Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg



Wyniki I etapu:

O kolejności w tabeli decydują:

- większa ilość punktów

- wyższy stosunek setów zdobytych do utraconych

- wyższy stosunek małych punktów zdobytych do utraconych

- bezpośredni mecz

Tabela

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PTY SETY MAŁE PUNKTY
ZWYC. POR. WYGR. PRZEGR. STOS. ZDOB. STR. STOS.
1 ZNP Elbląg 6 1 19 19 2 9,5 515 364 1,414
2 LOGBAR 6 1 15 15 6 2,5 513 444 1,155
3 MARTRANS 5 2 15 15 6 2,5 492 430 1,444
4 BEST NET TEAM 5 2 14 14 7 2 474 421 1,125
5 KAM 6 1 14 14 7 2 504 454 1,110
6 Mar-El Czołg Elbląg 5 2 13 13 8 1,625 490 417 1,175
7 Okna Tüfe 2 5 9 9 12 0,75 424 457 0,927
8 Sisley Volley Team 3 4 8 8 13 0,62 422 501 0,842
9 Merkury Elbląg 2 5 7 7 14 0,5 437 496 0,881
10 IKS Atak 1 6 6 6 15 0,4 440 498 0,883
11 KOLEX Hale Stalowe 1 6 4 4 17 0,24 385 501 0,768
12 Major i Przyjaciele 0 7 2 2 19 0,11 401 518 0,774


Wyniki

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda
1 kolejka
1 LOGBAR Merkury Elbląg 2:1 (25:21, 25:15, 27:29)
2 BEST NET TEAM Okna Tüfe 3:0 (25:15, 25:11, 25:16)
3 ZNP Elbląg Sisley Volley Team 3:0 (25:12, 25:17, 25:19)
4 KOLEX Hale Stalowe MARTRANS 0:3 (20:25, 16:25, 19:25)
5 Mar-El Czołg Elbląg Major i Przyjaciele 2:1 (25:16, 22:25, 25:17)
6 IKS Atak KAM 1:2 (23:25, 25:22, 13:25)
2 kolejka
7 Merkury Elbląg KAM 1:2 (25:20, 19:25, 22:25)
8 Major i Przyjaciele IKS Atak 0:3 (18:25, 22:25, 16:25)
9 MARTRANS Mar-El Czołg Elbląg 0:3 (19:25, 13:25, 17:25)
10 Sisley Volley Team KOLEX Hale Stalowe 2:1 (25:15, 23:25, 25:22)
11 Okna Tüfe ZNP Elbląg

0:3 (17:25, 18:25, 15:25)

12 LOGBAR BEST NET TEAM 2:1 (18:25, 25:13, 25:18)
3 kolejka
13 BEST NET TEAM Merkury Elbląg

3:0 (25:18, 25:17, 25:12)

14 ZNP Elbląg LOGBAR 1:2 (19:25, 21:25, 25:23)
15 KOLEX Hale Stalowe Okna Tüfe 2:1 (25:18, 17:25, 25:15)
16 Mar-El Czołg Elbląg Sisley Volley Team 3:0 (25:16, 25:21, 25:8)
17 IKS Atak MARTRANS 0:3 (12:25, 22:25, 22:25)
18 KAM Major i Przyjaciele 3:0 (25:21, 26:24, 25:12)
4 kolejka
19 Merkury Elbląg Major i Przyjaciele 2:1 (25:17, 25:23, 18:25)
20 MARTRANS KAM

1:2 (25:18, 25:27, 21:25)

21 Sisley Volley Team IKS Atak 2:1 (25:22, 19:25, 29:27)
22 Okna Tüfe Mar-El Czołg Elbląg 1:2 (10:25, 18:25, 25:20)
23 LOGBAR KOLEX Hale Stalowe 3:0 (25:10, 25:21, 25:20)
24 BEST NET TEAM ZNP Elbląg 0:3 (21:25, 17:25, 17:25)
5 kolejka
25 ZNP Elbląg Merkury Elbląg 3:0 (25:19, 25:16, 25:14)
26 KOLEX Hale Stalowe BEST NET TEAM 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
27 Mar-El Czołg Elbląg LOGBAR 2:1 (22:25, 25:22, 26:24)
28 IKS Atak Okna Tüfe 0:3 (17:25, 10:25, 16:25)
29 KAM Sisley Volley Team 2:1 (25:14, 25:13, 25:27)
30 Major i Przyjaciele MARTRANS 0:3 (20:25, 12:25, 16:25)
6 kolejka
31 Merkury Elbląg MARTRANS 1:2 (24:26, 23:25, 25:21)
32 Sisley Volley Team Major i Przyjaciele 3:0 (25:20, 27:25, 25:18)
33 Okna Tüfe KAM 1:2 (25:23, 23:25, 23:25)
34 LOGBAR IKS Atak 3:0 (25:21, 25:23, 25:22)
35 BEST NET TEAM Mar-El Czołg Elbląg 2:1 (16:25, 25:22, 25:19)
36 ZNP Elbląg KOLEX Hale Stalowe 3:0 (25:5, 25:12, 25:13)
7 kolejka
37 KOLEX Hale Stalowe Merkury Elbląg 1:2 (25:20, 17:25, 20:25)
38 Mar-El Czołg Elbląg ZNP Elbląg 0:3 (22:25, 22:25, 15:25)
39 IKS Atak BEST NET TEAM 1:2 (25:22, 20:25, 20:25)
40 KAM LOGBAR 1:2 (19:25, 25:23, 24:26)
41 Major i Przyjaciele Okna Tüfe 0:3 (16:25, 18:25, 20:25)
42 MARTRANS Sisley Volley Team 3:0 (25:23, 25:15, 25:16)
8 kolejka
43 Merkury Elbląg Sisley Volley Team  
44 Okna Tüfe MARTRANS  
45 LOGBAR Major i Przyjaciele  
46 BEST NET TEAM KAM  
47 ZNP Elbląg IKS Atak  
48 KOLEX Hale Stalowe Mar-El Czołg Elbląg  
9 kolejka
49 Mar-El Czołg Elbląg Merkury Elbląg  
50 IKS Atak KOLEX Hale Stalowe  
51 KAM ZNP Elbląg  
52 Major i Przyjaciele BEST NET TEAM  
53 MARTRANS LOGBAR  
54 Sisley Volley Team Okna Tüfe  
10 kolejka
55 Merkury Elbląg Okna Tüfe  
56 LOGBAR Sisley Volley Team  
57 BEST NET TEAM MARTRANS  
58 ZNP Elbląg Major i Przyjaciele  
59 KOLEX Hale Stalowe KAM  
60 Mar-El Czołg Elbląg IKS Atak  
11 kolejka
61 IKS Atak Merkury Elbląg  
62 KAM Mar-El Czołg Elbląg  
63 Major i Przyjaciele KOLEX Hale Stalowe  
64 MARTRANS ZNP Elbląg  
65 Sisley Volley Team BEST NET TEAM  
66 Okna Tüfe LOGBAR  
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…