Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA X Grand Prix Elbląga w BnO

Zgodnie z Regulaminem do punktacji końcowej GP Elbląga wlicza się siedem najlepszych wyników uzyskanych w ciągu całego sezonu (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). 

Wyniki I rundy z dnia 13.10.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki II rundy z dnia 17.11.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki III rundy z dnia 01.12.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki IV rundy z dnia 12.01.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki V rundy z dnia 09.02.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VI rundy z dnia 02.03.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VII rundy z dnia 06.04.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VIII rundy z dnia 11.05.2019 do pobrania TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga z dnia 08.06.2019

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX ELBLĄGA W SEZONIE 2017/2018

Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Rostankowska Nikola 50 48 48 50 50 46 50 50 392 346
2 Gburzyńska Julia 48 50 45 45 48 48 46 0 330 330
3 Bączek Karolina 46 46 43 42 45 45 45 48 360 318
4 Rekowska Oliwia 0 0 44 43 46 50 48 46 277 277
5 Dębczyńska Oliwia 0 0 50 48 0 0 0 0 98 98
6 Śluborska Alicja 45 45 0 0 0 0 0 0 90 90
7 Wróblewska Marta 0 0 0 44 44 0 0 0 88 88
8-9 Orzechowska Joanna 0 0 46 0 0 0 0 0 46 46
8-9 Oziemkiewicz Magdalena 0 0 0 46 0 0 0 0 46 46
Kategoria szkoły podstawowe chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Różalski Szymon 50 50 50 48 0 0 50 48 296 296
2 Bebel Kamil 0 0 0 0 0 0 48 50 98 98
3 Białochleb Sergiusz 48 0 48 0 0 0 0 0 96 96
4 Frączek Michał 45 0 0 0 0 0 46 0 91 91
5 Apanowicz Tomasz 0 0 0 50 0 0 0 0 50 50
6-7 Pawłowski Kacper 46 0 0 0 0 0 0 0 46 46
6-7 Apanowicz Jakub 0 0 0 46 0 0 0 0 46 46
Kategoria szkoły gimnazjalne dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Szczepanik Gabriela 0 0 50 0 50 50 50 50 250 250
2 Deptuła Karolina 0 0 43 48 46 0 46 48 231 231
3 Paszkiewicz Roksana 0 0 0 46 48 46 42 0 182 182
4 Banach Joanna 0 50 0 0 0 0 44 46 140 140
5 Siwczak Julia 0 0 46 50 0 0 40 0 136 136
6 Nowakowska Natalia 0 0 0 45 0 48 0 0 93 93
7 Włodarczyk Julia 0 48 0 0 0 0 0 44 92 92
8 Mancewicy Agata 0 0 0 0 0 0 43 45 88 88
9 Kopecka Laura 50 0 0 0 0 0 0 0 50 50
10-12 Sielska Joanna 48 0 0 0 0 0 0 0 48 48
10-12 Rudnicka Rozalia  0 0 48 0 0 0 0 0 48 48
10-12 Strzelecka Aleksandra 0 0 0 0 0 0 48 0 48 48
13-14 Światkowska Anna 0 0 45 0 0 0 0 0 45 45
13-14 Węgrzyn Julia 0 0 0 0 0 0 45 0 45 45
15 Biegajewska Karolina 0 0 44 0 0 0 0 0 44 44
16 Szulaczuk Aleksandra 0 0 0 0 0 0 41 0 41 41
17 Budyś Gabriela 0 0 0 0 0 0 39 0 39 39
18 Różańska Zuzanna 0 0 0 0 0 0 38 0 38 38
Kategoria szkoły gimnazjalne chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Banach Piotr 50 50 50 50 50 0 50 50 350 350
2 Konecki Adam 0 0 0 48 48 0 48 45 189 189
3 Grabowski Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 48 48 48
4-6 Górski Maks 0 0 0 46 0 0 0 0 46 46
4-6 Jaworski Sebastian 0 0 0 0 46 0 0 0 46 46
4-6 Chojnowski Adrian 0 0 0 0 0 0 0 46 46 46
Kategoria szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Typańska Julia 50 50 50 50 50 0 50 50 350 350
2 Skoplak Monika 0 0 48 0 48 0 0 0 96 96
3 Gumińska Kornelia 0 0 0 48 0 0 0 0 48 48
4-5 Zielińska Klaudia 0 0 46 0 0 0 0 0 46 46
4-5 Krygier Klaudia 0 0 0 46 0 0 0 0 46 46
