Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA XI Grand Prix Elbląga w BnO

Zgodnie z Regulaminem do punktacji końcowej GP Elbląga wlicza się siedem najlepszych wyników uzyskanych w ciągu całego sezonu (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). Zawodnik zostanie  sklasyfikowany w momencie kiedy weźmie udział w minimum trzech biegach danej edycji Grand Prix Elbląga.

Wyniki I rundy z dnia 12.10.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki II rundy z dnia 09.11.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki III rundy z dnia 07.12.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki IV rundy z dnia 11.01.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki V rundy z dnia 08.02.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VI rundy z dnia 07.03.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VII rundy z dnia 04.04.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VIII rundy z dnia 09.05.2020 do pobrania TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga z dnia 06.06.2020

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX ELBLĄGA W SEZONIE 2019/2020

Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta (klasy 1-6)
M-CE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 04.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Orzechowska Oliwia 0 50 50             100
2 Orzechowska Zuzanna 0 48 48             96
Kategoria szkoły ponadpodstawowe dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 04.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Deptuła Karolina 0 50 50             100
Kategoria szkoły ponadpodstawowe chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 04.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Banach Piotr 50 50               100
2 Konecki Adam 0 48               48
Kategoria kobiet K 35 (18-35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 04.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Liśkiewicz Anna 0 50 48             98
2-3 Szostak Sandra 50 0 0             50
2-3 Szust Sandra 0 0 50             50
4 Całka Sylwia 0 48 0             48
5 Kaczyńska Katarzyna 0 46 0             46
Kategoria kobiet K 35+ (36 lat i starsze)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 04.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Stolarska Olga 50 50 46             146
2 Wróblewska Sylwia 46 46 50             142
3 Orzechowska Magdalena 45 44 48             137
4 Typańska Monika 48 48 0             96
5-6 Kowalska Monika 0 45 0             45
5-6 Różycka-Pustko Barbara 0 0 45             45
Kategoria mężczyzn M 35 (18-35 lat)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 04.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Spadik Mateusz 46 48 50             144
2 Prokopiuk Przemysław 50 50 0             100
3-4 Ciszkowski Jacek 48 0 0             48
3-4 Butkiewicz Piotr 0 0 48             48
5 Żebrowski Krzysztof 0 46 0             46
6 Kuciński Łukasz 45 0 0             45
Kategoria mężczyzn M 35+ (36 lat i starsi)
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 04.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Światkowski Piotr 50 50 50             150
2 Rapińczuk Jan 46 46 46             138
3 Kasprzyk Dariusz 44 44 44             132
4 Kryszczak Adam 40 42 43             125
5 Mazur Jarosław 0 48 48             96
6 Paruszewski Marek 45 43 0             88
7 Tyburski Mariusz 42 0 45             87
8 Kowalski Andrzej 41 41 0             82
9 Rekowski Tomasz 48 0 0             48
10 Łazarski Janusz 0 45 0             45
11 Wąsicki Mariusz 43 0 0             43
12 Pustkowski Wojciech 0 0 42             42
Kategoria rodzinna
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
12.10 09.11 07.12 11.01 08.02 07.03 04.04 09.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1-2 Rodzina Borkowskich 48 50 48             146
1-2 Rodzina Rapińczuk 50 46 50             146
3 Rodzina Wąskickich 44 48 0             92
4 Rodzina Butkiewiczów 0 45 46             91
5 Rodzina Grynis 46 0 44             90
6 Rodzina Siemież 42 43 0             85
7-8 Rodzina Ciszkowskich 45 0 0             45
7-8 Rodzina Tamkun 0 0 45             45
9 Rodzina Pawłowskich 0 44 0             44
10-11 Rodzina Kruba 43 0 0             43
10-11 Rodzina Truchlewskich 0 0 43             43


 



 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…