Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu informuje, że ze względu na aktualną sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 i obowiązującym przez cały czas stanem epidemii w Polsce, podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej – Awangarda Volley Liga w sezonie 2019/2020 z jednoczesnym zachowaniem miejsc w tabeli rozgrywek według punktacji uzyskanej w meczach rozegranych do dnia 12 marca 2020 roku.

Wyniki I etapu:

O kolejności w tabeli decydują:

- większa ilość punktów

- wyższy stosunek setów zdobytych do utraconych

- wyższy stosunek małych punktów zdobytych do utraconych

- bezpośredni mecz

Tabela

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PTY SETY MAŁE PUNKTY
ZWYC. POR. WYGR. PRZEGR. STOS. ZDOB. STR. STOS.
1 ZNP Elbląg 10 1 30 30 3 10 813 488 1,665
2 LOGBAR 9 1 23 23 7 3,28 738 608 1,213
3 BEST NET TEAM 9 2 23 23 10 2,3 767 669 1,146
4 KAM 8 3 21 21 12 1,75 783 714 1,096
5 Mar-El Czołg Elbląg 7 4 19 19 14 1,35 755 661 1,142
6 MARTRANS 6 5 19 19 14 1,35 698 712 0,980
7 IKS Atak 3 7 13 13 17 0,76 659 628 1,049
8 Okna Tüfe 3 7 13 13 17 0,76 619 672 0,921
9 Sisley Volley Team 4 7 12 12 21 0,57 680 786 0,865
10 Merkury Elbląg 3 7 10 10 20 0,5 612 700 0,874
11 KOLEX Hale Stalowe 2 9 6 6 27 0,222 559 790 0,707
12 Major i Przyjaciele 0 11 3 3 30 0,1 556 815 0,682


Wyniki

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda
1 kolejka
1 LOGBAR Merkury Elbląg 2:1 (25:21, 25:15, 27:29)
2 BEST NET TEAM Okna Tüfe 3:0 (25:15, 25:11, 25:16)
3 ZNP Elbląg Sisley Volley Team 3:0 (25:12, 25:17, 25:19)
4 KOLEX Hale Stalowe MARTRANS 0:3 (20:25, 16:25, 19:25)
5 Mar-El Czołg Elbląg Major i Przyjaciele 2:1 (25:16, 22:25, 25:17)
6 IKS Atak KAM 1:2 (23:25, 25:22, 13:25)
2 kolejka
7 Merkury Elbląg KAM 1:2 (25:20, 19:25, 22:25)
8 Major i Przyjaciele IKS Atak 0:3 (18:25, 22:25, 16:25)
9 MARTRANS Mar-El Czołg Elbląg 0:3 (19:25, 13:25, 17:25)
10 Sisley Volley Team KOLEX Hale Stalowe 2:1 (25:15, 23:25, 25:22)
11 Okna Tüfe ZNP Elbląg

0:3 (17:25, 18:25, 15:25)

12 LOGBAR BEST NET TEAM 2:1 (18:25, 25:13, 25:18)
3 kolejka
13 BEST NET TEAM Merkury Elbląg

3:0 (25:18, 25:17, 25:12)

14 ZNP Elbląg LOGBAR 1:2 (19:25, 21:25, 25:23)
15 KOLEX Hale Stalowe Okna Tüfe 2:1 (25:18, 17:25, 25:15)
16 Mar-El Czołg Elbląg Sisley Volley Team 3:0 (25:16, 25:21, 25:8)
17 IKS Atak MARTRANS 0:3 (12:25, 22:25, 22:25)
18 KAM Major i Przyjaciele 3:0 (25:21, 26:24, 25:12)
4 kolejka
19 Merkury Elbląg Major i Przyjaciele 2:1 (25:17, 25:23, 18:25)
20 MARTRANS KAM

1:2 (25:18, 25:27, 21:25)