Kategoria szkoły ponadgimnazjalne chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Typański Jakub 50 50 48 50 50 0 50 50 348 348
2 Szot Mateusz 0 48 50 0 0 0 48 0 146 146
3 Czapka Patryk 0 0 0 0 0 0 0 48 48 48
4 Piwek Dawid 0 0 0 0 0 0 0 46 46 46
Kategoria OPEN kobiet
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Banach Janina 50 50 46 46 48 48 0 48 336 336
2 Orzechowska Magdalena 0 46 48 50 50 45 46 46 331 331
3 Typańska Monika 48 48 45 44 46 46 50 45 372 328
4 Stolarska Olga 45 0 0 48 0 0 48 41 182 182
5 Bączek Małgorzata 0 0 50 0 0 50 0 50 150 150
6 Mytych Katarzyna 0 0 0 45 0 0 45 42 132 132
7 Dzika Natalia 46 45 0 0 0 0 0 0 91 91
8 Czerniak-Piotrowska Agnieszka 0 0 0 0 0 0 44 40 84 84
9 Różalska Aleksandra 0 0 0 0 45 0 0 0 45 45
10-13 Łukaszewska Paulina 44 0 0 0 0 0 0 0 44 44
10-13 Gagjew Paulina 0 44 0 0 0 0 0 0 44 44
10-13 Witkowska Agnieszka 0 0 0 0 44 0 0 0 44 44
10-13 Boris Aneta 0 0 0 0 0 0 0 44 44 44
14-15 Biziuk Halina 0 43 0 0 0 0 0 0 43 43
14-15 Antczak-Więcławek Joanna 0 0 0 0 0 0 0 43 43 43
Kategoria OPEN mężczyzn
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Prokopiuk Przemysław 48 50 50 50 48 48 48 45 387 342
2 Światkowski Piotr 46 46 48 48 50 46 0 48 332 332
3 Spadik Mateusz 44 45 45 46 39 50 44 43 356 317
4 Ciszkowski Jacek 45 44 41 45 45 45 45 0 310 310
5 Mazur Jarosław 0 0 42 0 43 44 46 46 221 221
6 Kasprzyk Dariusz 42 0 39 42 42 0 0 42 207 207
7 Boduszek Sebastian 0 0 37 39 40 41 0 36 193 193
8 Patrejko Andrzej 0 0 44 44 46 0 0 50 184 184
9 Kokłowski Daniel 0 0 43 43 41 39 0 0 166 166
10 Kraśniewski Krzysztof 0 0 0 0 44 40 0 44 128 128
11 Szot Sławomir 0 0 0 40 0 0 40 37 117 117
12 Ossowski Jakub 50 48 0 0 0 0 0 0 98 98
13 Jachna Dariusz 0 0 0 0 0 42 43 0 85 85
14 Rekowski Tomasz  0 0 40 0 0 0 41 0 81 81
15 Duński Bartosz 41 0 0 0 0 38 0 0 79 79
16 Kuciński Łukasz  0 0 38 38 0 0 0 0 76 76
17 Czernow Sergej 0 0 0 0 0 0 50 0 50 50
18 Lech Bogdan 0 0 46 0 0 0 0 0 46 46
19-21 Leśniewski Artur 43 0 0 0 0 0 0 0 43 43
19-21 Głód Michał 0 43 0 0 0 0 0 0 43 43
19-21 Bączek Dariusz 0 0 0 0 0 43 0 0 43 43
22 Sekuła Piotr 0 0 0 0 0 0 42 0 42 42
23-24 Oziemkiewicz Marek 0 0 0 41 0 0 0 0 41 41
23-24 Wąsicki Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 41 41 41
25-26 Typański Roman 40 0 0 0 0 0 0 0 40 40
25-26 Sokołowski Mirosław 0 0 0 0 0 0 0 40 40 40
27 Wojtyła Jerzy 0 0 0 0 0 0 0 39 39 39
28 Gagjew Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 38 38 38
Kategoria rodzinna
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10 4.11 2.12 20.01 10.02 3.03 7.04 5.05 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Rodzina Borkowskich 48 0 50 44 50 50 50 50 342 342
2 Rodzina Wąsickich 46 45 42 45 46 45 0 41 310 310
3 Rodzina Różalskich 50 48 48 48 0 0 44 50 288 288
4 Rodzina Dzik 0 0 0 46 48 48 43 0 185 185
5-6 Rodzina Machelskich 0 0 43 50 45 0 45 0 183 183
5-6 Rodzina Witkowskich I 0 46 0 0 44 0 48 45 183 183
7 Rodzina Sekulskich 0 44 0 0 0 46 46 44 180 180
8 Rodzina Masłowskich 0 50 45 0 0 0 0 0 95 95
9 Rodzina Orzechowskich 44 0 46 0 0 0 0 0 90 90
10 Rodzina Wielgoszów 0 43 44 0 0 0 0 0 87 87
11 Rodzina Krause 0 0 0 0 0 0 0 46 46 46
12 Rodzina Pawłowskich 45 0 0 0 0 0 0 0 45 45
13-14 Rodzina Mądrych 0 0 0 43 0 0 0 0 43 43
13-14 Rodzina Tkaczuków 0 0 0 0 0 0 0 43 43 43
15 Rodzina Wojciechowskich 0 0 0 0 0 0 0 42 42 42


 



 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…