Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

TABELA

 

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY STOSUNEK BRAMEK
ZWYC. REMIS POR.
1 Metrotest 29 25 2 2 77 164:48
2 AGD JAREX Legioniści 29 22 4 3 70 124:42
3 AS-TRANS 28 22 3 3 69 145:51
4 PUB Sąsiedzi 29 20 2 7 62 112:44
5 ECM EL-Hurt 29 18 3 8 57 94:55
6 U-99 29 17 3 9 54 101:59
7 FC Zajazd 29 13 6 10 45 73:68
8 AKS Stokrotki 29 13 4 12 43 87:76
9 Kamel Team 29 11 5 13 38 93:101
10 AFK 29 11 4 14 37 78:82
11 EL Skład 28 11 3 14 36 65:77
12 PBG Jankowiak 28 8 5 15 29 86:92
13 Białe Orły 29 8 4 17 28 70:92
14 KAM Kuchnie 29 8 3 18 27 77:105
15 JZK Wiarus 30 7 4 19 25 78:96
16 NieDzielni Gracze 29 4 1 24 13 54:167
17 Blues ENERGO ZET 30 0 0 30 0 22:269
18 Trybunie Tutki 0 0 0 0 0 0:0

* Trybunie Tutki zostały wycofane z rozgrywek, a wyniki ich meczów anulowane.
* Blues ENERGO ZET został wycofany z rozgrywek.

 WYNIKI

