyżak Jakub Metrotest 1         1           2
37 Waga Szymon PBG Jankowiak Baltic Sun     2                 2
38 Pawłowski Sebastian PBG Jankowiak Baltic Sun 1       1             2
39 Peret Grzegorz PUB Sąsiedzi 1     1               2
40 Chmielecki Paweł PUB Sąsiedzi 1     1               2
41 Wandyk Dawid PUB Sąsiedzi       1 1             2
42 Zieliński Paweł PUB Sąsiedzi         1 1           2
43 Wiśniewski Sebastian Metrotest               2       2
44 Chęsy Tomasz Elektrycy               2       2
45 Buczyński Przemysław Old Youngs               2       2
51 Gniłka Bartosz AKS Stokrotki   1                   1
46 Drewek Sebastian AKS Stokrotki       1               1
47 Korzeb Wiesław AS-TRANS   1                   1
48 Syroka Kamil AS-TRANS       1               1
49 Hejda Kamil EL Skład   1                   1
50 Rzeczycki Dominik EL Skład     1                 1
52 Lenart Łukasz Elektrycy       1               1
53 Rogala Michał Elektrycy           1           1
54 Mańkowski Dawid Elektrycy           1           1
55 Perdian Piotr IWO Skraw Team         1             1
56 Piotrowicz Piotr Kamel Team   1                   1
57 Woźniak Jakub Kamel Team     1                 1
58 Olbryś Daniel Kamel Team           1           1
59 Płachecki Bartosz Metrotest 1                     1
60 Miecznik Grzegorz Metrotest 1                     1
61 Jodziałło Tomasz Metrotest         1             1
62 Oleszuk Jarosław Metrotest           1           1
63 Barczewski Paweł Old Youngs         1             1
64 Białoszewski Robert Old Youngs           1           1
65 Czarnuch Marcin Old Youngs           1           1
66 Małkiński Bartosz Orlikowa Ekipa   1                   1
67 Konieczki Marcin Orlikowa Ekipa         1             1
68 Lachowicz Maciej PBG Jankowiak Baltic Sun   1                   1
90 Maszka Karol PBG Jankowiak Baltic Sun         1             1
69 Czub Szymon PBG Jankowiak Baltic Sun           1           1
70 Baran Daniel PUB Sąsiedzi           1           1
71 Godlewski Paweł IWO Skraw Team               1       1
72 Żmijewski Kamil Elektrycy               1       1
73 Sokół Łukasz Orlikowa Ekipa               1       1
74 Gilarski Jacek PUB Sąsiedzi               1       1
75 Bałdyga Piotr AKS Stokrotki               1       1


UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…