Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Tabela strzelców Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI W KOLEJCE
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Suma
1 Nowicki Tomasz AS-TRANS 2   2 1 4 2 1   4         40
2 Ziemski Kacper AC Helloween 3 3 2 2 1   2 8           38
3 Zboch Łukasz AKS Stokrotki 4 3 2 2     2 3           27
4 Kołecki Piotr AKS Stokrotki 2 3   1   1 1             18
5 Siemaszko Adam AS-TRANS       1 1       4         18
6 Prusak Radosław Metrotest     3   1     1           17
7 Czarnecki Damian AC Helloween 2 1 2         2           16
8 Ziemczonek Artur EL Skład     3 1 1 1               15
9 Truskolaski Bartosz Kamel Team     1   1     3 1         15
10 Lipiński Mateusz PBG Jankowiak       1 1 2     1         14
11 Sztybor Krzysztof PUB Sąsiedzi         1 1               14
13 Strach Martin Metrotest                           13
12 Peret Grzegorz PUB Sąsiedzi 1   2   2 1 1             13
14 Bałdyga Piotr AKS Stokrotki 3         2 1             12
15 Światkowski Piotr PBG Jankowiak 1         1     2         12
16 Czajka Daniel U-99 1   1       1             12
17 Jarzębowski Patryk Kamel Team       2   1 1             11
18 Nowicki Patryk AS-TRANS       1                   10
19 Skalski Adrian JZK Wiarus     1           2         10
20 Gryz Mariusz KAM     3 1   1               10
21 Lachowicz Maciej PBG Jankowiak       2                   10
22 Chmielecki Paweł PUB Sąsiedzi   2 1     1 1             10
23 Filipowicz Tomasz PUB Sąsiedzi 2   1           2         10
24 Kuszyk Radosław EL Skład                           9
25 Wilk Piotr Gracze       1 1 1               9
30 Bocoń Michał JZK Wiarus   1         1 1           9
35 Glonkowski Kacper PUB Sąsiedzi 1   1     1               9
26 Grzybek Michał JZK Wiarus   1         1 2 1         8
27 Korzeb Wiesław Metrotest     1     1 1             8
28 Piotrowski Kamil PUB Sąsiedzi                           8
31 Kwiatkowski Dawid AC Helloween   1     1     1           7
32 Kaczmarczyk Łukasz EL Skład                           7
33 Kasprzyk Robert KAM     2     2   1           7
34 Tomaszewski Damian Kamel Team 1     1   1               7
36 Sobierajski Maciej Kamel Team 1     1 1       1         7
37 Bandurski Tomasz U-99         1       1         7
38 Nowak Daniel AC Helloween       1                   6
39 Rudzianiec Jakub AC Helloween               3           6
40 Cybula Bartek AC Helloween               2 1         6
41 Olejnik Krzysztof Gracze         2                 6
42 Stemporzecki Łukasz JZK Wiarus     1     2               6
43 Nawrocki Szymon JZK Wiarus         1   1   1         6
44 Czyżak Jakub Metrotest                 1         6
45 Jachimowicz Mateusz Metrotest         1 1   1           6
51 Nowak Mateusz PBG Jankowiak         1                 6
46 Haryński Jakub AKS Stokrotki 1       1 1               5
47 Sowa Piotr AWANGARDA                           5
48 Towarek Sebastian AWANGARDA 1       1   1             5
49 Gira Paweł EL Skład   4 1                     5
50 Huber Michał Gracze       1         1         5
52 Proch Łukasz JZK Wiarus     1                     5
53 Szczepański Tomasz JZK Wiarus     2         1           5
54 Kopeć Przemysław Kamel Team       1                   5
55 Wandyk Dawid PUB Sąsiedzi 1   1       1   1         5
56 Szydłowski Andrzej U-99         2 1               5
57 Drewek Sebastian U-99   1       3     1         5
58 Czurakowski Robert AKS Stokrotki                           4
59 Syroka Kamil AS-TRANS         3   1             4
60 Bożyczko Marcin AWANGARDA                           4
61 Barczewski Paweł AWANGARDA     1   1       1         4
62 Hajdukonis Jakub Gracze     1         1           4
63 Brzeziński Mateusz KAM 1 1       1               4
64 Kamiński Łukasz Kamel Team       3   1               4
65 Woźniak Jakub Kamel Team               1           4
66 Tytek Adrian PBG Jankowiak           1               4
67 Trochowski Andrzej U-99         1 1     1         4
68 Olszewski Roman AS-TRANS                           3
90 Szwarc Tomasz AS-TRANS                           3
69 Soboń Patryk AWANGARDA 1                         3
70 Górczyński Kuba AWANGARDA               1           3
