Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Wyniki I turnieju z dnia 25.09.2016 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki II turnieju z dnia 9.10.2016 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki III turnieju z dnia 6.11.2016 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki IV turnieju z dnia 11.12.2016 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki V turnieju z dnia 22.01.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki VI turnieju z dnia 19.02.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki VII turnieju z dnia 12.03.2017 można pobrać klikając TUTAJ.

Wyniki Amatorskich Mistrzostw Elbląga z dnia 09.04.2017 do pobrania TUTAJ.

 

Wyniki z dnia 09.04.2017

 

Kategoria kobiet:
Piktel Urszula Piktel Julia 2:0  
Majchrzak Izabela Piktel Urszula 2:0  
Selke Edyta Rajczyk Gałkowska Dorota 0:2  
Butkus Agnieszka Toczek Anna 2:0  
Flaga Katarzyna Rama Małgorzata 0:2  
Piktel Julia Flaga Katarzyna 2:0  
Sosnowska Milena Flaga Katarzyna 0:2  
Sosnowska Milena Piktel Urszula 0:2  
Piktel Julia Toczek Anna 2:0  
Selke Edyta Piktel Urszula 2:0  
Majchrzak Izabela Rajczyk Gałkowska Dorota 0:2  
Butkus Agnieszka Rama Małgorzata 0:2  
Piktel Julia Butkus Agnieszka 1:2  
Selke Edyta Majchrzak Izabela 2:0  
Butkus Agnieszka Selke Edyta 0:2 o 3 miejsce
Rajczyk Gałkowska Dorota Rama Małgorzata 1:2 FINAŁ
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Rama Małgorzata    
2 miejsce Rajczyk Gałkowska Dorota    
3 miejsce Selke Edyta    
4 miejsce Butkus Agnieszka    
5-6 miejsce Majchrzak Izabela    
5-6 miejsce Piktel Julia    
7-8 miejsce Piktel Urszula    
7-8 miejsce Toczek Anna    
9-10 miejsce Flaga Katarzyna    
9-10 miejsce Sosnowska Milena    
Kategoria mężczyzn:
Wasyluk Grzegorz Lesner Daniel 2:0  
Pawelec Paweł Butkus Bartek 1:2  
Chabowski Mirosław Kallas Marek 2:0  
Macielak Tomasz Konkol Adam 2:0  
Maślanik Marek Żuchowski Piotr 2:0  
Łobaczewski Adam Grzelka Łukasz 2:0  
Macielak Jacek Nico Robert 0:2  
Głażewski Paweł Pająk Krzysztof 2:0  
Grygowski Mateusz Macielak Krzysztof 0:2  
Łukaszuk Michał Byczuk Mateusz 1:2  
Bartkowiak Maciej Szczepański Michał 2:0  
Kuźmicki Artur Jaśniewski Przemysław 0:2  
Hliwiaszczyn Mikołaj Piktel Wojciech 1:2  
Pawelec Paweł Kallas Marek 0:2  
Konkol Adam Żuchowski Piotr 2:0  
Macielak Jacek Pająk Krzysztof 0:2  
Grygowski Mateusz Łukaszuk Michał 0:2  
Szczepański Michał Kuźmicki Artur 0:2  
Zieliński Rafał Wasyluk Grzegorz 0:2  
Butkus Bartek Chabowski Mirosław 0:2  
Macielak Tomasz Maślanik Marek 0:2  
Łobaczewski Adam Maciejewski Marek 0:2  
Nico Robert Głażewski Paweł 2:1  
Macielak Krzysztof Byczuk Mateusz 0:2  
Bartkowiak Maciej Jaśniewski Przemysław 2:0  
Piktel Wojciech Zyzek Filip 2:0  
Lesner Daniel Zyzek Filip 2:0  
Kallas Marek Jaśniewski Przemysław 2:1  
Konkol Adam Macielak Krzysztof 1:2  
Grzelka Łukasz Głażewski Paweł 0:2  
Pająk Krzysztof Łobaczewski Adam 0:2  
Łukaszuk Michał Macielak Tomasz 2:1  
Kuźmicki Artur Butkus Bartek 2:0  
Hliwiaszczyn Mikołaj Zieliński Rafał 2:1  
Lesner Daniel Kallas Marek 1:2  
Macielak Krzysztof Głażewski Paweł 2:0  
