Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA:

(do punktacji generalnej wliczonych jest 5 najlepszych wyników, brak udziału traktowany jest jako najsłabszy wynik)

 

Kategoria kobiet:  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI SUMA SUMA V
najlepszych
1 Grzegorz Natalia 40 40 40 40 40 40 240 200
2 Moszczyńska Elżbieta 38 38 38 38 38 0 190 190
3 Jabłonka Aleksandra 0 36 36 36 36 38 182 182
4 Branecka Klaudia 36 0 0 0 0 0 36 36
5 Nazarewicz Natalia 34 0 0 0 0 0 34 34
Kategoria do 13 lat:  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI SUMA SUMA V
najlepszych
1 Grzegorz Daniel 40 40 40 40 40 38 238 200
2 Grzegorz Tomasz 0 0 0 0 38 40 78 78
3 Czerniawski Adam 0 38 0 0 0 36 74 74
4 Ceglerski Cyprian 0 0 0 0 36 31 67 67
5-6 Kołecki Jakub 0 0 0 0 34 31 65 65
5-6 Górski Mateusz 0 0 0 0 31 34 65 65
7 Banach Wiktor 0 0 0 0 31 27 58 58
8 Zieliński Igor 38 0 0 0 0 0 38 38
9 Szwaczyk Szymon 36 0 0 0 0 0 36 36
10 Dąbrowski Filip 34 0 0 0 0 0 34 34
11-12 Chrobak Mateusz 31 0 0 0 0 0 31 31
11-12 Karasiewicz Filip 31 0 0 0 0 0 31 31
13 Karasiewicz Tomasz 28 0 0 0 0 0 28 28
14 Rękawek Jakub 0 0 0 0 0 27 27 27
Kategoria 14 - 19 lat:  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI SUMA SUMA V
najlepszych
1 Krajewski Piotr 38 40 40 0 34 40 192 192
2 Rogosz Bartosz 0 0 0 40 40 0 80 80
3 Sosnowski Bartosz 40 0 0 0 0 0 40 40
4-5 Jabłonka Bartosz 0 0 0 38 0 0 38 38
4-5 Ludwikowski Aleksander 0 0 0 0 38 0 38 38
6-7 Faryno Maciej 36 0 0 0 0 0 36 36
6-7 Cytawa Miłosz 0 0 0 0 36 0 36 36
8 Lambert Mateusz 34 0 0 0 0 0 34 34
9-10 Wilka Damian 0 0 0 0 31 0 31 31
9-10 Stęplewski Sebastian 0 0 0 0 31 0 31 31
11 Miłosz Mateusz 0 0 0 0 28 0 28 28
Kategoria 20 - 64 lata:  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI SUMA SUMA V
najlepszych
1 Dzierżko Wojciech 30 38 40 40 38 40 226 196
2 Zaborowski Robert 38 40 38 34 40 38 228 194
3 Urban Sławomir 31 34 31 27 27 31 181 154
4 Ziaja Robert 36 27 27 3 34 27 154 151
5 Bem Krzysztof 30 27 0 31 21 34 143 143
6 Wojtas Bogdan 0 21 27 36 0 36 120 120
7 Grudzień Roman 34 0 36 13 0 21 104 104
8 Retka Piotr 25 21 13 0 31 0 90 90
9 Nowak Grzegorz 13 0 0 27 36 13 89 89
10 Frycz Romuald 25 0 13 21 13 3 75 75
11-12 Kępski Bartosz 40 3 31 0 0 0 74 74
11-12 Stefanowicz Mirosław 3 0 13 0 27 31 74 74
13 Buczyński Daniel 0 0 0 38 31 0 69 69
14-15 Kriger Janusz 31 36 0 0 0 0 67 67
14-15 Brzeski Lech 25 0 0 0 21 21 67 67
16 Haracz Janusz 0 31 0 31 0 0 62 62
17 Kosiacki Leszek 1 13 21 3 3 21 62 61
18 Geiger Andrzej 0 13 21 0 13 13 60 60
19 Rosa Jerzy 25 0 21 0 0 13 59 59
20 Haracz Tomasz 0 21 13 21 3 0 58 58
21 Majczyna Mirosław 13 0 0 21 21 0 55 55
22 Komorowski Grzegorz 0 0 3 3 21 21 48 48
23 Maśliński Robert 3 21 21 0 0 0 45 45
24 Rudzik Wiesław 0 3 0 13 0 27 43 43
25 Woronowicz Zbigniew 13 3 3 21 0 1 41 41
26-27 Rybczyński Bartosz 0 31 3 0 0 0 34 34
26-27 Sikora Dariusz 0 0 34 0 0 0 34 34
28 Buczyński Krzysztof 0 13 3 13 0 3 32 32
29 Gołębiewski Paweł 1 3 3 3 13 3 26 25
30 Sznaza Zygmunt 1 13 3 0 0 0 17 17
31 Czaczkowski Andrzej 3 0 0 0 13 0 16 16
32-33 Sosnowski Waldemar 13 0 0 0 0 0 13 13
32-33 Wojciechowski Sławomir 0 0 0 0 0 13 13 13
34 Zieliński Jacek 0 3 0 3 3 3 12 12
35 Lewandowski Wiktor 3 3 3 0 0 0 9 9
36-39 Bałchan Sławomir 3 0 0 3 0 0 6 6
36-39 Demczuk Grzegorz 3 0 0 0 3 0 6 6
36-39 Jadanowski Piotr 3 0 0 0 3 0 6 6
36-39 Szałkowski Piotr 0 0 0 3 0 3 6 6
40-45 Faryno Daniel 3 0 0 0 0 0 3 3
40-45 Krupiński Marek 0 3 0 0 0 0 3 3
40-45 Bożko Piotr 0 0 3 0 0 0 3 3
40-45 Misiejuk Patryk 0 0 0 0 0 3 3 3
40-45 Ditter Krzysztof 0 0 0 0 0 3 3 3
40-45 Pypczyński Paweł 0 0 0 0 0 3 3 3
46 Wojciechowski Henryk 1 0 1 0 0 0 2 2
47 Blicharski Roman 1 0 0 0 0 0 1 1
Kategoria 65 lat i starsi:  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI SUMA SUMA V
najlepszych
1 Gliniecki Sylwester 36 32 38 38 40 38 222 190
2 Fleszar Zygmunt 34 38 36 40 38 36 222 188
3 Głowacki Henryk 38 40 40 0 0 40 158 158
4 Henriksson Henryk 0 30 0 36 0 32 98 98
5 Konert Janusz 0 36 34 0 0 0 70 70
6 Piasecki Tadeusz 40 0 0 0 0 0 40 40
7-8 Podhorodecki Franciszek 0 34 0 0 0 0 34 34
7-8 Krzywda Tadeusz 0 0 0 0 0 34 34 34
9-10 Marszałkowski Ryszard 32 0 0 0 0 0 32 32
9-10 Makowski Edward 0 0 32 0 0 0 32 32