21 Sisley Volley Team IKS Atak 2:1 (25:22, 19:25, 29:27)
22 Okna Tüfe Mar-El Czołg Elbląg 1:2 (10:25, 18:25, 25:20)
23 LOGBAR KOLEX Hale Stalowe 3:0 (25:10, 25:21, 25:20)
24 BEST NET TEAM ZNP Elbląg 0:3 (21:25, 17:25, 17:25)
5 kolejka
25 ZNP Elbląg Merkury Elbląg 3:0 (25:19, 25:16, 25:14)
26 KOLEX Hale Stalowe BEST NET TEAM 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
27 Mar-El Czołg Elbląg LOGBAR 2:1 (22:25, 25:22, 26:24)
28 IKS Atak Okna Tüfe 0:3 (17:25, 10:25, 16:25)
29 KAM Sisley Volley Team 2:1 (25:14, 25:13, 25:27)
30 Major i Przyjaciele MARTRANS 0:3 (20:25, 12:25, 16:25)
6 kolejka
31 Merkury Elbląg MARTRANS 1:2 (24:26, 23:25, 25:21)
32 Sisley Volley Team Major i Przyjaciele 3:0 (25:20, 27:25, 25:18)
33 Okna Tüfe KAM 1:2 (25:23, 23:25, 23:25)
34 LOGBAR IKS Atak 3:0 (25:21, 25:23, 25:22)
35 BEST NET TEAM Mar-El Czołg Elbląg 2:1 (16:25, 25:22, 25:19)
36 ZNP Elbląg KOLEX Hale Stalowe 3:0 (25:5, 25:12, 25:13)
7 kolejka
37 KOLEX Hale Stalowe Merkury Elbląg 1:2 (25:20, 17:25, 20:25)
38 Mar-El Czołg Elbląg ZNP Elbląg 0:3 (22:25, 22:25, 15:25)
39 IKS Atak BEST NET TEAM 1:2 (25:22, 20:25, 20:25)
40 KAM LOGBAR 1:2 (19:25, 25:23, 24:26)
41 Major i Przyjaciele Okna Tüfe 0:3 (16:25, 18:25, 20:25)
42 MARTRANS Sisley Volley Team 3:0 (25:23, 25:15, 25:16)
8 kolejka
43 Merkury Elbląg Sisley Volley Team 1:2 (25:27, 25:17, 15:25)
44 Okna Tüfe MARTRANS 1:2 (20:25, 15:25, 27:25)
45 LOGBAR Major i Przyjaciele 3:0 (25:11, 25:21, 25:15)
46 BEST NET TEAM KAM 2:1 (27:25, 26:24, 23:25)
47 ZNP Elbląg IKS Atak 2:1 (25:22, 23:25, 25:22)
48 KOLEX Hale Stalowe Mar-El Czołg Elbląg 0:3 (18:25, 19:25, 14:25)
9 kolejka
49 Mar-El Czołg Elbląg Merkury Elbląg 3:0 (25:17, 25:13, 25:13)
50 IKS Atak KOLEX Hale Stalowe 3:0 w.o.
51 KAM ZNP Elbląg 0:3 (20:25, 14:25, 21:25)
52 Major i Przyjaciele BEST NET TEAM 0:3 (14:25, 9:25, 21:25)
53 MARTRANS LOGBAR 1:2 (18:25, 18:25, 27:25)
54 Sisley Volley Team Okna Tüfe 1:2 (25:21, 24:26, 24:26)
10 kolejka
55 Merkury Elbląg Okna Tüfe 2:1 (17:25, 25:17, 25:18)
56 LOGBAR Sisley Volley Team 3:0 (25:15, 25:20, 25:19)
57 BEST NET TEAM MARTRANS 2:1 (25:23, 25:20, 20:25)
58 ZNP Elbląg Major i Przyjaciele 3:0 w.o.
59 KOLEX Hale Stalowe KAM 0:3 (20:25, 19:25, 12:25)
60 Mar-El Czołg Elbląg IKS Atak 0:3 (11:25, 23:25, 23:25)
11 kolejka
61 IKS Atak Merkury Elbląg  
62 KAM Mar-El Czołg Elbląg 3:0 (25:21, 25:20, 25:17)
63 Major i Przyjaciele KOLEX Hale Stalowe 1:2 (14:25, 25:20, 25:27)
64 MARTRANS ZNP Elbląg 0:3 w.o.
65 Sisley Volley Team BEST NET TEAM 1:2 (19:25, 25:22, 18:25)
66 Okna Tüfe LOGBAR  
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…