NR GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda II runda
18. kolejka
1 PUB Sąsiedzi Kamel Team 9:0 (6:0) 5:1 (2:1)
2 NieDzielni Gracze AGD JAREX Legioniści 1:13 (0:5) 1:8 (0:3)
3 Metrotest KAM Kuchnie 9:0 (2:0) 4:2 (2:0)
4 EL Skład JZK Wiarus 2:2 (2:1) 4:3 (3:1)
5 AFK Blues ENERGO ZET 6:1 (1:0) 15:0 (6:0)
6 AKS Stokrotki FC Zajazd 3:0 (1:0) 3:1 (0:1)
7 PBG Jankowiak U-99 1:5 (1:1) 1:5 (1:2)
8 ECM EL-Hurt AS-TRANS 1:1 (1:1) 3:7 (1:4)
9 Białe Orły Trybunie Tutki x:x x:x
19. kolejka
10 ECM EL-Hurt PUB Sąsiedzi 3:0 (2:0) 1:2 (0:1)
11 AS-TRANS PBG Jankowiak 6:2 (4:0) 5:4 (3:1)
12 U-99 AKS Stokrotki 0:1 (0:0) 0:3 (0:2)
13 Białe Orły AFK 5:1 (1:0) 3:4 (0:3)
14 Blues ENERGO ZET EL Skład 0:6 (0:3) 0:5 (0:3)
15 JZK Wiarus Metrotest 2:4 (2:1) 3:6 (0:4)
16 KAM Kuchnie NieDzielni Gracze 1:2 (0:0) 4:1 (2:0)
17 AGD JAREX Legioniści Kamel Team 6:3 (2:1) 2:1 (0:1)
18 FC Zajazd Trybunie Tutki 3:0 w.o. x:x
20. kolejka
19 PUB Sąsiedzi AGD JAREX Legioniści 1:2 (0:1) 0:3 (0:0)
20 Kamel Team KAM Kuchnie 1:5 (0:1) 4:4 (3:2)
21 NieDzielni Gracze JZK Wiarus 4:3 (1:3) 0:7 (0:3)
22 Metrotest Blues ENERGO ZET 16:1 (10:0) 23:1 (10:0)
23 EL Skład Białe Orły 2:5 (1:3) 1:0 (1:0)
24 AFK FC Zajazd 1:1 (0:0) 1:2 (1:1)
25 AKS Stokrotki AS-TRANS 2:4 (1:2) 1:9 (1:3)
26 PBG Jankowiak ECM EL-Hurt 1:0 (1:0) 2:6 (1:3)
27 U-99 Trybunie Tutki x:x x:x
21. kolejka
28 PBG Jankowiak PUB Sąsiedzi 3:6 (2:4) 3:6 (0:3)
29 ECM EL-Hurt AKS Stokrotki 2:1 (0:0) 4:0 (2:0)
30 U-99 AFK 3:0 (1:0) 3:4 (2:2)
31 FC Zajazd EL Skład 3:2 (0:0) 1:0 (1:0)
32 Białe Orły Metrotest 3:4 (2:2) 4:12 (3:5)
33 Blues ENERGO ZET NieDzielni Gracze 2:7 (0:2) 0:5 (0:1)
34 JZK Wiarus Kamel Team 1:2 (1:1) 3:5 (2:2)
35 KAM Kuchnie AGD JAREX Legioniści 0:4 (0:2) 2:4 (1:2)
36 AS-TRANS Trybunie Tutki 3:0 w.o. x:x
22. kolejka
37 PBG Jankowiak AKS Stokrotki 5:5 (1:2) 1:4 (0:1)
38 PUB Sąsiedzi KAM Kuchnie 3:2 (2:0) 4:3 (2:1)
39 AGD JAREX Legioniści JZK Wiarus 3:2 (1:0) 1:3 (1:1)
40 Kamel Team Blues ENERGO ZET 7:2 (5:0) 9:2 (5:0)
41 NieDzielni Gracze Białe Orły 2:9 (2:4) 0:2 (0:1)
42 Metrotest FC Zajazd 4:0 (2:0) 5:4 (1:3)
43 EL Skład U-99 1:2 (0:0) 3:4 (2:1)
44 AFK AS-TRANS 1:5 (0:1) 3:7 (1:2)
45 ECM EL-Hurt Trybunie Tutki 19:0 (6:0) x:x
23. kolejka
46 AKS Stokrotki PUB Sąsiedzi 4:4 (3:1) 2:3 (1:2)
47 ECM EL-Hurt AFK 3:1 (0:0) 7:1 (2:0)
48 AS-TRANS EL Skład 6:2 (3:1)  
49 U-99 Metrotest 2:2 (1:1) 0:4 (0:2)
