Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Tabele strzelców Mini Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Kategoria 10-11 lat

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI
II III IV V VI SUMA
1 Pasik Radosław Chorwacja (SP 1) 3 5 1 --     9
2 Gniłka Bartosz Hiszpania (SP 25) 2 3 2 --     7
3 Kmiecik Michał Anglia (SP 11) 5 1 -- --     6
4 Prociw Adrian Czechy (SP 12) 1 1 3 1     6
5 Siwiak Karol Dania (SP 19) 3 2 -- 1     6
6 Laskowski Filip Ukraina (SP 6 I) 2 3 -- 1     6
7 Marcinkiewicz Jakub Ukraina (SP 6 I) 1 1 1 2     5
8 Marzec Dominik Hiszpania (SP 25) 2 2 -- --     4
9 Mazurek Dawid Rosja (SP 14) 4 -- -- --     4
10 Peret Mateusz Szwecja (SP 9) 1 2 -- 1     4
11 Klasiewicz Kajetan Rosja (SP 14) -- -- -- 4     4
12 Kuźbicki Michał Chorwacja (SP 1) 1 2 -- --     3
13 Nawdzidło Adrian Chorwacja (SP 1) 2 -- 1 --     3
14 Muraszko Oskar Dania (SP 19) 1 2 -- --     3
15 Tywoniuk Adam Hiszpania (SP 25) 2 1 -- --     3
16 Wileński Nikodem Niemcy (SP 4) -- 3 -- --     3
17 Duszczyk Alan Szwecja (SP 9) -- 1 -- 2     3
18 Dobrzeniecki Kacper Ukraina (SP 6 I) 2 1 -- --     3
19 Przydalski Kacper Chorwacja (SP 1) 1 1 -- --     2
20 Babski Bartosz Czechy (SP 12) 1 -- 1 --     2
21 Skalij Kajusz Hiszpania (SP 25) 1 1 -- --     2
22 Nesterowicz Norbert Niemcy (SP 4) 1 1 -- --     2
23 Wolański Karol Portugalia (SP 15) 2 -- -- --     2
24 Ławniczek Kacper Portugalia (SP 15) 2 -- -- --     2
25 Świerczyński Michał Szwecja (SP 9) -- 1 -- 1     2
26 Orłowski Przemysław Anglia (SP 11) 1 -- -- --     1
27 Miciak Tymoteusz Anglia (SP 11) 1 -- -- --     1
28 Miecznikowski Korneliusz Dania (SP 19) -- 1 -- --     1
29 Holeniewski Michał Francja (SP 23) -- 1 -- --     1
30 Becker Kamil Grecja (SP 18) -- 1 -- --     1
31 Suszek Mateusz Hiszpania (SP 25) 1 -- -- --     1
32 Tywonkiewicz Adrian Hiszpania (SP 25) -- -- 1 --     1
33 Łoś Łukasz Niemcy (SP 4) 1 -- -- --     1
34 Przekora Patryk Niemcy (SP 4) -- 1 -- --     1
35 Stoltman Mariusz Polska (SP 6 III) -- 1 -- --     1
36 Branecki Jakub Polska (SP 6 III) -- 1 -- --     1
37 Kijewski Szymon Polska (SP 6 III) -- -- 1 --     1
38 Drewek Szymon Portugalia (SP 15) 1 -- -- --     1
39 Abrusiewicz Filip Portugalia (SP 15) -- 1 -- --     1
40 Kutko Łukasz Rosja (SP 14) 1 -- -- --     1
41 Nowakowski Dawid Szwecja (SP 9) -- 1 -- --     1
42 Urbanowicz Mateusz Ukraina (SP 6 I) -- 1 -- --     1
43 Rozkowiński Rafał Ukraina (SP 6 I) -- 1 -- --     1
44 Kondratowicz Dariusz Ukraina (SP 6 I) -- 1 -- --     1
45 Kwiatkowski Michał Hiszpania (SP 25) -- -- -- 1     1
46 Pogorzelski Piotr Czechy (SP 12) -- -- -- 1     1

