Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA IX Grand Prix Elbląga w BnO

Zgodnie z Regulaminem do punktacji końcowej GP Elbląga wlicza się siedem najlepszych wyników uzyskanych w ciągu całego sezonu (z wyłączeniem Indywidualnych Mistrzostw Elbląga). 

Wyniki I rundy z dnia 07.10.2017 do pobrania TUTAJ.

Wyniki II rundy z dnia 04.11.2017 do pobrania TUTAJ.

Wyniki III rundy z dnia 02.12.2017 do pobrania TUTAJ.

Wyniki IV rundy z dnia 13.01.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki V rundy z dnia 10.02.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VI rundy z dnia 03.03.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VII rundy z dnia 07.04.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki VIII rundy z dnia 05.05.2018 do pobrania TUTAJ.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Elbląga z dnia 09.06.2018 do pobrania TUTAJ.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX SEZONU 2017/2018


Kategoria szkoły podstawowe dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Rostanowska Nikola 50                 50 50
2 Gburzyńska Julia 48                 48 48
3 Bączek Karolina 46                 46 46
4 Śluborska Alicja 45                 45 45
Kategoria szkoły podstawowe chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Różański Szymon 50                 50 50
2 Białochleb Sergiusz 48                 48 48
3 Pawłowski Kacper 46                 46 46
4 Frączek Michał 45                 45 45
Kategoria szkoły gimnazjalne dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Kopecka Laura 50                 50 50
2 Sielska Joanna 48                 48 48
Kategoria szkoły gimnazjalne chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Banach Piotr 50                 50 50
Kategoria szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Typańska Julia 50                 50 50
Kategoria szkoły ponadgimnazjalne chłopcy
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Typański Jakub 50                 50 50
Kategoria OPEN kobiet
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Banach Janina 50                 50 50
2 Typańska Monika 48                 48 48
3 Dzika Natalia 46                 46 46
4 Stolarska Olga 45                 45 45
5 Łukaszewska Paulina 44                 44 44
Kategoria OPEN mężczyzn
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Ossowski Jakub 50                 50 50
2 Prokopiuk Przemysław 48                 48 48
3 Światkowski Piotr 46                 46 46
4 Cizkowski Jacek 45                 45 45
5 Spadik Mateusz 44                 44 44
6 Leśniewski Artur 43                 43 43
7 Kasprzyk Dariusz 42                 42 42
8 Duński Bartosz 41                 41 41
9 Typański Roman 40                 40 40
Kategoria rodzinna
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
07.10                 SUMA Suma 7 najlepszych
1 Rodzina Różańskich 50                 50 50
2 Rodzina Borkowskich 48                 48 48
3 Rodzina Wąsowskich 46                 46 46
4 Rodzina Pawłowskich 45                 45 45
5 Rodzina Orzechowskich 44                 44 44