50 FC Zajazd NieDzielni Gracze 3:2 (2:2) 7:2 (3:0)
51 Białe Orły Kamel Team 1:1 (0:0) 1:11 (0:6)
52 Blues ENERGO ZET AGD JAREX Legioniści 0:18 (0:6) 0:3 w.o.
53 JZK Wiarus KAM Kuchnie 1:1 (1:1) 1:2 (0:0)
54 PBG Jankowiak Trybunie Tutki x:x x:x
24. kolejka
55 FC Zajazd Kamel Team 3:5 (1:3) 0:2 (0:0)
56 PUB Sąsiedzi JZK Wiarus 7:0 (4:0) 2:0 (1:0)
57 KAM Kuchnie Blues ENERGO ZET 15:3 (6:2) 5:2 (3:0)
58 AGD JAREX Legioniści Białe Orły 2:1 (1:1) 4:1 (2:0)
59 NieDzielni Gracze U-99 2:5 (1:1) 0:4 (0:1)
60 Metrotest AS-TRANS 5:4 (4:1) 2:3 (2:0)
61 EL Skład ECM EL-Hurt 3:6 (0:4) 3:2 (3:1)
62 AFK PBG Jankowiak 1:3 (0:0) 3:3 (2:2)
63 AKS Stokrotki Trybunie Tutki x:x x:x
25. kolejka
64 AKS Stokrotki AFK 1:0 (1:0) 3:0 (2:0)
65 PBG Jankowiak EL Skład 2:3 (1:0) 1:2 (0:1)
66 ECM EL-Hurt Metrotest 0:3 (0:0) 1:2 (1:1)
67 AS-TRANS NieDzielni Gracze 7:2 (5:1) 18:0 (8:0)
68 U-99 Kamel Team 3:3 (2:2) 5:3 (0:1)
69 FC Zajazd AGD JAREX Legioniści 3:3 (0:2) 2:2 (0:1)
70 Białe Orły KAM Kuchnie 5:4 (2:3) 0:3 w.o.
71 Blues ENERGO ZET JZK Wiarus 3:9 (2:4) 1:9 (0:4)
72 PUB Sąsiedzi Trybunie Tutki 20:1 (10:0) x:x
26. kolejka
73 PUB Sąsiedzi Blues ENERGO ZET 16:1 (4:1) 3:0 w.o
74 JZK Wiarus Białe Orły 1:5 (0:3) 2:2 (1:1)
75 KAM Kuchnie FC Zajazd 0:7 (0:3) 5:5 (3:2)
76 AGD JAREX Legioniści U-99 7:2 (2:0) 4:0 (3:0)
77 Kamel Team AS-TRANS 4:5 (1:3) 0:9 (0:5)
78 NieDzielni Gracze ECM EL-Hurt 3:3 (1:2) 3:7 (1:2)
79 Metrotest PBG Jankowiak 9:1 (3:1) 2:1 (1:1)
80 EL Skład AKS Stokrotki 2:7 (0:2) 3:2 (2:2)
81 AFK Trybunie Tutki x:x x:x
27. kolejka
82 AFK PUB Sąsiedzi 1:4 (1:1) 2:1 (2:1)
83 AKS Stokrotki Metrotest 2:5 (1:3) 1:4 (1:2)
84 PBG Jankowiak NieDzielni Gracze 6:3 (1:1) 3:0 w.o.
85 ECM EL-Hurt Kamel Team 3:1 (1:1) 2:0 (0:0)
86 AS-TRANS AGD JAREX Legioniści 1:3 (0:2) 2:5 (0:2)
87 U-99 KAM Kuchnie 6:2 (4:0) 9:1 (3:0)
88 FC Zajazd JZK Wiarus 3:0 (2:0) 2:6 (0:5)
89 Białe Orły Blues ENERGO ZET 7:2 (4:0) 3:0 w.o.
90 EL Skład Trybunie Tutki 9:1 (3:0) x:x
28. kolejka
91 PUB Sąsiedzi Białe Orły 3:1 (2:1) 3:0 w.o.
92 Blues ENERGO ZET FC Zajazd 0:5 (0:1) 0:3 w.o.
93 JZK Wiarus U-99 2:4 (0:0) 3:1 (2:0)
94 KAM Kuchnie AS-TRANS 0:4 (0:1) 2:5 (2:4)
95 AGD JAREX Legioniści ECM EL-Hurt 5:0 (3:0) 3:5 (1:3)
96 Kamel Team PBG Jankowiak 3:3 (1:2) 4:4 (2:2)
97 NieDzielni Gracze AKS Stokrotki 2:8 (1:3) 2:8 (1:2)
98 EL Skład AFK 1:1 (0:1) 2:2 (0:1)
99 Metrotest Trybunie Tutki 3:0 w.o. x:x
29. kolejka