Łobaczewski Adam Łukaszuk Michał 0:2  
Kuźmicki Artur Hliwiaszczyn Mikołaj 2:0  
Wasyluk Grzegorz Chabowski Mirosław 1:2  
Maślanik Marek Maciejewski Marek 2:0  
Nico Robert Byczuk Mateusz 0:2  
Bartkowiak Maciej Piktel Wojciech 2:0  
Kallas Marek Maciejewski Marek 2:1  
Macielak Krzysztof Wasyluk Grzegorz 2:0  
Łukaszuk Michał Piktel Wojciech 2:0  
Kuźmicki Artur Nico Robert 0:2  
Kallas Marek Macielak Krzysztof 1:2  
Łukaszuk Michał Nico Robert 2:0  
Chabowski Mirosław Maślanik Marek 0:2  
Byczuk Mateusz Bartkowiak Maciej 2:0  
Macielak Krzysztof Bartkowiak Maciej 0:2  
Łukaszuk Michał Chabowski Mirosław 0:2  
Bartkowiak Maciej Chabowski Mirosław 2:0 o  3 miejsce 
Maślanik Marek Byczuk Mateusz 0:2 FINAŁ
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Byczuk Mateusz    
2 miejsce Maślanik Marek    
3 miejsce Bartkowiak Maciej    
4 miejsce Chabowski Mirosław    
5-6 miejsce Macielak Krzysztof    
5-6 miejsce Łukaszuk Michał    
7-8 miejsce Kallas Marek    
7-8 miejsce Nico Robert    
9-12 miejsce Wasyluk Grzegorz    
9-12 miejsce Piktel Wojciech    
9-12 miejsce Maciejewski Marek    
9-12 miejsce Kuźmicki Artur    
13-16 miejsce Głażewski Paweł    
13-16 miejsce Łobaczewski Adam    
13-16 miejsce Lesner Daniel    
13-16 miejsce Hliwiaszczyn Mikołaj    
17-24 miejsce Konkol Adam    
17-24 miejsce Macielak Tomasz    
17-24 miejsce Jaśniewski Przemysław    
17-24 miejsce Butkus Bartek    
17-24 miejsce Grzelka Łukasz    
17-24 miejsce Pająk Krzysztof    
17-24 miejsce Zyzek Filip    
17-24 miejsce Zieliński Rafał    
25-29 miejsce Grygowski Mateusz    
25-29 miejsce Pawelec Paweł    
25-29 miejsce Szczepański Michał    
25-29 miejsce Żuchowski Piotr    
25-29 miejsce Macielak Jacek    
Debel kobiet:
Majchrzak Izabela / Rama Małgorzata Fularczyk Elżbieta/Sadowska Anna 0:2  
Piktel Urszula/Piktel Julia Flaga Katarzyna/Złotoś Nadia 2:0  
Butkus Agnieszka / Kaja-Kowalicka Agata Fularczyk Elżbieta/Sadowska Anna 0:2  
Piktel Urszula/Piktel Julia Ostaszewska Beata / Rajczyk Gałkowska Dorota 0:2  
Piktel Urszula/Piktel Julia Majchrzak Izabela / Rama Małgorzata 0:2  
Flaga Katarzyna/Złotoś Nadia Butkus Agnieszka / Kaja-Kowalicka Agata 0:2  
Majchrzak Izabela / Rama Małgorzata Butkus Agnieszka / Kaja-Kowalicka Agata 2:0 o 3 miejsce 
Fularczyk Elżbieta/Sadowska Anna Ostaszewska Beata / Rajczyk Gałkowska Dorota 2:0 FINAŁ
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Fularczyk Elżbieta/Sadowska Anna    
2 miejsce Ostaszewska Beata / Rajczyk Gałkowska Dorota  
3 miejsce Majchrzak Izabela / Rama Małgorzata    
4 miejsce Butkus Agnieszka / Kaja-Kowalicka Agata    
5-6 miejsce Piktel Urszula/Piktel Julia    
5-6 miejsce Flaga Katarzyna/Złotoś Nadia    
Debel mężczyzn:
Grygowski Mateusz/Chabowski Mirosław Byczuk Mateusz/Głażewski Paweł 0:2  
Zieliński Rafał/Szczepański Michał Grzelka Łukasz/Pająk Mikołaj 2:1  
Rajczyk Dorota/Szopka Jarosław Maślanik Marek/Maciejewski Karol 2:0  
Butkus Bartek/Macielak Jacek Machelski Jerzy/Jaśniewski Przemysław 0:2  
Narusz Sławomir/Pniewski Marcin Kuźmicki Artur/Wasyluk Grzegorz 2:0  
Hliwaszczyn Mikołaj/Żuchowski Piotr Łobaczewski Adam/Lesner Daniel 0:2  
