Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Tabela strzelców Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI W KOLEJCE
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Suma
1 Nowicki Tomasz AS-TRANS 3 3 5   4   1 14 3 2 3             73
2 Prusak Radosław Metrotest 1 2 14 6 2 1     1 2               66
3 Jusiński Dawid KAM Kuchnie 1 2 2   2 1 2   3   1             31
4 Kołecki Piotr AKS Stokrotki   2           1     4             28
5 Jasiński Arkadiusz AGD JAREX Legioniści 1                                 26
6 Jachimowicz Mateusz Metrotest 1 3 2 2   1                       24
7 Bocoń Michał AFK 6     1 2   1       1             23
8 Bandurski Tomasz U-99       1           2               21
9 Nadachewicz Patryk AFK 5 2   1             1             20
10 Piotrowicz Piotr Białe Orły                                   19
11 Klemens Arkadiusz ECM EL-Hurt   1 5 1   1 1       1             19
13 Żmijewski Kamil U-99 4     1 2     2   4               19
12 Sztybor Krzysztof AGD JAREX Legioniści 2 1                               18
14 Nowicki Patryk AS-TRANS   1 1   1   2 1 2                 16
15 Siemaszko Adam AS-TRANS 2   1   1     1 2                 16
16 Ziemczonek Artur EL Skład 2           1   1                 16
17 Bocoń Kamil FC Zajazd 1       2 2   1 2 1               16
18 Kopeć Przemysław Kamel Team 1   1   1 2 2       1             16
19 Wiśniewski Radosław U-99 1     1 1                         16
20 Wiśniewski Sebastian Białe Orły                                   15
21 Boniecki Wojciech Metrotest     1     1                       15
22 Ciężkowski Zbigniew AGD JAREX Legioniści 1           3   1                 14
23 Wandyk Dawid AGD JAREX Legioniści 1 1   1       2   1               14
24 Haryński Jakub AKS Stokrotki 1 1     1     1     1             14
25 Matczuk Przemysław EL Skład         1   1 1     2             14
30 Stemporzecki Łukasz JZK Wiarus   2   1   1   1   1               14
35 Nawrocki Szymon JZK Wiarus 1 1     1     2 1 1 1             14
26 Lachowicz Maciej PBG Jankowiak     1 3                           14
27 Światkowski Piotr PBG Jankowiak   1     1   2       3             14
28 Olszewski Roman AS-TRANS     1         1     1             13
31 Turyna Arkadiusz Białe Orły   1   2 1   1                     13
32 Korzeb Wiesław ECM EL-Hurt 1     1   1       1               13
33 Sobierajski Maciej Kamel Team     2   3 2                       13
34 Weber Damian PBG Jankowiak   1                               13
36 Wielgat Marcin AGD JAREX Legioniści                   2 1             12
37 Zboch Łukasz AKS Stokrotki 2   1   1       1   1             12
38 Jurewicz Wojciech ECM EL-Hurt     1 1   1     2                 12
39 Minda Piotr KAM Kuchnie   1 1       1                     12
40 Kwiatkowski Dawid Kamel Team     1 4   3                       12
41 Czyżak Jakub Metrotest     3 1 3 1 1   1                 12
42 Pawłowski Sebastian PUB Sąsiedzi 2 1                               12
43 Bałdyga Piotr AKS Stokrotki           1   1     1             11
44 Rojek Łukasz Kamel Team         1 2   1                   11
45 Wilk Piotr NieDzielni Gracze   1   1                           11
51 Szczepański Krystian PBG Jankowiak 1             1                   11
46 Derewek Sebastian U-99             1 2     1             11
47 Szwarc Tomasz AS-TRANS 2   1   1     1     1             10
48 Turulski Adam Blues ENERGO ZET     1         1                   10
49 Sienkiewicz Sławomir ECM EL-Hurt 2     1   1     2                 10
50 Kuszyk Radosław EL Skład   3 1   1   1 1 1                 10
52 Szczepański Tomasz JZK Wiarus     1           1 3               10
53 Jackowski Mariusz AFK 2 1 1   1                         9
54 Grzelak Robert AGD JAREX Legioniści 1   1               1             9
55 Całka Mateusz FC Zajazd     1                             9
56 Popławski Sebastian FC Zajazd         1 3     1 1               9
57 Wendland Damian FC Zajazd     1     1     1                 9
58 Brzeziński Mateusz KAM Kuchnie 1 1   1   1                       9
59 Piotrowski Sebastian Kamel Team                                   9
60 Heidner Kamil PUB Sąsiedzi         1                         9
61 Janaczek Tomasz PUB Sąsiedzi   1                               9
62 Peret Grzegorz PUB Sąsiedzi 1     3                           9
63 Kacała Paweł AGD JAREX Legioniści 1   1 1     1     1               8
