Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Wyniki I etapu:

O kolejności w tabeli decydują:

- większa ilość punktów

- wyższy stosunek setów zdobytych do utraconych

- wyższy stosunek małych punktów zdobytych do utraconych

- bezpośredni mecz

Tabela

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PTY SETY MAŁE PUNKTY
ZWYC. POR. WYGR. PRZEG. STOS. ZDOB. STR. STOS.
1 Mar-El Instalacje Elektryczne 8 1 24 24 3 8 663 508 1,305
2 ZNP Elbląg 7 1 21 21 3 7 586 431 1,359
3 LOGBAR 7 1 18 18 6 3 587 512 1,146
4 Major i Przyjaciele 5 3 15 15 9 1,66 573 497 1,152
5 KAM & KOLEX 4 4 12 12 12 1 517 525 0,984
6 Sisley Volley Team 4 5 11 11 16 0,68 563 609 0,924
7 IKS Atak 3 4 10 10 11 0,90 484 487 0,993
8 Okna Tüfe 1 8 5 5 22 0,22 542 647 0,837
9 MarDar Team 1 7 4 4 20 0,2 461 586 0,786
10 Merkury Elbląg 1 8 3 3 21 0,14 430 595 0,722

 

 Wyniki

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda
1 kolejka
1 LOGBAR Sisley Volley Team 3:0 (25:21, 25:17, 25:16)
2 IKS Atak ZNP Elbląg 0:3 (18:25, 29:31, 22:25)
3 Major i Przyjaciele MarDar Team 3:0 (25:13, 25:8, 25:17)
4 Mar-El Instalacje Elektryczne Merkury Elbląg 3:0 (25:8, 25:20, 25:12)
5 Okna Tüfe KAM & KOLEX 1:2 (14:25, 26:24, 22:25)
2 kolejka
6 Sisley Volley Team KAM & KOLEX 0:3 (14:25, 23:25, 23:25)
7 Merkury Elbląg Okna Tüfe 2:1 (16:25, 25:21, 25:23)
8 MarDar Team Mar-El Instalacje Elektryczne 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
9 ZNP Elbląg Major i Przyjaciele 2:1 (25:23, 25:17, 21:25)
10 LOGBAR IKS Atak 2:1 (23:25, 25:19, 25:17)
3 kolejka
11 IKS Atak Sisley Volley Team 1:2 (25:19, 19:25, 24:26)
12 Major i Przyjaciele LOGBAR 2:1 (25:19, 18:25, 25:19)
13 Mar-El Instalacje Elektryczne ZNP Elbląg 2:1 (25:12, 25:22, 16:25)
14 Okna Tüfe MarDar Team 2:1 (25:20, 25:13, 23:25)
15 KAM & KOLEX Merkury Elbląg 3:0 (25:13, 25:21, 25:15)
4 kolejka
16 Sisley Volley Team Merkury Elbląg 2:1 (25:16, 23:25, 25:15)
17 MarDar Team KAM & KOLEX 0:3 (22:25, 22:25, 13:25)
18 ZNP Elbląg Okna Tüfe 3:0 (25:19, 25:17, 25:13)
19 LOGBAR Mar-El Instalacje Elektryczne 2:1 (22:25, 25:21, 25:22)
20 IKS Atak Major i Przyjaciele 2:1 (26:24, 25:20, 20:25)
5 kolejka
21 Major i Przyjaciele Sisley Volley Team 2:1 (25:19, 25:21, 25:27)
22 Mar-El Instalacje Elektryczne IKS Atak 3:0 (25:22, 25:22, 25:21)
23 Okna Tüfe LOGBAR 1:2 (25:22, 25:27, 23:25)
24 KAM & KOLEX ZNP Elbląg 0:3 (11:25, 20:25, 20:25)
25 Merkury Elbląg MarDar Team 0:3 (24:26, 17:25, 15:25)
6 kolejka
26 Sisley Volley Team MarDar Team 3:0 (26:24, 25:13, 25:21)
27 ZNP Elbląg Merkury Elbląg 3:0 (25:13, 25:21, 25:8)
28 LOGBAR KAM & KOLEX 2:1 (25:16, 22:25, 25:20)
29 IKS Atak Okna Tüfe 3:0 (25:16, 25:21, 25:22)
30 Major i Przyjaciele Mar-El Instalacje Elektryczne 0:3 (27:29, 17:25, 18:25)
7 kolejka
31 Mar-El Instalacje Elektryczne Sisley Volley Team 3:0 (25:14, 25:18, 25:13)
32 Okna Tüfe Major i Przyjaciele 0:3 (16:25, 21:25, 15:25)
33 KAM & KOLEX IKS Atak  
34 Merkury Elbląg LOGBAR 0:3 (20:25, 16:25, 25:27)
35 MarDar Team ZNP Elbląg 0:3 (13:25, 13:25, 20:25)
8 kolejka
36 Sisley Volley Team ZNP Elbląg 0:3 (13:25, 15:25, 15:25)
37 LOGBAR MarDar Team 3:0 (25:22, 31:29, 25:15)
38 IKS Atak Merkury Elbląg 3:0 (25:17, 25:20, 25:23)
39 Major i Przyjaciele KAM & KOLEX 3:0 (25:20, 25:13, 25:23)
40 Mar-El Instalacje Elektryczne Okna Tüfe 3:0 (25:13, 25:20, 25:20)
9 kolejka
41 Okna Tüfe Sisley Volley Team 0:3 (16:25, 20:25, 16:25)
42 KAM & KOLEX Mar-El Instalacje Elektryczne 0:3 (19:25, 15:25, 16:25)
43 Merkury Elbląg Major i Przyjaciele  
44 MarDar Team IKS Atak  
45 ZNP Elbląg LOGBAR  
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…