Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Tabela strzelców Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI W KOLEJCE
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Suma
1 Nowicki Tomasz AS-TRANS 3 3 5   4 2 1 14 3 2 3 3   3     2 83
2 Prusak Radosław Metrotest 1 2 14 6 2 1     1 2     4   7   3 80
3 Jusiński Dawid KAM Kuchnie 1 2 2   2 1 2   3   1 1 1     3 1 37
4 Kołecki Piotr AKS Stokrotki   2           1     4 2   1       31
5 Klemens Arkadiusz ECM EL-Hurt   1 5 1   1 1       1 1 3   3 3 1 30
6 Jachimowicz Mateusz Metrotest 1 3 2 2   1             1 1     1 27
7 Bocoń Michał AFK 6     1 2   1       1 1 2         26
8 Jasiński Arkadiusz AGD JAREX Legioniści 1                                 26
9 Nadachewicz Patryk AFK 5 2   1             1   1 1 2     24
10 Kopeć Przemysław Kamel Team 1   1   1 2 2       1 1         5 22
11 Bandurski Tomasz U-99       1           2             1 22
13 Ziemczonek Artur EL Skład 2           1   1     2     2     20
12 Piotrowicz Piotr Białe Orły                                   19
14 Żmijewski Kamil U-99 4     1 2     2   4               19
15 Nowicki Patryk AS-TRANS   1 1   1   2 1 2     1       1 1 19
16 Sztybor Krzysztof AGD JAREX Legioniści 2 1                               18
17 Siemaszko Adam AS-TRANS 2   1   1     1 2         1   1   18
18 Matczuk Przemysław EL Skład         1   1 1     2   1 3       18
19 Bocoń Kamil FC Zajazd 1       2 2   1 2 1             2 18
20 Zboch Łukasz AKS Stokrotki 2   1   1       1   1     1 2   2 17
21 Lachowicz Maciej PBG Jankowiak     1 3                       3   17
22 Wandyk Dawid AGD JAREX Legioniści 1 1   1       2   1   1     1     16
23 Nawrocki Szymon JZK Wiarus 1 1     1     2 1 1 1 1   1       16
24 Stemporzecki Łukasz JZK Wiarus   2   1   1   1   1     1       1 16
25 Sobierajski Maciej Kamel Team     2   3 2               3       16
30 Wiśniewski Radosław U-99 1     1 1                         16
35 Ciężkowski Zbigniew AGD JAREX Legioniści 1           3   1     1           15
26 Bałdyga Piotr AKS Stokrotki           1   1     1 1     1   2 15
27 Wiśniewski Sebastian Białe Orły                                   15
28 Boniecki Wojciech Metrotest     1     1                       15
31 Światkowski Piotr PBG Jankowiak   1     1   2       3   1         15
32 Weber Damian PBG Jankowiak   1                       2       15
33 Haryński Jakub AKS Stokrotki 1 1     1     1     1             14
34 Jurewicz Wojciech ECM EL-Hurt     1 1   1     2             2   14
36 Czyżak Jakub Metrotest     3 1 3 1 1   1           1 1   14
37 Peret Grzegorz PUB Sąsiedzi 1     3                 1   1 2 1 14
38 Jackowski Mariusz AFK 2 1 1   1               1   1 2   13
39 Wielgat Marcin AGD JAREX Legioniści                   2 1       1     13
40 Olszewski Roman AS-TRANS     1         1     1             13
41 Turyna Arkadiusz Białe Orły   1   2 1   1                     13
42 Korzeb Wiesław ECM EL-Hurt 1     1   1       1               13
43 Popławski Sebastian FC Zajazd         1 3     1 1   1 1     1 1 13
44 Kwiatkowski Dawid Kamel Team     1 4   3               1       13
45 Rojek Łukasz Kamel Team         1 2   1             1   1 13
51 Wilk Piotr NieDzielni Gracze   1   1                   1   1   13
46 Sienkiewicz Sławomir ECM EL-Hurt 2     1   1     2     1     1     12
47 Kuszyk Radosław EL Skład   3 1   1   1 1 1         2       12
48 Minda Piotr KAM Kuchnie   1 1       1                     12
49 Pawłowski Sebastian PUB Sąsiedzi 2 1                               12
50 Derewek Sebastian U-99             1 2     1         1   12
52 Glonkowski Kacper AFK 2 1   1   1       1     2     1 1 11
53 Szwarc Tomasz AS-TRANS 2   1   1     1     1         1   11
54 Gryz Mariusz KAM Kuchnie     1   1   2   2 1       1     2 11
55 Szczepański Krystian PBG Jankowiak 1             1                   11
56 Filipowicz Tomasz PUB Sąsiedzi         2             1 2         11
57 Grzelak Robert AGD JAREX Legioniści 1   1               1   1         10
58 Turulski Adam Blues ENERGO ZET     1         1                   10
59 Całka Mateusz FC Zajazd     1                 1           10
60 Szczepański Tomasz JZK Wiarus     1           1 3               10
61 Grzybek Michał JZK Wiarus     2 1 2     1   1       1 2     10
62 Brzeziński Mateusz KAM Kuchnie 1 1   1   1                     1 10
63 Olbryś Daniel Kamel Team   1       1         1     1 1 1 1 10
64 Kociołek Marcin NieDzielni Gracze                         2         10
65 Heidner Kamil PUB Sąsiedzi         1                     1   10
