Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA XI Grand Prix Elbląga w BnO

Zgodnie z Regulaminem do punktacji końcowej GP Elbląga wlicza się siedem najlepszych wyników uzyskanych w ciągu całego sezonu (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). Zawodnik zostanie  sklasyfikowany w momencie kiedy weźmie udział w minimum trzech biegach danej edycji Grand Prix Elbląga.

Wyniki I rundy z dnia 12.10.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki II rundy z dnia 09.11.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki III rundy z dnia 07.12.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki IV rundy z dnia 11.01.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki V rundy z dnia 08.02.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VI rundy z dnia 07.03.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VII rundy z dnia 04.04.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VIII rundy z dnia 09.05.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga z dnia 06.06.2020

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX ELBLĄGA W SEZONIE 2019/2020

Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta (klasy 1-6)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Orzechowska Zuzanna 0 48 48 50 50 50       246
2 Orzechowska Oliwia 0 50 50 48 50 0       198
3 Ciarkowska Maja 0 0 0 0 0 48       48
4-5 Nikonowicz Pola 0 0 0 0 46 0       46
4-5 Wesołowska Łucja 0 0 0 0 0 46       46
Kategoria szkoły podstawowe chłopcy (klasy 1-6)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Dzik Ksawery 0 0 0 50 50 50       150
2 Michałowski Jakub 0 0 0 0 48 0       48
3 Mendel Michał 0 0 0 0 46 0       46
4 Słomczyński Stanisław 0 0 0 0 45 0       45
5 Hryniewicz Tymon 0 0 0 0 44 0       44
6 Janaszak Aleksander 0 0 0 0 43 0       43
Kategoria szkoły podstawowe chłopcy (klasy 7-8)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Boduszek Michał 0 0 0 50 0         50
Kategoria szkoły ponadpodstawowe dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Deptuła Karolina 0 50 50 50 46 48       244
2 Wolfram Wiktoria 0 0 0 48 50 0       98
3 Myślińska Magdalena 0 0 0 46 48 0       94
4 Typańska Julia 0 0 0 0 0 50       50
Kategoria szkoły ponadpodstawowe chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Banach Piotr 50 50 0 50 50 50       250
2 Konecki Adam 0 48 0 48 46 48       190
3 Masalski Kacper 0 0 0 45 48 0       93
4 Kowalczyk Hubert 0 0 0 46 0 0       46
5 Sokołowski Sebastian 0 0 0 44 0 0       44
6 Wilk Damian 0 0 0 43 0 0       43
Kategoria kobiet K 35 (18-35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Liśkiewicz Anna 0 50 48 45 46 46       235
2 Szost Sandra 0 0 50 0 48 48       146
3 Całka Sylwia 0 48 0 0 50 0       98
4 Ciarkowska Magdalena 0 0 0 48 0 44       92
5-7 Szostak Sandra 50 0 0 0 0 0       50
5-7 Gruchała Natalia 0 0 0 50 0 0       50
5-7 Korczyc Anna 0 0 0 0 0 50       50
8-9 Kaczyńska Katarzyna 0 46 0 0 0 0       46
8-9 Bąkowska Dominika 0 0 0 46 0 0       46
10-11 Michalak Natalia 0 0 0 0 45 0       45
10-11 Olszewska Klaudia 0 0 0 0 0 45       45
Kategoria kobiet K 35+ (36 lat i starsze)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Stolarska Olga 50 50 46 45 46 46       283
2 Wróblewska Sylwia 46 46 50 43 48 43       276
3 Orzechowska Magdalena 45 44 48 48 45 45       275
4 Typańska Monika 48 48 0 44 44 44       228