64 Korpalski Sławomir ECM EL-Hurt           1   1     3             8
65 Gryz Mariusz KAM Kuchnie     1   1   2   2 1               8
66 Lubiejewski Sebastian Metrotest       2     1 1   1               8
67 Kociołek Marcin NieDzielni Gracze                                   8
68 Chmielecki Paweł PUB Sąsiedzi 1       1   1                     8
90 Filipowicz Tomasz PUB Sąsiedzi         2                         8
69 Glonkowski Kacper AFK 2 1   1   1       1               7
70 Turyna Tomasz Białe Orły         1 1                       7
71 Buda Radomir JZK Wiarus     2 1       2                   7
72 Grzybek Michał JZK Wiarus     2 1 2     1   1               7
73 Kachel Damian KAM Kuchnie       1                           7
74 Niedźwiedzki Adam Metrotest                                   7
75 Płachecki Bartosz Metrotest   1                               7
76 Hajdukonis Jakub NieDzielni Gracze           1                       7
77 Tymiński Mateusz PUB Sąsiedzi                                   7
78 Czaja Daniel U-99             2     2               7
79 Niemczyk Rafał ECM EL-Hurt           1     1                 6
80 Lenart Łukasz FC Zajazd                                   6
81 Mańkowski Dawid FC Zajazd                                   6
82 Szkałuba Dawid FC Zajazd       1 1                         6
83 Olbryś Daniel Kamel Team   1       1         1             6
84 Tytek Adrian PBG Jankowiak   1                               6
85 Bożek Marcin PUB Sąsiedzi           2                       6
86 Figurski Wojciech PUB Sąsiedzi       3     1                     6
87 Gapski Tomasz PUB Sąsiedzi                                   6
88 Wojtaś Marcin PUB Sąsiedzi 1         1                       6
89 Trochowski Andrzej U-99         1   1 2                   6
91 Zieliński Paweł AGD JAREX Legioniści       2 1                         5
92 Więcławski Sławomir ECM EL-Hurt                                   5
93 Dudek Pawel Kamel Team         3     2                   5
94 Tomaszewski Damian Kamel Team                                   5
95 Dąbrowski Daniel Metrotest 2   2                             5
96 Jodziałło Tomasz Metrotest                                   5
97 Kociołek Paweł NieDzielni Gracze           1     1                 5
98 Fijałkowski Jakub AGD JAREX Legioniści                 2                 4
99 Paradowski Daniel ECM EL-Hurt                                   4
100 Rzeczycki Dominik EL Skład 1                                 4
101 Jurewicz Grzegorz JZK Wiarus     1               1             4
102 Mazanek Przemysław NieDzielni Gracze       2                           4
103 Załęcki Karol PBG Jankowiak                                   4
115 Fudala Damian PUB Sąsiedzi                                   4
104 Jarzębowski Patryk AFK                                   3
105 Czarnik Kamil AGD JAREX Legioniści     1           1                 3
106 Rudzianiec Jakub AGD JAREX Legioniści 1                                 3
107 Sieńczak Piotr AKS Stokrotki                                   3
108 Sosnowski Grzegorz AKS Stokrotki                                   3
109 Chodziński Robert AKS Stokrotki                 1 1 1             3
110 Łoś Piotr AS-TRANS                 2                 3
111 Czarnecki Damian Białe Orły   2             1                 3
112 Dombrowski Marcin Białe Orły       2                           3
113 Kowalczyk Adrian Blues ENERGO ZET             1                     3
114 Kidoń Damian ECM EL-Hurt           1 1       1             3
116 Jakubowski Jakub FC Zajazd           1   1 1                 3
117 Gronczewski Jakub JZK Wiarus               1                   3
118 Proch Łukasz JZK Wiarus               1                   3
119 Skalski Adrian JZK Wiarus 1   1                             3
120 Boros Cezary Metrotest       1                           3
121 Małkiński Adrian NieDzielni Gracze                 1                 3
122 Przybylski Patryk NieDzielni Gracze       2         1                 3
123 Olejnik Krzysztof NieDzielni Gracze 1                   1             3
131 Frączkowski Krzysztof PBG Jankowiak                                   3
124 Nowak Mateusz PBG Jankowiak                                   3
125 Jankowiak Grzegorz PBG Jankowiak                     1             3
126 Nagerski Mirosław U-99                                   3
