Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

Wyniki i tabele

O kolejności miejsc w tabeli decyduje ogólna ilość zdobytych punktów. W wypadku uzyskania równiej ilości punktów o kolejności miejsc decydują wyniki bezpośrednich spotkań w danym etapie rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

W przypadku trzech lub więcej drużyn posiadających tę samą ilość punktów, decyduje mała tabela pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

Punktacja:
Przy wyniku 4:0 drużyna zwycięska otrzymuje 3 punkty, drużyna pokonana 0 punktów
Przy wyniku 3:1 drużyna zwycięska otrzymuje 3 punkty, drużyna pokonana 0 punkt
Przy wyniku 3:2 drużyna zwycięska otrzymuje 2 punkty, drużyna pokonana 1 punkty.

 

Tabela etap wstępny

MCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY STOSUNEK
GIER
STOSUNEK
SETÓW
ZWYC. POR.
1 SKS ŻST Olimp Kmiecin 18 16 2 47 61:14 198:84
2 Old Masters 17 15 2 47 60:15 187:67
3 OSK Strażak 19 17 2 47 63:19 207:88
4 AAA 19 14 5 44 57:23 193:103
5 ESK Nestora 19 12 7 35 47:38 168:127
6 JaRo Zatorze 18 10 8 28 34:41 129:151
7 ŻTS Kmiecin 19 9 10 26 40:39 146:146
8 Tajfun 18 6 12 20 32:45 122:154
9 Silver 18 5 13 15 22:52 91:170
10 S.M. Parkowa 19 6 13 14 28:51 105:169
11 AMS-GO 19 1 18 6 17:62 77:195
12 EKS Mlexer 16 0 16 1 2:63 17:190


