Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

TABELA KOŃCOWA

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY STOSUNEK BRAMEK
ZWYC. REMISY POR.
1 PUB Sąsiedzi 24 20 3 1 63 102:23
2 AKS Stokrotki 24 16 2 6 50 83:56
3 AC Helloween 24 14 5 5 47 98:52
4 Kamel Team 24 13 2 9 41 77:52
5 PBG Jankowiak 24 11 7 6 40 74:51
6 AS-TRANS 24 11 4 9 37 95:88
7 EL Skład 24 11 3 10 36 58:64
8 Metrotest 24 10 4 10 34 77:90
9 JZK Wiarus 24 8 6 10 30 62:78
10 U-99 24 7 3 14 24 61:71
11 KAM 24 5 4 15 19 49:74
12 AWANGARDA 24 3 4 17 13 37:91
13 Gracze 24 2 3 19 9 37:120

 

 WYNIKI

NR GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda II runda
14. kolejka
92 AKS Stokrotki Metrotest 2:2 (0:2) 13:0 (4:0)
93 Gracze PUB Sąsiedzi 1:7 (0:1) 0:5 (0:2)
94 Kamel Team EL Skład 2:4 (1:2) 3:1 (1:0)
95 AS-TRANS AC Helloween 3:5 (1:1) 2:5 (1:1)
96 U-99 KAM 6:1 (1:0) 1:2 (0:2)
97 AWANGARDA PBG Jankowiak 0:2 (0:2) 2:2 (2:0)
98 Pauza: JZK Wiarus x:x x:x
15. kolejka
99 Metrotest PBG Jankowiak 1:1 (1:0) 0:3 w.o.
100 KAM JZK Wiarus 1:2 (1:0) 2:2 (2:2)
101 AC Helloween U-99 3:1 (1:1) 5:1 (2:1)
102 EL Skład AS-TRANS 1:7 (1:3) 5:0 (2:0)
103 PUB Sąsiedzi Kamel Team 4:1 (0:1) 2:0 (1:0)
104 AKS Stokrotki Gracze 3:1 (0:0) 6:1 (4:0)
105 Pauza: AWANGARDA x:x x:x
16. kolejka
106 Gracze Metrotest 2:5 (0:1) 1:7 (0:2)
107 Kamel Team AKS Stokrotki 2:3 (2:1) 1:2 (0:0)
108 AS-TRANS PUB Sąsiedzi 1:4 (0:2) 2:7 (1:3) 
109 U-99 EL Skład 2:5 (1:4) 2:5 (1:1)
110 JZK Wiarus AC Helloween 4:2 (2:1) 5:4 (3:0)
111 AWANGARDA KAM 3:1 (0:0) 1:6 (1:2)
112 Pauza: PBG Jankowiak x:x x:x
17. kolejka
113 KAM PBG Jankowiak 2:6 (0:2) 1:3 (0:1)
114 AC Helloween AWANGARDA 7:1 (4:1) 3:1 (1:0)
115 EL Skład JZK Wiarus 1:3 (1:2) 1:0 (0:0)
116 PUB Sąsiedzi U-99 2:2 (0:0) 6:1 (3:0)
117 AKS Stokrotki AS-TRANS 2:1 (1:1) 3:4 (2:1)
118 Gracze Kamel Team 2:4 (0:3) 2:10 (0:3)
119 Pauza: Metrotest x:x x:x
18. kolejka
120 Kamel Team Metrotest 4:3 (2:2) 2:3 (0:2)
121 AS-TRANS Gracze 8:2 (2:1) 8:4 (3:3)
122 U-99 AKS Stokrotki 0:1 (0:0) 6:1 (1:1)
123 JZK Wiarus PUB Sąsiedzi 0:4 (0:1) 1:4 (1:2)
124 AWANGARDA EL Skład 0:4 (0:0) 2:2 (1:1)
125 PBG Jankowiak AC Helloween 3:2 (0:1) 2:2 (1:0)
126 Pauza: KAM x:x x:x
19. kolejka
127 Metrotest KAM 5:2 (4:1) 2:4 (0:1)
128 EL Skład PBG Jankowiak 5:2 (1:0) 1:5 (0:2)
129 PUB Sąsiedzi AWANGARDA 5:0 (1:0) 5:0 (4:0)
130 AKS Stokrotki JZK Wiarus 4:2 (2:1) 5:2 (1:1)
