Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


baner PELA

Witamy na stronie Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów

Zakończyła się szósta edycja rozgrywek Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD. W zakończonym właśnie sezonie 2016-2017, po raz trzeci z rzędu tytuł mistrzowski zdobył zespół Metrotest. Drugie miejsce przypadło drużynie AS-TRANS, a trzecie AGD JAREX Legioniści.  

Tradycyjnie, po ostatnim meczu odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek i wręczenie nagród. Dekoracji najlepszych zawodników i zespołów dokonali: Sylwester Zybiński - właściciel firmy HYDROBUD, głównego sponsora ligi oraz Marek Wnuk - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zespoły oprócz pucharów i medali otrzymali także bony upominkowe o wartości 900, 600 i 300 ufundowane przez sponsora ligi, firmę HYDROBUD. W tym roku organizatorzy wyłonili także najstarszego i najmłodszego zawodnika ligi, dla których upominki ufundowało Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Nagrody z rąk przedstawiciela firmy Pawła Zankowicza odebrali, jako najstarszy zawodnik Henryk Jarzembowski (U-99) oraz najmłodszy gracz PELA Patryk Jarzębowski (AFK).

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszej ligi. Zapisy rozpoczną się w sierpniu 2017 r. O rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń poinformujemy Państwa poprzez naszą stronę internetowa oraz elbląskie media.

Potwierdzenie uczestnictwa w rozgrywkach do pobrania TUTAJ.
Wniosek o przełożenie meczu do pobrania TUTAJ.
Zgoda rodzica/opiekuna dla graczy niepełnoletnich do pobrania TUTAJ.
Oświadczenie zawodnika do pobrania TUTAJ.

Komunikat końcowy I edycji (sezon 2012) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy II edycji (sezon 2012/2013) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy III edycji (sezon 2013/2014) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy IV edycji (sezon 2014/2015) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy V edycji (sezon 2015/2016) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy VI edycji (sezon 2016/2017) do pobrania TUTAJ