Bartkowiak Maciej/Konkol Adam Kallas Marek/Łukaszuk Michał 2:0  
Macielak Krzysztof/Macielak Tomasz Byczuk Mateusz/Głażewski Paweł 0:2  
Zieliński Rafał/Szczepański Michał Rajczyk Dorota/Szopka Jarosław 0:2  
Machelski Jerzy/Jaśniewski Przemysław Narusz Sławomir/Pniewski Marcin 0:2  
Łobaczewski Adam/Lesner Daniel Bartkowiak Maciej/Konkol Adam 0:2  
Byczuk Mateusz/Głażewski Paweł Rajczyk Dorota/Szopka Jarosław 2:0  
Narusz Sławomir/Pniewski Marcin Bartkowiak Maciej/Konkol Adam 2:0  
Rajczyk Dorota/Szopka Jarosław Bartkowiak Maciej/Konkol Adam 2:1 o 3 miejsce 
Byczuk Mateusz/Głażewski Paweł Narusz Sławomir/Pniewski Marcin 2:0 FINAŁ
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Byczuk Mateusz/Głażewski Paweł    
2 miejsce Narusz Sławomir/Pniewski Marcin    
3 miejsce Rajczyk Dorota/Szopka Jarosław    
4 miejsce Bartkowiak Maciej/Konkol Adam    
5-8 miejsce Macielak Krzysztof/Macielak Tomasz    
5-8 miejsce Machelski Jerzy/Jaśniewski Przemysław    
5-8 miejsce Zieliński Rafał/Szczepański Michał    
5-8 miejsce Łobaczewski Adam/Lesner Daniel    
9-15 miejsce Grygowski Mateusz/Chabowski Mirosław    
9-15 miejsce Kuźmicki Artur/Wasyluk Grzegorz    
9-15 miejsce Maślanik Marek/Maciejewski Karol    
9-15 miejsce Kallas Marek/Łukaszuk Michał    
9-15 miejsce Butkus Bartek/Macielak Jacek    
9-15 miejsce Grzelka Łukasz/Pająk Mikołaj    
9-15 miejsce Hliwaszczyn Mikołaj/Żuchowski Piotr    
Gra mieszana (MIXT):
Rama Małgorzata/Łukaszuk Michał Kaja-Kowalicka Agata/Machelski Jerzy 2:0  
Toczek Anna/Maślanik Marek Ostaszewska Beata/Szopka Jarosław 0:2  
Sosnowska Milena/Pająk Mikołaj Majchrzak Izabela/Kuźmicki Artur 0:2  
Sadowska Anna/Macielak Krzysztof Flaga Katarzyna/Grygowski Mateusz 2:0  
Rajczyk Dorota/Narusz Sławomir Butkus Agnieszka/Kallas Marek 2:0  
Piktel Julia/Butkus Bartek Piktel Urszula/Pawelec Paweł 0:2  
Selke Edyta/Bartkowiak Marcin Rama Małgorzata/Łukaszuk Michał 0:2  
Ostaszewska Beata/Szopka Jarosław Majchrzak Izabela/Kuźmicki Artur 0:2  
Sadowska Anna/Macielak Krzysztof Rajczyk Dorota/Narusz Sławomir 2:0  
Piktel Urszula/Pawelec Paweł Fularczyk Elżbieta/Pniewski Marcin 0:2  
Rama Małgorzata/Łukaszuk Michał Majchrzak Izabela/Kuźmicki Artur 2:0  
Sadowska Anna/Macielak Krzysztof Fularczyk Elżbieta/Pniewski Marcin 2:0  
Majchrzak Izabela/Kuźmicki Artur Fularczyk Elżbieta/Pniewski Marcin 0:2 o 3 miejsce 
Sadowska Anna/Macielak Krzysztof Rama Małgorzata/Łukaszuk Michał 2:0 FINAŁ
Ostateczna kolejność:
1 miejsce Sadowska Anna/Macielak Krzysztof    
2 miejsce Rama Małgorzata/Łukaszuk Michał    
3 miejsce Fularczyk Elżbieta/Pniewski Marcin    
4 miejsce Majchrzak Izabela/Kuźmicki Artur    
5-8 miejsce Rajczyk Dorota/Narusz Sławomir    
5-8 miejsce Piktel Urszula/Pawelec Paweł    
5-8 miejsce Selke Edyta/Bartkowiak Marcin    
5-8 miejsce Ostaszewska Beata/Szopka Jarosław    
9-14 miejsce Flaga Katarzyna/Grygowski Mateusz    
9-14 miejsce Kaja-Kowalicka Agata/Machelski Jerzy    
9-14 miejsce Sosnowska Milena/Pająk Mikołaj    
9-14 miejsce Butkus Agnieszka/Kallas Marek    
9-14 miejsce Piktel Julia/Butkus Bartek    
9-14 miejsce Toczek Anna/Maślanik Marek