131 Gracze U-99 1:1 (1:0) 1:6 (0:2)
132 Kamel Team AS-TRANS 7:3 (3:2) 3:2 (3:1)
133 Pauza: AC Helloween x:x x:x
20. kolejka
134 AS-TRANS Metrotest 5:5 (3:0) 3:1 (3:1)
135 U-99 Kamel Team 2:3 (0:1) 2:1 (0:0)
136 JZK Wiarus Gracze 3:0 (1:0) 4:1 (1:0)
137 AWANGARDA AKS Stokrotki 3:7 (1:2) 1:4 (0:2)
138 PBG Jankowiak PUB Sąsiedzi 0:3 (0:0) 0:4 (0:0)
139 KAM AC Helloween 1:3 (0:0) 0:2 (0:0)
140 Pauza: EL Skład x:x x:x
21. kolejka
141 Metrotest AC Helloween 2:7 (1:2) 3:18 (2:4)
142 EL Skład KAM 2:1 (1:0) 1:3 (0:1)
143 AKS Stokrotki PBG Jankowiak 3:10 (0:4) 3:0 (1:0)
144 Gracze AWANGARDA 4:3 (2:1) 2:1 (0:0)
145 Kamel Team JZK Wiarus 2:2 (1:1) 4:4 (3:1)
146 AS-TRANS U-99 9:4 (2:0) 4:3 (2:2)
147 Pauza: PUB Sąsiedzi x:x x:x
22. kolejka
148 U-99 Metrotest 1:7 (0:2) 3:2 (0:0)
149 JZK Wiarus AS-TRANS 5:7 (3:5) 6:8 (3:6)
150 AWANGARDA Kamel Team 2:0 (0:0) 1:3 (0:1)
151 PBG Jankowiak Gracze 9:1 (2:0) 3:3 (1:0)
152 KAM PUB Sąsiedzi 3:3 (0:1) 1:3 (1:2)
153 AC Helloween EL Skład 2:2 (1:0) 1:1 (1:1)
154 Pauza: AKS Stokrotki x:x x:x
23. kolejka
155 Metrotest EL Skład 5:2 (1:1) 4:1 (2:0)
156 PUB Sąsiedzi AC Helloween 4:2 (1:1) 3:3 (1:1)
157 AKS Stokrotki KAM 3:1 (2:1) 3:0 (2:0)
158 Kamel Team PBG Jankowiak 4:2 (3:0) 5:1 (2:1)
159 AS-TRANS AWANGARDA 4:0 (1:0) 4:4 (2:1)
160 U-99 JZK Wiarus 0:1 (0:1) 6:0 (2:0)
161 Pauza: Gracze x:x x:x
24. kolejka
162 JZK Wiarus Metrotest 1:5 (0:3) 4:4 (0:1)
163 AWANGARDA U-99 3:1 (2:1) 1:7 (1:3)
164 PBG Jankowiak AS-TRANS 2:2 (1:1) 4:1 (1:0)
165 KAM Gracze 3:3 (3:0) 5:2 (4:0)
166 AC Helloween AKS Stokrotki 2:1 (2:1) 5:5 (3:1)
167 EL Skład PUB Sąsiedzi 1:5 (1:3) 1:7 (1:5)
168 Pauza: Kamel Team x:x x:x
25. kolejka
169 Metrotest PUB Sąsiedzi 1:6 (1:5) 0:3 w.o.
170 AKS Stokrotki EL Skład 5:3 (4:2) 2:3 (1:1) 
171 Gracze AC Helloween 2:10 (1:3) 0:3 w.o.
172 Kamel Team KAM 4:3 (2:2) 7:0 (2:0)
173 U-99 PBG Jankowiak 1:1 (0:0) 2:6 (1:3)
174 JZK Wiarus AWANGARDA 5:5 (1:3) 3:1 (1:0) 
175 Pauza: AS-TRANS x:x x:x
26. kolejka
176 AWANGARDA Metrotest 1:3 (1:1) 1:7 (0:3)
177 PBG Jankowiak JZK Wiarus 5:1 (3:1) 2:2 (1:0)
178 KAM AS-TRANS 2:2 (1:1) 4:5 (1:3)
179 AC Helloween Kamel Team 1:5 (1:4) 1:0 (1:0)
180 EL Skład Gracze 3:1 (2:0) 3:0 w.o.
181 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki 0:1 (0:0) 6:1 (1:1)
182 Pauza: U-99 x:x x:x
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…