Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


    


 Witamy serdecznie wszystkich sympatyków tenisa! Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu  zapraszamy od 30 kwietnia 2016 r.  na korty tenisowego osoby chcące rekreacyjnie spędzić kilka chwil na powietrzu jak i zawodników, którzy pragną zmierzyć się z rywalizacji sportowej. Do Państwa dyspozycji  przygotowaliśmy profesjonalnie 5 kortów o nawierzchni ceglanej, które są czynne 7 dni w tygodniu. Zapraszamy wszystkich miłośników gry w tenisa do korzystania z naszego obiektu. Gwarantujemy wysoki poziom usług oraz atrakcyjne ceny wynajmu.

MOSIR


Obraz z kamery stanowi własność Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w  Elblągu. Kopiowanie oraz udostępnianie obrazu możliwe jest wyłącznie za zgodą Dyrektora MOSiR. Wykorzystywanie bez zgody będzie traktowane jak naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej.

Oferujemy lekcje tenisa dla dzieci oraz dorosłych.

Tel. 603 670 915

Tel. 693 252 096

Organizujemy turnieje i inne imprezy o charakterze rekreacyjnym i towarzyskim dla firm oraz innych grup zorganizowanych. 

Korty Tenisowe mogą być rezerwowane telefonicznie!

 Tel. 668 450 818


 Szanowni Państwo uprzejmie  informujemy,że korty  czynne będą do końca października. Wszystkich sympatyków tej dyscypliny sportu zapraszamy w nowym sezonie do skorzystania z naszej oferty.


Regulamin obiektu 

Cennik