Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Terminarz Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

 Terminarz rundy wiosennej sezonu 2016/2017 do pobrania TUTAJ.

GODZ. GOSPODARZE GOŚCIE
27.03.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 EL Skład JZK Wiarus
18:05 AKS Stokrotki FC Zajazd
18:40 NieDzielni Gracze AGD JAREX Legioniści
19:15 ECM El-Hurt AS-TRANS
28.03.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 AFK Blues ENERGO ZET
18:05 Metrotest KAM Kuchnie
18:40 PBG Jankowiak U-99
19:15 PUB Sąsiedzi Kamel Team
29.03.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 KAM Kuchnie NieDzielni Gracze
18:05 Blues ENERGO ZET EL Skład
18:40 Białe Orły AFK
19:15 U-99 AKS Stokrotki
31.03.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 JZK Wiarus Metrotest
18:05 AGD JAREX Legioniści Kamel Team
18:40 ECM El-Hurt PUB Sąsiedzi
19:15 AS-TRANS PBG Jankowiak
3.04.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 Metrotest Blues ENERGO ZET
18:05 PBG Jankowiak ECM El-Hurt
18:40 AKS Stokrotki AS-TRANS
19:15 NieDzielni Gracze JZK Wiarus
4.04.20175 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 AFK FC Zajazd
18:05 PUB Sąsiedzi AGD JAREX Legioniści
18:40 Kamel Team KAM Kuchnie
19:15 EL Skład Białe Orły
5.04.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 Białe Orły Metrotest
18:05 ECM El-Hurt AKS Stokrotki
18:40 U-99 AFK
19:15 Blues ENERGO ZET NieDzielni Gracze
7.04.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 PBG Jankowiak PUB Sąsiedzi
18:05 JZK Wiarus Kamel Team
18:40 KAM Kuchnie AGD JAREX Legioniści
19:15 FC Zajazd EL Skład
10.04.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 NieDzielni Gracze Białe Orły
18:05 AGD JAREX Legioniści JZK Wiarus
18:40 AFK AS-TRANS
19:15 Metrotest FC Zajazd
11.04.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 EL Skład U-99
18:05 Kamel Team Blues ENERGO ZET
18:40 PBG Jankowiak AKS Stokrotki
19:15 PUB Sąsiedzi KAM Kuchnie
12.04.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 Blues ENERGO ZET AGD JAREX Legioniści
18:05 ECM El-Hurt AFK
18:40 FC Zajazd NieDzielni Gracze
18.04.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 JZK Wiarus KAM Kuchnie
18:05 AFK PBG Jankowiak
18:40 AKS Stokrotki PUB Sąsiedzi
19:15 Białe Orły Kamel Team
19.04.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 U-99 Metrotest
18:05 EL Skład ECM El-Hurt
18:40 AGD JAREX Legioniści Białe Orły
19:15 KAM Kuchnie Blues ENERGO ZET
21.04.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 Metrotest AS-TRANS
18:05 NieDzielni Gracze U-99
18:40 FC Zajazd Kamel Team
19:15 PUB Sąsiedzi JZK Wiarus
24.04.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 AKS Stokrotki AFK
18:05 Blues ENERGO ZET JZK Wiarus
18:40 ECM El-Hurt Metrotest
19:15 Białe Orły KAM Kuchnie
25.04.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 AS-TRANS NieDzielni Gracze
18:05 FC Zajazd AGD JAREX Legioniści
18:40 PBG Jankowiak EL Skład
19:15 U-99 Kamel Team
26.04.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 KAM Kuchnie FC Zajazd
18:05 NieDzielni Gracze ECM El-Hurt
18:40 EL Skład AKS Stokrotki
19:15 Metrotest PBG Jankowiak
28.04.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 PUB Sąsiedzi Blues ENERGO ZET
18:05 Kamel Team AS-TRANS
18:40 AGD JAREX Legioniści U-99
19:15 JZK Wiarus Białe Orły
5.05.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 AFK PUB Sąsiedzi
18:05 U-99 KAM Kuchnie
18:40 AS-TRANS AGD JAREX Legioniści
19:15 ECM El-Hurt Kamel Team
8.05.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 PBG Jankowiak NieDzielni Gracze
18:05 FC Zajazd JZK Wiarus
18:40 AKS Stokrotki Metrotest
19:15 Białe Orły Blues ENERGO ZET
9.05.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 KAM Kuchnie AS-TRANS
18:05 PUB Sąsiedzi Białe Orły
18:40 NieDzielni Gracze AKS Stokrotki
19:15 Kamel Team PBG Jankowiak
10.05.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 Blues ENERGO ZET FC Zajazd
18:05 EL Skład AFK
18:40 AGD JAREX Legioniści ECM El-Hurt
19:15 JZK Wiarus U-99
12.05.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 U-99 Blues ENERGO ZET
18:05 PBG Jankowiak AGD JAREX Legioniści
18:30 AFK Metrotest
19:15 EL Skład PUB Sąsiedzi
15.05.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 AS-TRANS JZK Wiarus
18:05 FC Zajazd Białe Orły
18:40 ECM El-Hurt KAM Kuchnie
19:15 AKS Stokrotki Kamel Team
16.05.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 Metrotest EL Skład
18:05 Blues ENERGO ZET AS-TRANS
18:40 PUB Sąsiedzi FC Zajazd
19:15 NieDzielni Gracze AFK
17.05.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 KAM Kuchnie PBG Jankowiak
18:05 JZK Wiarus ECM El-Hurt
18:40 AGD JAREX Legioniści AKS Stokrotki
19:15 Białe Orły U-99
19.05.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 AFK Kamel Team
18:05 AS-TRANS Białe Orły
18:40 Metrotest PUB Sąsiedzi
19:15 EL Skład NieDzielni Gracze
22.05.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 ECM El-Hurt Blues ENERGO ZET
18:05 U-99 FC Zajazd
18:40 PBG Jankowiak JZK Wiarus
19:15 AKS Stokrotki KAM Kuchnie
23.05.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 NieDzielni Gracze Metrotest
18:05 Kamel Team EL Skład
18:40 JZK Wiarus AKS Stokrotki
19:15 PUB Sąsiedzi U-99
24.05.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 Blues ENERGO ZET PBG Jankowiak
18:05 AGD JAREX Legioniści AFK
18:40 FC Zajazd AS-TRANS
19:15 Białe Orły ECM El-Hurt
26.05.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 EL Skład AGD JAREX Legioniści
18:05 AFK KAM Kuchnie
18:40 NieDzielni Gracze PUB Sąsiedzi
19:15 Metrotest Kamel Team
29.05.2017 r. poniedziałek Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
17:30 ECM El-Hurt FC Zajazd
18:05 AKS Stokrotki Blues ENERGO ZET
18:40 AS-TRANS U-99
19:15 PBG Jankowiak Białe Orły
06.06.2017 r. wtorek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 AS-TRANS EL Skład
18:05 JZK Wiarus AFK
18:40 KAM Kuchnie EL Skład
19:15 Kamel Team NieDzielni Gracze
07.06.2017 r. środa Orlik SP 6 Al. Piłsudskiego
18:05 FC Zajazd PBG Jankowiak
18:40 U-99 ECM El-Hurt
19:15 Białe Orły AKS Stokrotki
09.06.2017 r. piątek Orlik SP 4 ul. Mickiewicza
17:30 PUB Sąsiedzi AS-TRANS
18:05 Metrotest AGD JAREX Legioniści
Po ostatnim meczu odbędzie się ceremonia zakończenia rozgrywek
 i wręczenie nagród.