Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Terminarz Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

 Terminarz rundy wiosennej sezonu 2017/2018 do pobrania TUTAJ.

GODZ. GOSPODARZE GOŚCIE
13.09.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 PBG Jankowiak KAM
18:35 AKS Stokrotki EL Skład
19:10 AS-TRANS AC Helloween
15.09.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 JZK Wiarus Kamel Team
18:35 U-99 AWANGARDA
19:10 PUB Sąsiedzi Gracze
19.09.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 AWANGARDA PUB Sąsiedzi
18:35 Kamel Team AKS Stokrotki
19:10 PBG Jankowiak JZK Wiarus
20.09.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AC Helloween Metrotest
18:35 AKS Stokrotki PBG Jankowiak
19:10 AS-TRANS AWANGARDA
22.09.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 U-99 Kamel Team
18:35 JZK Wiarus KAM
19:10 PUB Sąsiedzi EL Skład
25.09.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 JZK Wiarus AKS Stokrotki
18:35 PBG Jankowiak U-99
19:10 Gracze Metrotest
26.09.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 EL Skład AS-TRANS
18:35 KAM AC Helloween
19:10 Kamel Team PUB Sąsiedzi
27.09.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Metrotest AWANGARDA
18:35 AC Helloween Gracze
19:10 AKS Stokrotki KAM
29.09.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 PUB Sąsiedzi PBG Jankowiak
18:35 AS-TRANS Kamel Team
19:10 U-99 JZK Wiarus
02.10.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AWANGARDA AC Helloween
18:35 AKS Stokrotki U-99
19:10 EL Skład Metrotest
03.10.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 KAM Gracze
18:35 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki
19:10 PBG Jankowiak AS-TRANS
04.10.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AS-TRANS JZK Wiarus
18:35 AC Helloween EL Skład
19:10 Gracze AWANGARDA
06.10.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Metrotest Kamel Team
18:35 JZK Wiarus PUB Sąsiedzi
19:10 U-99 KAM
09.10.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 PBG Jankowiak Metrotest
18:35 EL Skład Gracze
19:10 AKS Stokrotki AS-TRANS
10.10.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 KAM AWANGARDA
18:35 U-99 PUB Sąsiedzi
19:10 Kamel Team AC Helloween
11.10.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AC Helloween PBG Jankowiak
18:35 AWANGARDA EL Skład
19:10 Metrotest JZK Wiarus
13.10.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Gracze Kamel Team
18:35 AS-TRANS U-99
19:10 PUB Sąsiedzi KAM
16.10.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 KAM EL Skład
18:35 AKS Stokrotki Metrotest
19:10 JZK Wiarus AC Helloween
17.10.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 PBG Jankowiak Gracze
18:35 PUB Sąsiedzi AS-TRANS
19:10 Kamel Team AWANGARDA
18.10.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AWANGARDA PBG Jankowiak
18:35 AC Helloween AKS Stokrotki
19:10 AS-TRANS KAM
20.10.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Gracze JZK Wiarus
18:35 Metrotest U-99
19:10 EL Skład Kamel Team
23.10.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 PBG Jankowiak EL Skład
18:35 U-99 AC Helloween
19:10 AKS Stokrotki Gracze
24.10.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 KAM Kamel Team
18:35 JZK Wiarus AWANGARDA
19:10 PUB Sąsiedzi Metrotest
25.10.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AWANGARDA AKS Stokrotki
18:35 Metrotest AS-TRANS
19:10 EL Skład JZK Wiarus
27.10.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Gracze U-99
18:35 AC Helloween PUB Sąsiedzi
19:10 Kamel Team PBG Jankowiak
30.10.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 al. Piłsudskiego
18:00 Gracze AS-TRANS
18:35 EL Skład U-99
19:10 KAM Metrotest