Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH ZAWODÓW:

Wyniki I turnieju z dnia 1.10.2016 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki II turnieju z dnia 27.11.2016 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki III turnieju z dnia 4.12.2016 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki IV turnieju z dnia 22.01.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki V turnieju z dnia 4.02.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki VI turnieju z dnia 5.03.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga Amatorów z dnia 22.04.2017 do pobrania TUTAJ.

 

 

22.04.2017
Kategoria kobiet
Grzegorz Natalia Moszczyńska Elżbieta 3:0  
Grzegorz Natalia Jabłonka Aleksandra 3:0  
Grzegorz Natalia Chołub Aleksandra 3:2  
Grzegorz Natalia Dziwosz Julia 3:0  
Moszczyńska Elżbieta Jabłonka Aleksandra 3:0  
Moszczyńska Elżbieta Chołub Aleksandra 1:3  
Moszczyńska Elżbieta Dziwosz Julia 3:0  
Jabłonka Aleksandra Chołub Aleksandra 1:3  
Jabłonka Aleksandra Dziwosz Julia 3:0  
Dziwosz Julia Chołub Aleksandra 0:3  
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Grzegorz Natalia    
2 miejsce Chołub Aleksandra    
3 miejsce Moszczyńska Elżbieta    
4 miejsce Jabłonka Aleksandra    
5 miejsce Dziwosz Julia    
            Debel kobiet    
Jabłonka A./Dziwosz J. Grzegorz N./Moszczyńska E. 0:3  
       Ostateczna kolejność:
1 miejsce Grzegorz N./Moszczyńska E.  
2 miejsce Jabłonka A./Dziwosz J.    
Kategoria do 13 lat
Bielunkiewicz Filip Grzegorz Tomasz 3:0  
Bielunkiewicz Filip Czerniawski Adam  3:0  
Grzegorz Tomasz Czerniawski Adam  0:3  
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Bielunkiewicz Filip    
2 miejsce Czerniawski Adam     
3 miejsce Grzegorz Tomasz    
Kategoria OPEN
Kriger Janusz Dzierżko Wojciech 1:3  
Dziwosz Jacek Bielunkiewicz Paweł 1:3  
Kriger Janusz Buczyński Krzysztof 3:0  
Sikora Dariusz Dzierżko Wojciech 2:3  
Zaborowski Robert Dziwosz Jacek 0:3  
Stasiak Rafał Bielunkiewicz Paweł 2:3  
Urban Sławomir Kriger Janusz 1:3  
Buczyński Krzysztof Grudzień Roman 3:2  
Sikora Dariusz Zieliński Jacek 3:0  
Majczyna Mirosław Dzierżko Wojciech 0:3  
Zaborowski Robert Dolny Emanuel 3:0  
Dziwosz Jacek Stenka Zbigniew 3:2  
Sitarz Andrzej Stasiak Rafał 2:3  
Brzeski Lech Bielunkiewicz Paweł 0:3  
Urban Sławomir Komorowski Grzegorz 3:2  
Kriger Janusz Ditter Krzysztof 3:0  
Bernasiński Dariusz Buczyński Krzysztof 2:3  
Frycz Romuald Grudzień Roman 0:3  
Głowacki Henryk Sikora Dariusz 0:3  
Zieliński Jacek Falenczak Dawid 3:0  
Wojciechowski Sławomir Majczyna Mirosław 2:3  
Geiger Andrzej Dzierżko Wojciech 1:3  
Zaborowski Robert Grzegorz Daniel 3:0  
Woronowicz Zbigniew Dolny Emanuel 1:3  
Dziwosz Andrzej Czaczkowski Andrzej 3:0  
Stenka Zbigniew Retka Piotr 3:0  
Gliniecki Sylwester Sitarz Andrzej 0:3  
