Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA XI Grand Prix Elbląga w BnO

Zgodnie z Regulaminem do punktacji końcowej GP Elbląga wlicza się siedem najlepszych wyników uzyskanych w ciągu całego sezonu (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). Zawodnik zostanie  sklasyfikowany w momencie kiedy weźmie udział w minimum trzech biegach danej edycji Grand Prix Elbląga.

Wyniki I rundy z dnia 19.09.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki II rundy z dnia 24.10.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki III rundy z dnia 07.11.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki IV rundy z dnia 05.12.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki V rundy z dnia 16.01.2021 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VI rundy z dnia 13.02.2021 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VII rundy z dnia 06.03.2021 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VIII rundy z dnia 10.04.2021 do pobrania TUTAJ.

Wyniki IX rundy z dnia 15.05.2021 do pobrania TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga z dnia 12.06.2021

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX ELBLĄGA W SEZONIE 2020/2021

Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta (klasy 1-6)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
19.09 24.10 07.11 12.12 16.01 20.02 06.03 10.04 15.05 Suma 7 najlepszych
1 Orzechowska Zuzanna 0 50       50       100
2 Orzechowska Oliwia 50 48       0       98
3 Czerniak Julia 48 0       48       96
Kategoria szkoły podstawowe chłopcy (klasy 1-6)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
19.09 24.10 07.11 12.12 16.01 20.02 06.03 10.04 15.05 Suma 7 najlepszych
1-2 Krajnik Ignacy 50 48       0       98
1-2 Dzik Ksawery 48 50       0       98
3 Demski Daniel 0 0       50       50
Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta (klasy 7-8)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
19.09 24.10 07.11 12.12 16.01 20.02 06.03 10.04 15.05 Suma 7 najlepszych
1 Nikonowicz Pola 50 48               98
2 Kożyczkowska Anna 0 50               50
Kategoria szkoły ponadpodstawowe dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
19.09 24.10 07.11 12.12 16.01 20.02 06.03 10.04 15.05 Suma 7 najlepszych
1 Deptuła Karolina 50 0               50
Kategoria szkoły ponadpodstawowe chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
19.09 24.10 07.11 12.12 16.01 20.02 06.03 10.04 15.05 Suma 7 najlepszych
1 Banach Piotr 50 50       50       150
2 Konecki Adam 48 0       0       48
Kategoria kobiet
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
19.09 24.10 07.11 12.12 16.01 20.02 06.03 10.04 15.05 Suma 7 najlepszych
1 Liśkiewicz Anna 38 42       50       130
2 Stolarska Olga 40 43       45       128
3 Typańska Monika 37 40       48       125
4 Dzika Natalia 42 50       0       92
5 Szosta Sandra 0 45       46       91
6 Nikonowicz Ewa 43 46       0       89
7 Orzechowska Magdalena 0 44       44       88
8 Grabowska Paulina 39 41       0       80
9 Pachnik Małgorzata 50 0       0       50
10-11 Całka Sylwia 0 48       0       48
10-11 Panaszek Justyna 48 0       0       48
12 Korczyc Anna 46 0       0       46
13 Bańska-Bodziona Aneta 45 0       0       45
14 Budna Emilia 44 0       0       44
15 Sznajder Krystytna 0 0       43       43
16 Klunder Joanna 41 0       0       41
17 Wróblewska Sylwia 0 39       0       39
18 Makowska Anna 0 38       0       38
19 Kościuk Justyna 36 0       0       36
20 Samson-Polak Renata 35 0       0       35
21 Sekta Marta 34 0       0       34
Kategoria mężczyzn
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
19.09 24.10 07.11 12.12 16.01 20.02 06.03 10.04 15.05 Suma 7 najlepszych
1 Kożyczkowski Edward nkl 48       50       98
2 Grabowski Bogusz 44 50       0       94
3 Durmaj Marcin 0 44       48       92
4 Kalata Michał 41 43       0       84
5 Dzioba Mateusz 0 41       42       83
6 Światkowski Piotr 32 nkl       46       78
7 Kraszewski Przemysław 37 40       0       77
8 Żebrowski Krzysztof 50 0       0       50
9 Golinowski Paweł 48 0       0       48
10-11 Łazarski Janusz 46 0       0       46
10-11 Mazur Jarosław 0 46       0       46
12-14 Sitnicki Mariusz 45 0       0       45
12-14 Wesołowski Sebastian 0 45       0       45
12-14 Ceniuk Sylwester 0 0       45       45
15 Kryszczak Adam 0 0       44       44
16-17 Stężycki Grzegorz 43 0       0       43
16-17 Ossowski Jakub 0 0       43       43
18-19 Polewczyk Adrian 42 0       0       42
18-19 Zimmer Łukasz 0 42       0       42
20 Jaroniec Dariusz nkl 0       41       41
21 Koślacz Piotr 40 0       0       40
22-23 Rekowski Tomasz 39 0       0       39
22-23 Kasprzyk Dariusz 0 39       0       39
24-25 Gawryś Kamil 38 0       0       38
24-25 Wiśniewski Piotr 0 38       0       38
26 Typański Roman 0 37       0       37
27 Michno Mariusz 36 0       0       36
28 Sokołowski Mirosław 35 0       0       35
29 Ciborowski Krzysztof 34 0       0       34
30 Karpowicz Patryk 33 0       0       33
31 Wiśniewski Paweł 31 0       0       31
32 Sekuła Piotr 30 0       0       30
33 Wąsicki Mariusz 29 0       0       29
34 Ciszkowski Jacek 28 0       0       28
35 Gagiew Mateusz nkl 0       0       0
36 Tyburski Mariusz nkl 0       0       0
Kategoria rodzinna
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
19.09 24.10 07.11 12.12 16.01 20.02 06.03 10.04 15.05 Suma 7 najlepszych
1 Rodzina Rzepeckich 50 50               100
2 Rodzina Wąsickich 45 0       50       95
3 Rodzina Czerniak 48 0       44       92
4 Rodzina Siemież 44 0       45       89
5-6 Rodzina Grabowskich 0 48               48
5-6 Rodzina Jaronowskich 0 0       48       48
7-8 Rodzina Grynis 46 0               46
7-8 Rodzina Pawłowskich 0 0       46       46
9 Rodzina Gawryś 43 0               43

 

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…