Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Witamy na stronie Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatoró

Rozpoczęły się rozgrywki VI edycji Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD. Do sezonu 20016-2017 zgłosiło się 18 zespołów. Tradycyjnie zespoły rywalizują w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej, a każda z ekip rozegra ze sobą mecz i rewanż, po czym poznamy amatorskiego mistrza Elbląga. Runda jesienna potrwa do 15 listopada. Mecze rozgrywane są w poniedziałki, wtorki, środy i piątki, na Orlikach przy Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Mickiewicza) i przy Szkole Podstawowej nr 6 (Al. Piłsudskiego). Przypomnijmy, że obrońcą mistrzowskiego tytułu jest zespół Metrotest. 

Lista zespołów uczestniczących w rozgrywkach PELA w sezonie 2015-2016: U-99, NieDzielni Gracze, Metrotest, Blues ENERGO ZET, EL Skład, KAM Kuchnie, AS-TRANS, PBG Jankowiak, AKS Stokrotki, AGD JAREX Legioniści, Białe Orły, FC Zajazd, JZK Wiarus, Kamel Team, Trybunie Tutki, PUB Sąsiedzi, ECM EL-Hurt, AFK.

Wniosek o przełożenie meczu do pobrania TUTAJ.
Zgoda rodzica/opiekuna dla graczy niepełnoletnich do pobrania TUTAJ.
Oświadczenie zawodnika do pobrania TUTAJ.

Komunikat końcowy I edycji (sezon 2012) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy II edycji (sezon 2012/2013) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy III edycji (sezon 2013/2014) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy IV edycji (sezon 2014/2015) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy V edycji (sezon 2015/2016) do pobrania TUTAJ