5 Dzika Natalia 0 0 0 50 0 48       98
6 Nikonowicz Ewa 0 0 0 46 50 0       96
7 Kowalska Monika 0 45 0 41 0 0       86
8 Michałowska Agata 0 0 0 42 43 0       85
9 Bańska-Bodziano Anetta 0 0 0 0 0 50       50
10 Różycka-Pustko Barbara 0 0 45 0 0 0       45
11 Kozłowska Ewa 0 0 0 0 0 42       42
12 Bertel Alicja 0 0 0 0 0 41       41
Kategoria mężczyzn M 35 (18-35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Spadik Mateusz 46 48 50 50 0 0       194
2 Żebrowski Krzysztof 0 46 0 0 50 46       142
3 Ciszkowski Jacek 48 0 0 48 0 44       140
4 Prokopiuk Przemysław 50 50 0 0 0 0       100
5 Butkiewicz Piotr 0 0 48 46 0 0       94
6 Kuciński Łukasz 45 0 0 0 0 41       86
7 Kalata Michał 0 0 0 0 0 50       50
8-9 Kremski Radosław 0 0 0 0 48 0       48
8-9 Kraszewski Przemysław 0 0 0 0 0 48       48
10 Balewski Michał 0 0 0 0 46 0       46
11 Grabowski Bogusz 0 0 0 0 0 45       45
12 Olesiński Rafał 0 0 0 0 0 43       43
13 Kuśtowski Łukasz 0 0 0 0 0 42       42
14 Koziej Adam 0 0 0 0 0 40       40
Kategoria mężczyzn M 35+ (36 lat i starsi)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Światkowski Piotr 50 50 50 50 48 48       296
2 Rapińczuk Jan 46 46 46 45 43 39       265
3 Kasprzyk Dariusz 44 44 44 43 44 40       259
4 Mazur Jarosław 0 48 48 46 50 44       236
5 Paruszewski Marek 45 43 0 44 38 32       202
6 Kryszczak Adam 40 42 43 0 41 28       194
7 Tyburski Mariusz 42 0 45 0 0 38       125
8 Łazarski Janusz 0 45 0 0 46 33       124
9 Kowalski Andrzej 41 41 0 40 0 0       122
10 Durmaj Marcin 0 0 0 42 39 29       110
11 Wąsicki Mariusz 43 0 0 0 36 30       109
12 Rycerski Bogdan 0 0 0 48 0 43       91
13 Suchodolski Rafał 0 0 0 0 42 41       83
14 Boduszek Sebastian 0 0 0 41 0 34       75
15 Plesiński Mariusz 0 0 0 0 0 50       50
16 Rekowski Tomasz 48 0 0 0 0 0       48
17 Golinowski Paweł 0 0 0 0 0 46       46
18-19 Zaręba Łukasz 0 0 0 0 45 0       45
18-19 Stężycki Grzegorz 0 0 0 0 0 45       45
20-21 Pustkowski Wojciech 0 0 42 0 0 0       42
20-21 Kraśniewski Krzysztof 0 0 0 0 0 42       42
22 Więcko Jacek 0 0 0 0 40 0       40
23-24 Mierzejewski Krzysztof 0 0 0 0 37 0       37
23-24 Ramotowski Mariusz 0 0 0 0 0 37       37
25 Sitnicki Mariusz 0 0 0 0 0 36       36
26 Jaroniec Dariusz 0 0 0 0 0 35       35
27 Góralczyk Tomasz 0 0 0 0 0 31       31
28 Sokołowski Mirosław 0 0 0 0 0 27       27
Kategoria rodzinna
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 11.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Rodzina Borkowskich 48 50 48 48 48 46       288
2 Rodzina Rapińczuk 50 46 50 40 48 48       282
3 Rodzina Wąskickich 44 48 0 45 45 50       232
4 Rodzina Grynis 46 0 44 43 46 44       223
5 Rodzina Siemież 42 43 0 41 40 41       207
6 Rodzina Ciszkowskich 45 0 0 42 43 43       173
7 Rodzina Butkiewiczów 0 45 46 50 0 0       141
8 Rodzina Tamkun 0 0 45 44 0 0       89
9 Rodzina Kozłowskich 0 0 0 46 0 0       46
10 Rodzina Borzęckich 0 0 0 0 0 45       45
11-12 Rodzina Pawłowskich 0 44 0 0 0 0       44
11-12 Rodzina Balewskich 0 0 0 0 44 0       44
13-14 Rodzina Kruba 43 0 0 0 0 0       43
13-14 Rodzina Truchlewskich 0 0 43 0 0 0       43
15-16 Rodzina Stolarskich 0 0 0 0 42 0       42
15-16 Rodzina Grabowskich 0 0 0 0 0 42       42
17 Rodzina Jastrzębskich 0 0 0 0 41 0       41


 



 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…