71 Makowski Tomasz EL Skład   1                       3
72 Matczuk Przemysław EL Skład                 1         3
73 Szematowicz Krzysztof KAM                           3
74 Klimczak Mateusz KAM               1           3
75 Arsamowicz Rafał KAM   1           1 1         3
76 Nadachewicz Patryk Kamel Team                           3
77 Rojek Łukasz Kamel Team 1               1         3
78 Płachecki Bartosz Metrotest     1         1           3
79 Boniecki Wojciech Metrotest         1       1         3
80 Życki Paweł PBG Jankowiak                           3
81 Malinowski Łukasz PUB Sąsiedzi     1     1               3
82 Bandurski Bartosz U-99                           3
83 Żmijewski Kamil U-99     1   1   1             3
84 Klemens Arkadiusz AC Helloween                           2
85 Stawiak Sebastian AC Helloween               1           2
86 Chodziński Robert AKS Stokrotki 1                         2
87 Sosnowski Grzegorz AKS Stokrotki 1         1               2
88 Kurowski Adam AS-TRANS       1     1             2
89 Masztaler Mark AWANGARDA                           2
91 Kocięba Daniel EL Skład                           2
92 Cudzewski Sławomir EL Skład                           2
93 Głowacki Mateusz EL Skład         1     1           2
94 Huber Mateusz Gracze   1                       2
95 Mazurowski Łukasz Gracze         1       1         2
96 Klimczak Patryk KAM                           2
97 Minda Piotr KAM                           2
98 Cetliński Miron KAM                           2
99 Bergius Damian Kamel Team                           2
100 Olbryś Daniel Kamel Team       2                   2
101 Heidner Kamil Metrotest     2                     2
102 Siuciak Bartek PBG Jankowiak                           2
103 Jankowiak Grzegorz PBG Jankowiak 1                         2
115 Rentflejsz Marcin PBG Jankowiak           1               2
104 Zieliński Paweł PUB Sąsiedzi             1             2
105 Korkliniewski Zbigniew AC Helloween                           1
106 Olszewski Daniel AC Helloween                           1
107 Sieńczak Piotr AKS Stokrotki                           1
108 Glod Leonard AKS Stokrotki 1                         1
109 Łoś Piotr AS-TRANS                           1
110 Bagiński Adam AWANGARDA                           1
111 Żuraw Piotr AWANGARDA                           1
112 Wilczyński Konrad AWANGARDA       1                   1
113 Grabowski Mariusz EL Skład 1                         1
114 Taraszkiewicz Henryk EL Skład     1                     1
116 Wylaź Paweł Gracze                           1
117 Skocki Potr Gracze                           1
118 Kuszyk Marek Gracze                           1
119 Stryjewski Michał Gracze                           1
120 Palczewski Radosław Gracze                           1
121 Stryjewski Daniel Gracze             1             1
122 Kowalski Mateusz JZK Wiarus                           1
123 Jurewicz Grzegorz JZK Wiarus             1             1
131 Wiernicki Piotr KAM                           1
124 Piwawarewicz Adriej KAM 1                         1
125 Zdyb Piotr KAM     1                     1
126 Janta-Lipiński Mirosław Kamel Team                           1
127 Dreszler Mariusz Metrotest                           1
128 Pietrzkiewicz Wojciech Metrotest                           1
129 Boros Cezary Metrotest                           1
130 Banaszek Krzysztof Metrotest                           1
132 Nitkiewicz Wojciech PBG Jankowiak                           1
133 Lenart Łukasz PBG Jankowiak                           1
134 Szczepański Krystian PGB Jankowiak                           1
135 Wojtaś Marcin PUB Sąsiedzi                           1
136 Figurski Wojciech PUB Sąsiedzi         1                 1
137 Zagórski Tomasz U-99                           1
138 Siedlecki Marcin U-99         1                 1
139 Nagerski Mirosław U-99           1               1
140 Wilk Mateusz Gracze               1           1
141 Ambrotko Filip AC Helloween               1           1
142 Makarewicz Wojciech JZK Wiarus                 1         1
143 Nieroda Łukasz JZK Wiarus                 1         1
144 Danielewicz Piotr Gracze                 1         1