66 Janaczek Tomasz PUB Sąsiedzi   1                           1   10
67 Chmielecki Paweł PUB Sąsiedzi 1       1   1           2         10
68 Kacała Paweł AGD JAREX Legioniści 1   1 1     1     1         1     9
90 Niemczyk Rafał ECM EL-Hurt           1     1     1 1       1 9
69 Wendland Damian FC Zajazd     1     1     1                 9
70 Piotrowski Sebastian Kamel Team                                   9
71 Lubiejewski Sebastian Metrotest       2     1 1   1           1   9
72 Wojtaś Marcin PUB Sąsiedzi 1         1           1 1     1   9
73 Czaja Daniel U-99             2     2     1     1   9
74 Turyna Tomasz Białe Orły         1 1           1           8
75 Korpalski Sławomir ECM EL-Hurt           1   1     3             8
76 Tytek Adrian PBG Jankowiak   1                           1 1 8
77 Bożek Marcin PUB Sąsiedzi           2             2         8
78 Trochowski Andrzej U-99         1   1 2         2         8
79 Buda Radomir JZK Wiarus     2 1       2                   7
80 Kachel Damian KAM Kuchnie       1                           7
81 Dudek Pawel Kamel Team         3     2                 2 7
82 Niedźwiedzki Adam Metrotest                                   7
83 Płachecki Bartosz Metrotest   1                               7
84 Hajdukonis Jakub NieDzielni Gracze           1                       7
85 Tymiński Mateusz PUB Sąsiedzi                                   7
86 Lenart Łukasz FC Zajazd                                   6
87 Mańkowski Dawid FC Zajazd                                   6
88 Szkałuba Dawid FC Zajazd       1 1                         6
89 Kociołek Paweł NieDzielni Gracze           1     1       1         6
91 Figurski Wojciech PUB Sąsiedzi       3     1                     6
92 Gapski Tomasz PUB Sąsiedzi                                   6
93 Jodziałło Tomasz Metrotest                                 1 6
94 Jarzębowski Patryk AFK                           1     1 5
95 Zieliński Paweł AGD JAREX Legioniści       2 1                         5
96 Chodziński Robert AKS Stokrotki                 1 1 1   1       1 5
97 Więcławski Sławomir ECM EL-Hurt                                   5
98 Ostrowski Adrian ECM EL-Hurt                 2     1         2 5
99 Chęsy Tomasz EL Skład   1     1 1                     2 5
100 Tomaszewski Damian Kamel Team                                   5
101 Dąbrowski Daniel Metrotest 2   2                             5
102 Pietrzkiewicz Wojciech Metrotest               1             2 2   5
103 Mazanek Przemysław NieDzielni Gracze       2                 1         5
115 Nowak Mateusz PBG Jankowiak                               2   5
104 Jankowiak Grzegorz PBG Jankowiak                     1         1 1 5
105 Nagerski Mirosław U-99                         1       1 5
106 Fijałkowski Jakub AGD JAREX Legioniści                 2                 4
107 Paradowski Daniel ECM EL-Hurt                                   4
108 Rzeczycki Dominik EL Skład 1                                 4
109 Jurewicz Grzegorz JZK Wiarus     1               1             4
110 Gronczewski Jakub JZK Wiarus               1           1       4
111 Proch Łukasz JZK Wiarus               1             1     4
112 Skalski Adrian JZK Wiarus 1   1                       1     4
113 Dreszler Mariusz Metrotest                   1   3           4
114 Boros Cezary Metrotest       1                     1     4
116 Załęcki Karol PBG Jankowiak                                   4
117 Fudala Damian PUB Sąsiedzi                                   4
118 Gagat Kamil U-99                   1     1   1     4
119 Czarnik Kamil AGD JAREX Legioniści     1           1                 3
120 Rudzianiec Jakub AGD JAREX Legioniści 1                                 3
121 Sieńczak Piotr AKS Stokrotki                                   3
122 Sosnowski Grzegorz AKS Stokrotki                                   3
123 Łoś Piotr AS-TRANS                 2                 3
131 Czarnecki Damian Białe Orły   2             1                 3
124 Dombrowski Marcin Białe Orły       2                           3
125 Kowalczyk Adrian Blues ENERGO ZET             1                     3
126 Kidoń Damian ECM EL-Hurt           1 1       1             3
127 Cudzewski Sławomir EL Skład           1                       3
128 Makowski Tomasz EL Skład           1     1     1           3
129 Jakubowski Jakub FC Zajazd           1   1 1                 3
130 Olszewski Adam Kamel Team                     2           1 3
132 Małkiński Adrian NieDzielni Gracze                 1                 3
