Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Terminarz Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

 Terminarz rundy wiosennej sezonu 2017/2018.

GODZ. GOSPODARZE GOŚCIE
09.04.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AWANGARDA PBG Jankowiak
18:35 AKS Stokrotki Metrotest
19:10 AS-TRANS AC Helloween
10.04.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 U-99 KAM
18:35 Kamel Team EL Skład
19:10 Gracze PUB Sąsiedzi
11.04.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AKS Stokrotki Gracze
18:35 KAM JZK Wiarus
19:10 Metrotest PBG Jankowiak
13.04.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 EL Skład AS-TRANS
18:35 PUB Sąsiedzi Kamel Team
19:10 AC Helloween U-99
16.04.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 U-99 EL Skład
18:35 Kamel Team AKS Stokrotki
19:10 JZK Wiarus AC Helloween
17.04.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 AWANGARDA KAM
18:35 Gracze Metrotest
19:10 AS-TRANS PUB Sąsiedzi
18.04.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 EL Skład JZK Wiarus
18:35 AKS Stokrotki AS-TRANS
19:10 KAM PBG Jankowiak
20.04.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 PUB Sąsiedzi U-99
18:35 AC Helloween AWANGARDA
19:10 Gracze Kamel Team
23.04.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 PBG Jankowiak AC Helloween
18:35 AWANGARDA EL Skład
19:10 U-99 AKS Stokrotki
24.04.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 JZK Wiarus PUB Sąsiedzi
18:35 Kamel Team Metrotest
19:10 AS-TRANS Gracze
25.04.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Gracze U-99
18:35 AKS Stokrotki JZK Wiarus
19:10 EL Skład PBG Jankowiak
27.04.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Metrotest KAM
18:35 PUB Sąsiedzi AWANGARDA
19:10 Kamel Team AS-TRANS
07.05.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 KAM AC Helloween
18:35 AWANGARDA AKS Stokrotki
19:10 AS-TRANS Metrotest
08.05.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 Metrotest AC Helloween
18:35 EL Skład KAM
19:10 PBG Jankowiak PUB Sąsiedzi
09.05.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 U-99 Kamel Team
18:35 AKS Stokrotki PBG Jankowiak
19:10 JZK Wiarus Gracze
11.05.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 AS-TRANS U-99
18:35 Gracze AWANGARDA
19:10 Kamel Team JZK Wiarus
14.05.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AC Helloween EL Skład
18:35 U-99 Metrotest
19:10 PBG Jankowiak Gracze
15.05.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 AWANGARDA Kamel Team
18:35 JZK Wiarus AS-TRANS
19:10 KAM PUB Sąsiedzi
16.05.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 AKS Stokrotki KAM
18:35 Metrotest EL Skład
19:10 U-99 JZK Wiarus
18.05.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 AS-TRANS AWANGARDA
18:35 PUB Sąsiedzi AC Helloween
19:10 Kamel Team PBG Jankowiak
21.05.2018 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 JZK Wiarus Metrotest
18:35 AC Helloween AKS Stokrotki
19:10 AWANGARDA U-99
22.05.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 EL Skład PUB Sąsiedzi
18:35 PBG Jankowiak AS-TRANS
19:10 KAM Gracze
23.05.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:00 Gracze AC Helloween
18:35 AKS Stokrotki EL Skład
19:10 JZK Wiarus AWANGARDA
25.05.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 U-99 PBG Jankowiak
18:35 Metrotest PUB Sąsiedzi
19:10 Kamel Team KAM
05.06.2018 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:35 EL Skład Gracze
19:10 KAM AS-TRANS
06.06.2018 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:35 PBG Jankowiak JZK Wiarus
19:10 AWANGARDA Metrotest
08.06.2018 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
18:00 AC Helloween Kamel Team
18:35 PUB Sąsiedzi AKS Stokrotki
Po ostatnim meczu odbędzie się ceremonia zakończenia rozgrywek
 i wręczenie nagród.
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…