127 Fiłonowicz Filip AFK             1                     2
128 Nazimek Wojciech AFK       1           1               2
129 Gryka Tobiasz AGD JAREX Legioniści                   1 1             2
130 Jankowski Piotr AKS Stokrotki         2                         2
132 Gumiński Dariusz AS-TRANS   1                               2
133 Oleszczuk Tomasz Białe Orły                                   2
134 Lewicki Dawid Blues ENERGO ZET                                   2
135 Ostrowski Adrian ECM EL-Hurt                 2                 2
136 Bańcerek Tomasz EL Skład   1                               2
137 Chęsy Tomasz EL Skład   1     1                         2
138 Cudzewski Sławomir EL Skład                                   2
139 Smolarek Robert JZK Wiarus 1             1                   2
140 Woźny Łukasz JZK Wiarus                                   2
141 Zdyb Piotr KAM Kuchnie                                   2
142 Niepytalski Robert NieDzielni Gracze                                   2
143 Rentflejsz Marcin PBG Jankowiak                                   2
144 Durnaś Michał U-99                                   2
187 Gagat Kamil U-99                   1               2
145 Olszewski Adam Kamel Team                     2             2
146 Miller Karol AFK                                   1
147 Nalikowski Maciej AFK                                   1
148 Małkiewicz Michał AFK             1                     1
149 Czurakowski Robert AKS Stokrotki                                   1
150 Glod Leonard AKS Stokrotki                                   1
151 Rakoczy Michał AKS Stokrotki                                   1
152 Bralewski Zdzisław AKS Stokrotki           1                       1
153 Malinowski Krzysztof Białe Orły                                   1
154 Szmeichel Paweł Białe Orły                 1                 1
155 Filipowicz Piotr Blues ENERGO ZET                                   1
156 Leibner Paweł Blues ENERGO ZET                                   1
157 Opaczewski Piotr Blues ENERGO ZET         1                         1
158 Rutkowski Michał Blues ENERGO ZET         1                         1
159 Turulski Tomasz Blues ENERGO ZET                                   1
160 Szydłowski Sebastian Blues ENERGO ZET             1                     1
161 Szulc Kacper ECM EL-Hurt                   1               1
162 Bidziński Radosław EL Skład                                   1
163 Cudzewski Daniel EL Skład                                   1
164 Duda Mariusz EL Skład                                   1
165 Sobotowski Łukasz EL Skład 1                                 1
166 Makowski Tomasz EL Skład                 1                 1
167 Kisielewski Dominik FC Zajazd                                   1
168 Włodarczyk Tomasz FC Zajazd                                   1
169 Proch Bartłomiej JZK Wiarus                                   1
170 Makarewicz Wojciech JZK Wiarus                     1             1
171 Haracz Krystian KAM Kuchnie                                   1
172 Modzelewski Krystian KAM Kuchnie                                   1
173 Janta-Lipiński Mirosław Kamel Team                                   1
174 Sobierajski Krzysztof Kamel Team       1                           1
175 Woźniak Jakub Kamel Team           1                       1
176 Pietrzkiewicz Wojciech Metrotest               1                   1
177 Dreszler Mariusz Metrotest                   1               1
178 Wiśniewski Rafał NieDzielni Gracze                                   1
179 Wylaź Paweł NieDzielni Gracze                                   1
180 Kisielewski Daniel PBG Jankowiak     1                             1
181 Megger Grzegorz PBG Jankowiak                                   1
182 Życki Paweł PBG Jankowiak   1                               1
183 Przybyła Karol PBG Jankowiak                 1                 1
184 Szucki Grzegorz PUB Sąsiedzi                                   1
185 Bandurski Bartosz U-99                                   1
186 Branecki Łukasz U-99                                   1
188 Mieszko Michał U-99                                   1
189 Rudzki Mieczysław U-99                                   1
190 Niepytalski Marcin NieDzielni Gracze                     1             1
191 Król Grzegorz KAM Kuchnie                     1             1