133 Przybylski Patryk NieDzielni Gracze       2         1                 3
134 Olejnik Krzysztof NieDzielni Gracze 1                   1             3
135 Frączkowski Krzysztof PBG Jankowiak                                   3
136 Przybyła Karol PBG Jankowiak                 1     1   1       3
137 Fiłonowicz Filip AFK             1                     2
138 Nazimek Wojciech AFK       1           1               2
139 Gryka Tobiasz AGD JAREX Legioniści                   1 1             2
140 Jankowski Piotr AKS Stokrotki         2                         2
141 Czurakowski Robert AKS Stokrotki                             1     2
142 Glod Leonard AKS Stokrotki                                 1 2
143 Gumiński Dariusz AS-TRANS   1                               2
144 Oleszczuk Tomasz Białe Orły                                   2
187 Turyna Dariusz Białe Orły                         1       1 2
145 Lewicki Dawid Blues ENERGO ZET                                   2
146 Bańcerek Tomasz EL Skład   1                               2
147 Cudzewski Daniel EL Skład                                 1 2
148 Taraszkiewicz Henryk EL Skład           1                     1 2
149 Smolarek Robert JZK Wiarus 1             1                   2
150 Woźny Łukasz JZK Wiarus                                   2
151 Zdyb Piotr KAM Kuchnie                                   2
152 Janta-Lipiński Mirosław Kamel Team                               1   2
153 Niepytalski Robert NieDzielni Gracze                                   2
154 Rentflejsz Marcin PBG Jankowiak                                   2
155 Durnaś Michał U-99                                   2
156 Miller Karol AFK                                   1
157 Nalikowski Maciej AFK                                   1
158 Małkiewicz Michał AFK             1                     1
159 Rakoczy Michał AKS Stokrotki                                   1
160 Bralewski Zdzisław AKS Stokrotki           1                       1
161 Bielecki Maciej AKS Stokrotki                             1     1
162 Kowzan Robert AS-TRANS                           1       1
163 Malinowski Krzysztof Białe Orły                                   1
164 Szmeichel Paweł Białe Orły                 1                 1
165 Filipowicz Piotr Blues ENERGO ZET                                   1
166 Leibner Paweł Blues ENERGO ZET                                   1
167 Opaczewski Piotr Blues ENERGO ZET         1                         1
168 Rutkowski Michał Blues ENERGO ZET         1                         1
169 Turulski Tomasz Blues ENERGO ZET                                   1
170 Szydłowski Sebastian Blues ENERGO ZET             1                     1
171 Szulc Kacper ECM EL-Hurt                   1               1
172 Sienkiewicz Marek ECM EL-Hurt                             1     1
173 Bidziński Radosław EL Skład                                   1
174 Duda Mariusz EL Skład                                   1
175 Sobotowski Łukasz EL Skład 1                                 1
176 Kisielewski Dominik FC Zajazd                                   1
177 Włodarczyk Tomasz FC Zajazd                                   1
178 Proch Bartłomiej JZK Wiarus                                   1
179 Makarewicz Wojciech JZK Wiarus                     1             1
180 Haracz Krystian KAM Kuchnie                                   1
181 Modzelewski Krystian KAM Kuchnie                                   1
182 Król Grzegorz KAM Kuchnie                     1             1
183 Cetliński Miron KAM Kuchnie                         1         1
184 Sobierajski Krzysztof Kamel Team       1                           1
185 Woźniak Jakub Kamel Team           1                       1
186 Wiśniewski Rafał NieDzielni Gracze                                   1
188 Wylaź Paweł NieDzielni Gracze                                   1
189 Niepytalski Marcin NieDzielni Gracze                     1             1
190 Kisielewski Daniel PBG Jankowiak     1                             1
191 Megger Grzegorz PBG Jankowiak                                   1
192 Życki Paweł PBG Jankowiak   1                               1
193 Szucki Grzegorz PUB Sąsiedzi                                   1
194 Malinowski Łukasz PUB Sąsiedzi                         1         1
195 Bandurski Bartosz U-99                                   1
196 Branecki Łukasz U-99                                   1
197 Mieszko Michał U-99                                   1
198 Rudzki Mieczysław U-99                                   1
199 Pink Karol PBG Jankowiak                                 1 1