100 EL Skład PUB Sąsiedzi 1:5 (0:1) 3:2 (2:0)
101 AFK Metrotest 0:3 (0:1) 1:3 (0:1)
102 AKS Stokrotki Kamel Team 5:8 (1:5) 3:1 (1:0)
103 PBG Jankowiak AGD JAREX Legioniści 1:2 (0:1) 1:2 (0:0)
104 ECM EL-Hurt KAM Kuchnie 2:1 (1:1) 4:1 (4:0)
105 AS-TRANS JZK Wiarus 7:2 (3:0) 4:1 (2:0)
106 U-99 Blues ENERGO ZET 18:0 (8:0) 3:0 w.o.
107 FC Zajazd Białe Orły 3:3 (1:1) 2:1 (1:1)
108 NieDzielni Gracze Trybunie Tutki x:x x:x
30. kolejka
109 PUB Sąsiedzi FC Zajazd 0:1 (0:0) 9:2 (2:0)
110 Białe Orły U-99 2:3 (1:1) 1:5 (1:1)
111 Blues ENERGO ZET AS-TRANS 0:11 (0:2) 0:3 w.o.
112 JZK Wiarus ECM EL-Hurt 1:6 (0:2) 1:4 (0:2)
113 KAM Kuchnie PBG Jankowiak 3:5 (0:2)  
114 AGD JAREX Legioniści AKS Stokrotki 5:1 (0:0) 1:1 (1:0)
115 NieDzielni Gracze AFK 2:4 (0:3) 4:6 (3:3)
116 Metrotest EL Skład 3:0 (0:0) 5:2 (3:1)
117 Kamel Team Trybunie Tutki 3:0 w.o. x:x
31. kolejka
118 Metrotest PUB Sąsiedzi 1:6 (0:2)  1:0 (0:0)
119 EL Skład NieDzielni Gracze 3:2 (1:1)  5:1 (5:1)
120 AFK Kamel Team 4:1 (2:0)  2:5 (0:3)
121 AKS Stokrotki KAM Kuchnie 1:3 (0:1) 2:1 (1:1)
122 PBG Jankowiak JZK Wiarus 3:0 (0:0) 3:3 (2:1)
123 ECM EL-Hurt Blues ENERGO ZET 8:1 (5:0) 3:0 w.o.
124 AS-TRANS Białe Orły 1:0 (0:0)  5:1 (5:0)
125 U-99 FC Zajazd 3:1 (1:0) 3:0 w.o.
126 AGD JAREX Legioniści Trybunie Tutki x:x x:x
32. kolejka
127 PUB Sąsiedzi U-99 3:0 (1:0)  
128 FC Zajazd AS-TRANS 2:2 (2:2)  
129 Białe Orły ECM EL-Hurt 2:4 (1:2)  
130 Blues ENERGO ZET PBG Jankowiak 0:18 (0:7)  
131 JZK Wiarus AKS Stokrotki 4:1 (2:1)  
132 AGD JAREX Legioniści AFK 3:4 (1:3)  
133 Kamel Team EL Skład 2:1 (2:1)  
134 NieDzielni Gracze Metrotest 0:13 (0:6)  
135 KAM Kuchnie Trybunie Tutki x:x  
33. kolejka
136 NieDzielni Gracze PUB Sąsiedzi 1:4 (0:2)  
137 Metrotest Kamel Team 8:2 (3:0)  
138 EL Skład AGD JAREX Legioniści 1:4 (1:3)  
139 AFK KAM Kuchnie 5:1 (2:1)  
140 AKS Stokrotki Blues ENERGO ZET 10:0 (3:0)  
141 PBG Jankowiak Białe Orły 5:0 (2:0)  
142 ECM EL-Hurt FC Zajazd 1:3 (0:2)  
143 AS-TRANS U-99 2:1 (0:0)  
144 JZK Wiarus Trybunie Tutki x:x  
34. kolejka
145 Metrotest AGD JAREX Legioniści 2:2 (1:2)  
146 PUB Sąsiedzi AS-TRANS 2:2 (1:2)  
147 U-99 ECM EL-Hurt 3:3 (1:1)  
148 FC Zajazd PBG Jankowiak 4:0 (0:0)  
149 Białe Orły AKS Stokrotki 2:2 (1:1)  
150 JZK Wiarus AFK 3:4 (1:1)  
151 KAM Kuchnie EL Skład 4:2 (2:1)  
152 Kamel Team NieDzielni Gracze 4:0 (2:0)  
153 Blues ENERGO ZET Trybunie Tutki x:x