Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Wyniki Mini Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej:

Kategoria 10 - 11 lat

Eliminacje

grupa A

Polska

SP 6 III

Rosja

SP 14

Grecja

SP Muz.

Czechy

SP 12

punkty bramki miejsce
Polska X 0:5 2:1 1:4 3 3:10 III
Rosja 5:0 X 3:0 v.o. 0:1 6 8:1 II
Grecja 1:2 0:3 v.o. X 0:2 0 1:7 IV
Czechy 4:1 1:0 2:0 X 9 7:1 I

 

grupa B

Dania

SP 19

Niemcy

SP 4

Portugalia

SP 15

punkty bramki miejsce
Dania X 5:5 4:1 4 9:6 I
Niemcy  5:5 X 2:5 1 7:10 III
Portugalia 1:4 5:2 X 3 6:6 II

 

grupa C

Hiszpania

SP 25

Irlandia

SP 6 II

Włochy

SP 16

Chorwacja

SP 1

punkty bramki miejsce
Hiszpania X 7:0 8:0 3:2 9 18:2 I
Irlandia 0:7 X 3:0 v.o. 0:7 3 3:14 III
Włochy 0:8 0:3 v.o. X 0:9 0 0:20 IV
Chorwacja 2:3 7:0 9:0 X 6 18:3 II

 

grupa D

Francja

SP 23

Ukraina

SP 6 I

Szwecja

SP 9

Anglia

SP 11

punkty bramki miejsce
Francja X 1:9 0:3 v.o. 0:7 0 1:19 IV
Ukraina 9:1 X 5:1 2:0 9 16:2 I
Szwecja 3:0 v.o. 1:5 X 5:1 6 9:6 II
Anglia 7:0 0:2 1:5 X 3 8:7 III

Faza pucharowa

Terminarz fazy pucharowej kat. 10-11 lat  
                 
25.06.2012 r. (poniedziałek)  
godz.             mecz nr wynik
10:00 1/4 finału I 1A Czechy (SP 12) - 2B Portugalia (SP 15)  25 2:0
10:30 1/4 finału II 1B Dania (SP 19) - 2A Rosja (SP 14) 26 1:4
11:00 1/4 finału III 1C Hiszpania (SP 25) - 2D Szwecja SP 9) 27 1:4
11:30 1/4 finału IV 1D Ukraina (SP 6 I) - 2C Chorwacja (SP 1) 28 3:1
                 
27.06.2012 r. (środa)  
godz.             mecz nr wynik
10:00 1/2 fnału I zwyc. 25 Czechy (SP 12) - zwyc. 27 Szwecja SP 9) 29  
10:30 1/2 fnału II zwyc. 26 Rosja (SP 14) - zwyc. 28 Ukraina (SP 6 I) 30  
11:15 o 3 miejsce przegr. 29   - przegr. 30   31  
11:45 FINAŁ zwyc. 29   - zwyc. 30   32  


Kategoria 12 - 13 lat

Eliminacje

grupa A

Polska

SP 19

Rosja

SP 9

Grecja

SP Muz.

Czechy

SP 4

punkty bramki miejsce
Polska X 1:6 0:9 0:7 0 1:22 IV
Rosja 6:1 X 1:2 1:1 4 8:4 III
Grecja 9:0 2:1 X 4:3 9 15:4 I
Czechy 7:0 1:1 3:4 X 4 11:5 II

 

grupa B

Holandia

SP 18

Niemcy

SP 1

Portugalia

SP 25

punkty bramki miejsce
Holandia  X 1:2 2:0 3 3:2 II
Niemcy  2:1 X 5:0 6 7:1 I
Portugalia 0:2 0:5 X 0 0:7 III

 

grupa C

Hiszpania

SP 23

Irlandia

SP 6

Włochy

SP 16

Chorwacja

SP 11

punkty bramki miejsce
Hiszpania X 2:3 0:10 1:8 0 3:21 IV
Irlandia 3:2 X 0:6 1:4 3 4:12 III
Włochy 10:0 6:0 X 6:3 9 22:3 I
Chorwacja 8:1 4:1 3:6 X 6 15:8 II