Stasiak Rafał Gołębiewski Paweł 3:0  
Brzeski Lech Lewandowski Wiktor 3:2  
Bielunkiewicz Paweł Ziaja Robert 3:0  
Czajkowski Patryk Komorowski Grzegorz 0:3  
Wojciechowski Henryk Buczyński Krzysztof 2:3  
Pypczyński Paweł Frycz Romuald 2:3  
Sikora Dariusz Dziwosz Andrzej 3:0  
Krajewski Piotr Geiger Andrzej 2:3  
Rogosz Bartosz Czajkowski Patryk 0:3  
Stenka Zbigniew Rudzik Wiesław 3:0  
Sitarz Andrzej Wojciul Stanisław 3:0  
Stasiak Rafał Henriksson Henryk 3:0  
Bielunkiewicz Paweł Kosiacki Leszek 3:0  
Czajkowski Patryk Ziaja Robert 0:3  
Wojciechowski Henryk Gołębiewski Paweł 0:3  
Dziwosz Andrzej Retka Piotr 0:3  
Krajewski Piotr Grzegorz Daniel 1:3  
Rogosz Bartosz Falenczak Dawid 0:3  
Rudzik Wiesław Głowacki Henryk 3:0  
Wojciul Stanisław Frycz Romuald 0:3  
Henriksson Henryk Bernasiński Dariusz 0:3  
Kosiacki Leszek Komorowski Grzegorz 1:3  
Ziaja Robert Lewandowski Wiktor 3:1  
Gołębiewski Paweł Gliniecki Sylwester 3:1  
Retka Piotr Czaczkowski Andrzej 3:0  
Woronowicz Zbigniew Grzegorz Daniel 3:0  
Geiger Andrzej Wojciechowski Sławomir 2:3  
Falenczak Dawid Rudzik Wiesław 0:3  
Frycz Romuald Bernasiński Dariusz 3:0  
Ditter Krzysztof Komorowski Grzegorz 2:3  
Ziaja Robert Grudzień Roman 3:1  
Gołębiewski Paweł Urban Sławomir 0:3  
Retka Piotr Majczyna Mirosław 3:0  
Woronowicz Zbigniew Zieliński Jacek 3:1  
Wojciechowski Sławomir Stenka Zbigniew 0:3  
Rudzik Wiesław Dolny Emanuel 3:2  
Frycz Romuald Brzeski Lech 1:3  
Komorowski Grzegorz Sitarz Andrzej 2:3  
Ziaja Robert Urban Sławomir 0:3  
Retka Piotr Woronowicz Zbigniew 3:1  
Stenka Zbigniew Rudzik Wiesław 1:3  
Brzeski Lech Sitarz Andrzej 2:3  
Urban Sławomir Stasiak Rafał 3:1  
Retka Piotr Zaborowski Robert 0:3  
Rudzik Wiesław Sikora Dariusz 0:3  
Sitarz Andrzej Buczyński Krzysztof 3:2  
Urban Sławomir Zaborowski Robert 1:3  
Sikora Dariusz Sitarz Andrzej 3:0  
Zaborowski Robert Dziwosz Jacek 3:0  
Sikora Dariusz Kriger Janusz 3:1  
Sikora Dariusz Zaborowski Robert 3:0 o 3 miejsce
Dzierżko Wojciech Bielunkiewicz Paweł 3:0 o 1 miejsce
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Dzierżko Wojciech    
2 miejsce Bielunkiewicz Paweł    
3 miejsce Sikora Dariusz    
4 miejsce Zaborowski Robert    
5-6 miejsce Kriger Janusz    
5-6 miejsce Dziwosz Jacek    
7-8 miejsce Sitarz Andrzej    
7-8 miejsce Urban Sławomir    
9-12 miejsce Rudzik Wiesław    
9-12 miejsce Retka Piotr    
9-12 miejsce Buczyński Krzysztof    
9-12 miejsce Stasiak Rafał    
13-16 miejsce Brzeski Lech    
13-16 miejsce Ziaja Robert    
13-16 miejsce Stenka Zbigniew    
13-16 miejsce Woronowicz Zbigniew    
17-24 miejsce Komorowski Grzegorz    
17-24 miejsce Gołębiewski Paweł    
17-24 miejsce Dolny Emanuel    
17-24 miejsce Majczyna Mirosław    
17-24 miejsce Frycz Romuald    
17-24 miejsce Grudzień Roman    
17-24 miejsce Wojciechowski Sławomir    
