X

Elbląg

Witamy na stronie Amatorskiej Ligi Squasha

Zakończyły się rozgrywki w lidze squasha, prowadzonej przez Szkołę SCORE i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zwycięzcą w sezonie 2013/2014 został Radosław Łuczak, drugie miejsce zajął Sławomir Grudziński, a trzecie Akradiusz Stępień. Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu w SportsArt Fitness Squash League, był turniej finałowy, który tradycyjnie rozegrany został na kortach w hali Centrum Sportowo-Biznesowego. Zawody zaliczane były do punktacji generalnej i były jednocześnie podsumowaniem całego cyklu rozgrywek. Po zakończeniu ostatniego meczu turnieju finałowego odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu oraz wręczenie nagród dla najlepszych zawodników i zawodniczek. Kolejne emocje związane z rywalizacją w lidze squasha już niebawem.