 

Kategoria 12-13 lat

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI
II III IV V VI SUMA
1 Pałasz Marcin Włochy (SP 16) 3 2 3 1     9
2 Kołtek Maciej Anglia (SP 14) 1 4 -- 3     8
3 Szymanowski Bartosz Grecja (SP Muz.) 3 2 2       7
4 Gałecki Adrian Chorwacja (SP 11) 2 2 2 --     6
5 Rakowski Mateusz Francja (SP 19) 5 1 --       6
6 Szefler Michał Rosja (SP 9) 1 4 1       6
7 Koniecki Jakub Szwecja (SP 12) 1 5 --       6
8 Nazimek Michał Włochy (SP 16) 2 2 1 1     6
9 Szymborski Michał Czechy (SP 4) 1 1 3       5
10 Karman Michał Grecja (SP Muz.) 3 2 --       5
11 Rynkowski Oskar Niemcy (SP 1) 2 1 -- 2     5
12 Łukasz Roman Włochy (SP 16) 2 -- 1 2     5
13 Borysewicz Jakub Chorwacja (SP 11) -- -- 4 --     4
14 Jarzębowski Patryk Czechy (SP 4) -- 1 3       4
15 Kaczorowski Maciej Niemcy (SP 1) 2 1 -- 1     4
16 Kosecki Mateusz Chorwacja (SP 11) -- -- 2 1     3
17 Szefler Piotr Francja (SP 19) -- -- 3       3
18 Witucki Eliasz Grecja (SP Muz.) 1 2 --       3
19 Kapla Michał Grecja (SP Muz.) 2 -- 1       3
20 Mikołajski Piotr Hiszpania (SP 23) -- 2 1       3
21 Całka Mateusz Irlandia (SP 6) 1 2 --       3
22 Jurewicz Kacper Niemcy (SP 1) -- 3 -- --     3
23 Lewicki Dawid Szwecja (SP 12) 1 2 --       3
24 Zawadka Patryk Włochy (SP 16) 2 -- 1 --     3
25 Stefaniak Marcel Holandia (SP 18) -- -- -- 3     3
26 Stefaniak Krystian Holandia (SP 18) 2 -- -- --     2
27 Kozak Damian Holandia (SP 18) -- 1 -- 1     2
28 Grudziński Łukasz Szwecja (SP 12) 1 1 --       2
29 Dąbrowski Jan Ukraina (SP 15) 2 -- --       2
30 Szałkowski Paweł Włochy (SP 16) -- 2 -- --     2
31 Buczyński Patryk Włochy (SP 16) -- -- -- 2     2
32 Wieliczko Patryk Anglia (SP 14) 1 -- -- --     1
33 Filipczyk Eryk Anglia (SP 14) -- 1 -- --     1
34 Gołębiowski Adam Chorwacja (SP 11) 1 -- -- --     1
35 Kowalczyk Kamil Chorwacja (SP 11) 1 -- -- --     1
36 Górczyński Bartosz Chorwacja (SP 11) -- 1 -- --     1
37 Jasionkowski Damian Czechy (SP 4) -- 1 --       1
38 Pisarek Bartosz Czechy (SP 4) -- -- 1       1
39 Pawelec Damian Francja (SP 19) 1 -- --       1
40 Iwaniszyn Jan Francja (SP 19) -- -- 1       1
41 Ragan Paweł Holandia (SP 18) -- 1 -- --     1
42 Świderski Michał Irlandia (SP 6) -- 1 --       1
43 Juchniewicz Patryk Polska (SP 19 II) -- 1 --       1
44 Lewandowski Kacper Rosja (SP 9) -- 1 --       1
45 Pyrka Maciej Szwecja (SP 12) 1 -- --       1
46 Otrząsek Olaf Szwecja (SP 12) -- 1 --       1
47 Poźniak Jakub Ukraina (SP 15) -- 1 --       1
48 Ciosek Radosław Włochy (SP 16) 1 -- -- --     1
49 Budzyński Filip Niemcy (SP 1) -- -- -- 1     1
50 Smolińśki Szymon Niemcy (SP 1) -- -- -- 1     1
51 Wiśniewski Aleksander Anglia (SP 14) -- -- -- 1     1
52 Bogdański Paweł Holandia (SP 18) -- -- -- 1     1

