Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Składy zespołów Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD sezon 2021/2022

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

AKS Stokrotki   AS-TRANS
         
1 Bałdyga Piotr   1 Herman Kacper
2 Bralewski Zdzisław   2 Kowzan Robert
3 Buczkowski Paweł   3 Nawrocki Tomasz
4 Chodziński Robert   4 Nowicki Patryk
5 Czurakowski Paweł   5 Nowicki Tomasz
6 Czurakowski Robert   6 Siemaszko Adam
7 Glod Leonard   7 Syroka Kamil
8 Haryński Jakub   8 Wewersowicz Paweł
9 Jankowski Piotr   9 Załęski Karol
10 Kołecki Piotr      
11 Rakoczy Michał      
12 Ratajczyk Michał      
13 Sieńczak Piotr      
14 Sosnowski Grzegorz      
15 Zboch Łukasz      
         
         
         
Elektrycy   El-Skład
         
1 Biel Kamil   1  
2 Bryl Maciej   2  
3 Chęsy Tomasz   3  
4 Chojnicki Miłosz   4  
5 Damnic Tomasz   5  
6 Gałecki Tomasz   6  
7 Krajniewski Michał   7  
8 Lenart Łukasz   8  
9 Lica Michał   9  
10 Ławniczek Kacper   10  
11 Mańkowski Dawid   11  
12 Nocoń Łukasz   12  
13 Rogala Jan   13  
14 Szukiełowicz Hubert   14  
      15  
         
IWO SKRAW Team   Metrotest
         
1 Barthelke Paweł   1 Bartosz Płachecki
2 Dyczkowski Paweł   2 Boniecki Wojciech
3 Fudala Damian   3 Boros Cezary
4 Godlewski Paweł   4 Całka Mateusz
5 Karniewski Marek   5 Czyżak Jakub
6 Korzeb Dawid   6 Jachimowicz Mateusz
7 Nawarski Krzysztof   7 Jakubowski Jakub
8 Nazarek Damian   8 Kruczyński Maciej
9 Nazimek Michał   9 Miecznik Grzegorz
10 Nazimek Wojtek   10 Oleszak Jarosław
11 Szabliński Patryk   11 Pietrzkiewicz Wojciech
12 Talarek Damian   12 Prusak Radosław
13 Tymiński Mateusz   13 Wiśniewski Sebastian
14 Zagórski Tomasz   14 Zając Maciej
         
         
ML Polyolefins   Baltic Sun Jankowiak
         
1 Bogdański Jacek   11 Chrigui Sla
2 Chmielewski Piotr   12 Drozdowski Dawid
3 Czajka Daniel   1 Jankowiak Grzegorz
4 Czerepski Patryk   7 Jaworski Michał
5 Domagała Arkadiusz   4 Maszka Karol
6 Fitzermann Patryk   9 Megger Grzegorz
7 Fydryszewski Robert   8 Oskar Kuczmarski
8 Górny Mateusz   3 Stankiewicz Kacper
9 Heida Sławomir   2 Stankiewicz Karol
10 Kacik Rafał   10 Tytek Adrian
11 Kacik Tomasz   6 Zdziech Kamil
12 Krystian Ocicki   5 Życki Paweł
13 Miedziński Krzysztof      
14 Okulewicz Damian      
15 Przemysław Kiźlich      
16 Radziejewicz Kamil      
17 Rakowski Krzysztof      
18 Siwakowski Michał      
19 Tyczyński Krzysztof      
20        
         
PUB Sąsiedzi    
         
1 Ambrożko Filip      
2 Bożek Marcin      
3 Czarnuch Marcin      
4 Filipowicz Tomasz      
5 Kacała Paweł      
6 Peret Grzegorz      
7 Peret Mateusz      
8 Piskunowicz Jakub      
9 Rafalski Patryk      
10 Swisłocki Jakub      
11 Sztybor Krzysztof      
12 Truskolaski Bartosz      
13 Wandyk Dawid      
14 Wulczyński Rafał      
15 Zieliński Paweł      

* na czerwono zaznaczeni zawodnicy z A i B klasy.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…