Wyniki etap wstępny

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE  
WYNIK
1 kolejka
1 JaRo Zatorze SKS ŻTS Olimp Kmiecin 0:4 (5:12)
2 ESK Nestora AAA 0:4 (5:12)
3 Old Masters ŻTS Kmiecin 3:1 (11:4)
4 S.M. Parkowa Tajfun 3:2 (11:11)
5 Silver EKS Mlexer 3:2 (10:6)
6 AMS-GO OSK Strażak 0:4 (1:12)
2 kolejka
7 JaRo Zatorze ESK Nestora 2:3 (6:13)
8 EKS Mlexer AMS-GO 0:4 (0:12)
9 AAA Old Masters 0:4 (0:12) w.o.
10 Tajfun Silver 4:0 (12:2)
11 OSK Strażak SKS ŻTS Olimp Kmiecin 2:3 (11:11)
12 ŻTS Kmiecin S.M. Parkowa 3:1 (9:4)
3 kolejka
13 S.M. Parkowa AAA 3:1 (5:10)
14 OSK Strażak EKS Mlexer 4:0 (12:1)
15 SKS ŻTS Olimp Kmiecin ESK Nestora 4:0 (12:5)
16 Old Masters JaRo Zatorze 3:1 (10:4)
17 Silver ŻTS Kmiecin 3:1 (10:5)
18 AMS-GO Tajfun 0:4 (4:12)
4 kolejka
19 EKS Mlexer SKS ŻTS Olimp Kmiecin 0:4 (0:12)
20 Tajfun OSK Strażak 0:4 (1:12)
21 ESK Nestora Old Masters 2:3 (6:9)
22 AAA Silver 3:1 (10:4)
23 JaRo Zatorze S.M. Parkowa 3:1 (9:6)
24 ŻTS Kmiecin AMS-GO 3:1 (10:4)
5 kolejka
25 AMS-GO AAA 0:4 (0:12) w.o.
26 Silver JaRo Zatorze 1:3 (6:11)
27 S.M. Parkowa ESK Nestora 1:3 (5:9)
28 SKS ŻTS Olimp Kmiecin Old Masters 2:3 (9:11)
29 EKS Mlexer Tajfun 0:4 (1:12)
30 OSK Strażak ŻTS Kmiecin 3:1 (11:6)
6 kolejka
31 JaRo Zatorze AMS-GO 3:1 (9:3)
32 ESK Nestora Silver 3:1 (10:4)
33 SKS ŻTS Olimp Kmiecin Tajfun 3:1 (10:4)
34 AAA OSK Strażak 2:3 (7:12)
35 ŻTS Kmiecin EKS Mlexer 4:0 (12:0)
36 S.M. Parkowa Old Masters 0:4 (0:12)
7 kolejka
37 Tajfun ŻTS Kmiecin 2:3 (8:12)
38 Silver Old Masters 4:0 (1:12)
39 S.M. Parkowa SKS ŻTS Olimp Kmiecin 0:4 (2:12)
40 OSK Strażak JaRo Zatorze 4:0 (12:2)
41 AAA EKS Mlexer 4:0 (12:0)
42 AMS-GO ESK Nestora 2:3 (8:10)
8 kolejka
43 Old Masters AMS-GO 4:0 (12:2)
44 Silver S.M. Parkowa 2:3 (8:10)
45 SKS ŻTS Olimp Kmiecin ŻTS Kmiecin 3:1 (11:6)
46 ESK Nestora OSK Strażak 2:3 (9:10)
47 AAA Tajfun 3:1 (10:8)
48 JaRo Zatorze EKS Mlexer 4:0 (12:2)
9 kolejka
49 EKS Mlexer ESK Nestora 0:4 (0:12)
50 AMS-GO S.M. Parkowa 2:3 (7:9)
51 ŻTS Kmiecin AAA 1:3 (7:9)
52 Silver SKS ŻTS Olimp Kmiecin 0:4 (2:12)
53 Tajfun JaRo Zatorze 2:3 (10:10)
54 OSK Strażak Old Masters 3:2 (10:7)
10 kolejka
55 Silver AMS-GO 3:1 (11:4)
56 SKS ŻTS Olimp Kmiecin AAA 3:2 (11:10)
57 JaRo Zatorze ŻTS Kmiecin 2:3 (7:9)
58 ESK Nestora Tajfun 10:7 (3:2)
59 S.M. Parkowa OSK Strażak 0:4 (0:12)
60 Old Masters EKS Mlexer 4:0 (12:0)
11 kolejka
61 AAA JaRo Zatorze 3:1 (11:6)
62 Tajfun Old Masters 0:4 (2:12)
63 AMS-GO SKS ŻTS Olimp Kmiecin 0:4 (2:12)
64 OSK Strażak Silver 4:0 (12:1)
65 ESK Nestora ŻTS Kmiecin 3:2 (10:8)
66 S.M. Parkowa EKS Mlexer 4:0 (12:1)
12 kolejka
67 SKS ŻTS Olimp Kmiecin AMS-GO 4:0 (12:2)
68 JaRo Zatorze AAA 0:4 (0:12)
69 ESK Nestora ŻTS Kmiecin 1:3 (8:9)
70 Silver OSK Strażak 0:4 (1:12)
71 EKS Mlexer S.M. Parkowa 0:4 (0:12)
72 Old Masters Tajfun 4:0 (12:2)
13 kolejka
73 EKS Mlexer Old Masters przeł. na inny termin
74 ŻTS Kmiecin JaRo Zatorze 1:3 (6:10)
75 Tajfun ESK Nestora 2:3 (7:9)
76 AAA SKS ŻTS Olimp Kmiecin 1:3 (6:9)
77 OSK Strażak S.M. Parkowa 3:1 (10:3)
78 AMS-GO Silver 1:3 (6:11)
14 kolejka
79 SKS ŻTS Olimp Kmiecin Silver 4:0 (12:1)
80 AAA ŻTS Kmiecin 1:3 (8:9)
81 Old Masters OSK Strażak 3:1 (10:6)
82 S.M. Parkowa AMS-GO 3:2 (9:7)
83 JaRo Zatorze Tajfun 3:1 (10:5)
84 ESK Nestora EKS Mlexer 4:0 (12:1)
15 kolejka
85 AMS-GO AAA 1:3 (4:10)
86 Old Masters SKS ŻTS Olimp Kmiecin 3:1 (9:6)
87 Tajfun EKS Mlexer 4:0 (12:1)
88 ŻTS Kmiecin OSK Strażak 1:3 (6:10)
89 JaRo Zatorze Silver 3:1 (10:5)
90 ESK Nestora S.M. Parkowa 3:1 (9:5)
16 kolejka
91 AMS-GO JaRo Zatorze 1:3 (5:11)
92 Silver ESK Nestora 1:3 (3:9)
93 EKS Mlexer ŻTS Kmiecin 0:4 (2:12)
94 OSK Strażak AAA 3:2 (10:9)
95 Old Masters S.M. Parkowa 4:0 (12:1)
96 Tajfun SKS ŻTS Olimp Kmiecin przeł. na inny termin
17 kolejka
97 EKS Mlexer AAA 0:4 (2:12)
98 SKS ŻTS Olimp Kmiecin S.M. Parkowa 4:0 (12:2)
99 ŻTS Kmiecin Tajfun 4:0 (12:0) w.o.
100 ESK Nestora AMS-GO 3:1 (9:3)
101 JaRo Zatorze OSK Strażak 0:4 (4:12)
102 Old Masters Silver 4:0 (12:1)
18 kolejka
103 ŻTS Kmiecin SKS ŻTS Olimp Kmiecin 1:3 (3:11)
104 Tajfun AAA 0:4 (0:12) w.o.
105 OSK Strażak ESK Nestora 3:2 (9:6)
106 AMS-GO Old Masters 0:4 (0:12)
107 S.M. Parkowa Silver 1:3 (5:10)
108 EKS Mlexer JaRo Zatorze przeł. na inny termin
19 kolejka
109 Tajfun S.M. Parkowa 3:1 (9:4)
110 OSK Strażak AMS-GO 4:0 (12:3)
111 AAA ESK Nestora 3:2 (9:11)
112 ŻTS Kmiecin Old Masters 0:4 (1:12)
113 SKS ŻTS Olimp Kmiecin JaRo Zatorze 4:0 (12:3)
114 EKS Mlexer Silver przeł. na inny termin
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…