17-24 miejsce Wojciul Stanisław    
25-32 miejsce Czaczkowski Andrzej    
25-32 miejsce Lewandowski Wiktor    
25-32 miejsce Grzegorz Daniel    
25-32 miejsce Ditter Krzysztof    
25-32 miejsce Gliniecki Sylwester    
25-32 miejsce Bernasiński Dariusz    
25-32 miejsce Geiger Andrzej    
25-32 miejsce Falenczak Dawid    
33-42 miejsce Zieliński Jacek    
33-42 miejsce Głowacki Henryk    
33-42 miejsce Dziwosz Andrzej    
33-42 miejsce Czajkowski Patryk    
33-42 miejsce Kosiacki Leszek    
33-42 miejsce Wojciechowski Henryk    
33-42 miejsce Krajewski Piotr    
33-42 miejsce Pypczyński Paweł    
33-42 miejsce Henriksson Henryk    
33-42 miejsce Rogosz Bartosz    
        Debel mężczyzn    
Komorowski Grzegorz/Rudzik Wiesław Ziaja Robert/Stasiak Rafał 1:3  
Bielunkiewicz Paweł/Bielunkiewicz Filip Sikora Dariusz/Dzierżko Wojciech 3:2  
Zaborowski Robert/Urban Sławomir Komorowski Grzegorz/Rudzik Wiesław 1:3  
Ziaja Robert/Stasiak Rafał Ditter Krzysztof/Głowacki Henryk 3:0  
Bielunkiewicz Paweł/Bielunkiewicz Filip Kriger Janusz/Brzeski Lech  3:0  
Gołębiewski Paweł/Grudzień Roman Sikora Dariusz/Dzierżko Wojciech 1:3  
Zaborowski Robert/Urban Sławomir Sitarz Andrzej/Chołub Aleksandra 3:0  
Komorowski Grzegorz/Rudzik Wiesław Retka Piotr/Buczyński Krzysztof 3:1  
Ziaja Robert/Stasiak Rafał Majczyna Mirosław/Wojciul Stanisław 3:0  
Wojciechowski Henryk/Wojciechowski Sławomir Ditter Krzysztof/Głowacki Henryk 0:3  
Gliniecki Sylwester/Lewandowski Wiktor Bielunkiewicz Paweł/Bielunkiewicz Filip 0:3  
Zieliński Jacek/Geiger Andrzej  Kriger Janusz/Brzeski Lech  0:3  
Gołębiewski Paweł/Grudzień Roman Czajkowski Andrzej/Kosiacki Leszek 3:0  
Stenka Zbigniew/Czajkowski Patryk Sikora Dariusz/Dzierżko Wojciech 0:3  
Dziwosz Andrzej/Dziwosz Jacek Sitarz Andrzej/Chołub Aleksandra 0:3  
Sikora Dariusz/Dzierżko Wojciech Komorowski Grzegorz/Rudzik Wiesław 3:0 o 3 miejsce
Ziaja Robert/Stasiak Rafał Bielunkiewicz Paweł/Bielunkiewicz Filip 3:0 o 1 miejsce
  Ostateczna kolejność:
1 miejsce Ziaja Robert/Stasiak Rafał    
2 miejsce Bielunkiewicz Paweł/Bielunkiewicz Filip  
3 miejsce Sikora Dariusz/Dzierżko Wojciech  
4 miejsce Komorowski Grzegorz/Rudzik Wiesław  
5-8 miejsce Ditter Krzysztof/Głowacki Henryk  
5-8 miejsce Kriger Janusz/Brzeski Lech     
5-8 miejsce Gołębiewski Paweł/Grudzień Roman  
5-8 miejsce Zaborowski Robert/Urban Sławomir  
9-16 miejsce Majczyna Mirosław/Wojciul Stanisław  
9-16 miejsce Gliniecki Sylwester/Lewandowski Wiktor  
9-16 miejsce Stenka Zbigniew/Czajkowski Patryk  
9-16 miejsce Retka Piotr/Buczyński Krzysztof  
9-16 miejsce Wojciechowski Henryk/Wojciechowski Sławomir
9-16 miejsce Zieliński Jacek/Geiger Andrzej   
9-16 miejsce Czajkowski Andrzej/Kosiacki Leszek  
9-16 miejsce Sitarz Andrzej/Chołub Aleksandra  
17 miejsce Dziwosz Andrzej/Dziwosz Jacek