 

Kategoria 14-16 lat

LP NAZWISKO i IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI
II III IV V VI SUMA
1 Lenckowski Benjamin Rosja (4 II) 4 3 -- 1     8
2 Pazur Damian Francja (8) 3 1 -- 1     5
3 Awgutowicz Robert Grecja (5) 1 2 1 --     4
4 Bałachowski Damian Irlandia (7) 3 1 -- --     4
5 Nazarek Damian Portugalia (5 II) 2 1 -- 1     4
6 Polek Bartosz Włochy (2 I) 2 1 -- 1     4
7 Lipiński Adrian Rosja (4 II) 2 1 -- --     3
8 Sieńczak Michał Szwecja (9 I) 1 1 -- 1     3
9 Załucki Dawid Anglia (2 II) 2 -- -- --     2
10 Oleszak Jarosław Francja (8) 1 -- -- 1     2
11 Molga Rafał Francja (8) -- 1 -- 1     2
12 Maśliński Patryk Irlandia (7) 2 -- -- --     2
13 Kaczmarczyk Przemysław Niemcy (10 I) 1 1 -- --     2
14 Gawlicki Michał Polska (PIJAR) 1 -- 1 --     2
15 Wojtaś Przemysław Rosja (4 II) 1 1 -- --     2
16 Skrętkowski Sebastian Szwecja (9 I) -- 1 -- 1     2
17 Jarosiński Kamil Szwecja (9 I) -- -- -- 2     2
18 Danowski Bartosz Anglia (2 II) 1 -- -- --     1
19 Lubiejewski Bartłomiej Anglia (2 II) -- 1 -- --     1
20 Pelc Mariusz Anglia (2 II) -- 1 -- --     1
21 Czajka Łukasz Czechy (1) -- 1 -- --     1
22 Szulc Kacper Czechy (1) -- 1 -- --     1
23 Kwiatkowski Mateusz Czechy (1) -- -- 1 --     1
24 Falkowski Kamil Grecja (5) -- -- 1 --     1
25 Olszer Przemysław Grecja (5) -- -- 1 --     1
26 Cisiecki Holandia (9 II) 1 -- -- --     1
27 Kamiński Mateusz Holandia (9 II) 1 -- -- --     1
28 Cybulski Jan Irlandia (7) 1 -- -- --     1
29 Studzieński Aleksander Niemcy (10 I) -- 1 -- --     1
30 Gromek Piotr Niemcy (10 I) -- 1 -- --     1
31 Turulski Adam Polska (PIJAR) 1 -- -- --     1
32 Perliński Jakub Polska (PIJAR) -- -- 1 --     1
33 Elbruda Dawid Portugalia (5 II) 1 -- -- --     1
34 Pawłowski Dominik Portugalia (5 II) 1 -- -- --     1
35 Wojciechowski Mateusz Portugalia (5 II) -- 1 -- --     1
36 Chełmicki Adam Szwecja (9 I) 1 -- -- --     1
37 Drankiewicz Paweł Szwecja (9 I) -- 1 -- --     1
38 Pelc Paweł Włochy (2 I) 1 -- -- --     1
39 Gronkowski Jakub Włochy (2 I) 1 -- -- --     1
40 Weber Damian Włochy (2 I) -- 1 -- --     1
41 Malinowski Damian Włochy (2 I) -- -- -- 1     1
42 Przygodzki Dawid Rosja (4 II) -- -- -- 1     1
43 Bury Daniel Rosja (4 II) -- -- -- 1     1
44 Warno Mikołaj Polska (PIJAR) -- -- -- 1     1