Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Witamy na stronie Grand Prix Elbląga Amatorów w Tenisie Stołowym

Rozpoczynają się rozgrywki IX edycji Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym. W sezonie 2016/2017 rozegranych zostanie sześć turniejów klasyfikacyjnych. Do punktacji generalnej zaliczanych jest pięć najlepszych wyników z poszczególnych turniejów (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). W Grand Prix Elbląga Amatorów w Tenisie Stołowym nie mogą występować gracze posiadający aktualne licencje PZTS na sezon 2016 – 2017 (z wyjątkiem weteranów), zgłoszeni do rozgrywek indywidualnych i drużynowych prowadzonych przez wojewódzkie związki tenisa stołowego (WTK, II liga, III liga) i PZTS (Superliga, Ekstraklasa Kobiet, I liga). Mecze rozgrywane będą w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Zgłoszenia przyjmowane przed zawodami w godz. 9.00 - 9.40. Początek gier zaplanowano na godz. 10:00. Opłata wpisowa wynosi 5 zł od uczestnika.

Terminy IX edycji:

UWAGA! Z przyczyn organizacyjnych nastąpiły zmiany terminów i miejsca rozegrania kolejnych turniejów:

  • I turniej 1 października 2016 r. (sobota)
  • II turniej 27 listopada 2016 r. (NIEDZIELA) - Hala Sportowo-Widowiskowa al. Grunwaldzka 135 - UWAGA TERMIN PRZENIESIONY NA NIEDZIELĘ ZE WZGLEDU NA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE ŚW. PAMIĘCI TADEUSZA PIASECKIEGO
  • III turniej 4 grudnia 2016 r. (niedziela) - HS-W al. Grunwaldzka
  • IV turniej - 22 stycznia 2017 r. (niedziela) - HS-W al. Grunwaldzka
  • V turniej  - 4 lutego 2017 r. (sobota) - HS-W al. Grunwaldzka
  • VI turniej  - 5 marca 2017 r. (niedziela) - hala HS-W al. Grunwaldzka
  • Indywidualne Mistrzostwa Elbląga w Tenisie Stołowym - 22 kwietnia 2017 r. (sobota) - hala HS-W al. Grunwaldzka