 

grupa D

Francja

SP 19

Ukraina

SP 15

Szwecja

SP 12

Anglia

SP 14

punkty bramki miejsce
Francja X 6:2 4:0 1:5 6 11:7 II
Ukraina 2:6 X 1:9 0:3 v.o. 0 3:18 IV
Szwecja 0:4 9:1 X 4:2 6 13:7 III
Anglia 5:1 3:0 v.o. 2:4 X 6 10:5 I

Faza pucharowa

Terminarz fazy pucharowej kat. 12-13 lat  
                 
25.06.2012 r. (poniedziałek)  
godz.             mecz nr wynik
10:00 1/4 finału I 1A Grecja (SP Muz.) - 2B Holandia (SP 18) 25 0:5
10:30 1/4 finału II 1B Niemcy (SP 1) - 2A Czechy (SP 4) 26 6:0
11:00 1/4 finału III 1C Włochy (SP 16) - 2D Francja SP 19 27 6:1
11:30 1/4 finału IV 1D Anglia (SP 14) - 2C Chorwacja (SP 11) 28 4:1
                 
27.06.2012 r. (środa)  
godz.             mecz nr  
10:00 1/2 fnału I zwyc. 25 Holandia (SP 18) - zwyc. 27 Włochy (SP 16) 29  
10:30 1/2 fnału II zwyc. 26 Niemcy (SP 1) - zwyc. 28 Anglia (SP 14) 30  
11:15 o 3 miejsce przegr. 29   - przegr. 30   31  
11:45 FINAŁ zwyc. 29   - zwyc. 30   32  


Kategoria 14 - 16 lat

Eliminacje

grupa A

Polska

Gim. PIJAR

Rosja

Gim. 4 II

Grecja

Gim. 5 I

Czechy

Gim. 1

punkty bramki miejsce
Polska X 0:5 2:1 2:1 6 4:7 II
Rosja 5:0 X 0:3 7:0 6 12:3 I
Grecja 1:2 3:0 X 2:2 4 6:4 III
Czechy 1:2 0:7 2:2 X 1 3:11 IV

 

grupa B

Holandia

Gim. 9 II

Niemcy

Gim. 10 I

Portugalia

Gim. 5 II

punkty bramki miejsce
Holandia  X 0:3 2:4 0 2:7 III
Niemcy  3:0 X 1:2 3 4:2 II
Portugalia 4:2 2:1 X 6 6:3 I

 

grupa C

Irlandia

Gim. 7

Włochy

Gim. 2

Chorwacja

Gim. 4 I

punkty bramki miejsce
Irlandia X 1:2 6:0 3 7:2 II
Włochy 2:1 X 4:0 6 6:1 I
Chorwacja 0:6 0:4 X 0 0:10 III

 

grupa D Francja  Gim. 8 Szwecja  Gim. 9 I Anglia  
Gim. 2 II
punkty bramki miejsce
Francja X 5:2 2:2 4 7:4 I
Szwecja 2:5 X 4:3 3 6:8 II
Anglia 2:2 3:4 X 1 5:6 III

 Faza pucharowa

Terminarz fazy pucharowej kat. 14-16 lat  
                 
25.06.2012 r. (poniedziałek)  
godz.             mecz nr wynik
10:00 1/4 finału I 1A Rosja (4 II) - 2B Niemcy (10 I) 25 4:1
10:30 1/4 finału II 1B Portugalia (5 II) - 2A Polska (PIJAR) 26 1:1 k 3:2
11:00 1/4 finału III 1C Włochy (2 I) - 2D Szwecja (9 I) 27 2:4
11:30 1/4 finału IV 1D Francja (8) - 2C Irlandia (7) 28 3:0
                 
27.06.2012 r. (środa)  
godz.             mecz nr wynik
10:00 1/2 fnału I zwyc. 25 Rosja (4 II) - zwyc. 27 Szwecja (9 I) 29  
10:30 1/2 fnału II zwyc. 26 Portugalia (5 II) - zwyc. 28 Francja (8) 30  
11:15 o 3 miejsce przegr. 29   - przegr. 30   31  
11:45 FINAŁ zwyc. 29   - zwyc. 30   32