Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


PUNKTACJA GENERALNA

IX Grand Prix Elbląga w Badmintonie

(do punktacji generalnej wliczonych jest 6 najlepszych wyników, brak udziału traktowany jest jako najsłabszy wynik, w przypadku takiej samej ilości punktów decyduje większa ilość wyższych pozycji w poszczególnych turniejach)

KOBIETY  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Majchrzak Izabela 0 38 36 38 36 36 36 220 220
2 Butkus Agnieszka 36 36 34 36 38 38 34 252 218
3 Rama Małgorzata 0 0 40 40 40 40 40 200 200
4 Macielak Jacek 0 34 32 34 34 28 32 194 194
5 Butkus Bartosz 40 40 38 0 0 0 0 118 118
6 Grzelak Jolanta 38 32 0 0 0 0 0 70 70
7 Rajczyk Dorota 0 0 0 0 0 0 38 38 38
8-9 Kaja-Kowalicka Agata 34 0 0 0 0 0 0 34 34
8-9 Łukasik Aneta 0 0 0 0 0 34 0 34 34
10-11 Kozłowska Edyta 0 0 0 0 0 32 0 32 32
10-11 Ostaszewska Beata 32 0 0 0 0 0 0 32 32
12 Lewczyk Małgorzata 0 0 0 0 0 30 0 30 30
MĘŻCZYŹNI do 39 lat  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Niko Robert 40 40 0 40 40 40 38 238 238
2 Macielak Tomasz 36 38 40 38 36 0 40 228 228
3 Łukaszuk Michał 38 0 38 36 38 38 36 224 224
4 Jaśniewski Przemysław 34 36 32 34 34 36 0 206 206
5 Macielak Jacek 0 0 0 30 32 34 26 122 122
6 Narusz Sławomir 32 34 36 0 0 0 0 102 102
7 Butkus Bartek 0 0 34 0 0 32 32 98 98
8-9 Zyzek Wiktor 0 0 0 0 0 30 28 58 58
8-9 Zyzek Filip` 0 0 0 0 0 28 30 58 58
10 Maślanik Marek 0 0 0 0 0 0 34 34 34
11 Kircun Paweł 0 0 0 32 0 0 0 32 32
12 Filc Tadeusz 0 0 0 0 30 0 0 30 30
MĘŻCZYŹNI 40 lat i starsi  
MIEJSCE NAZWISKO i IMIĘ PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Macielak Krzysztof 40 40 40 40 40 40 32 272 240
2 Wasyluk Grzegorz 36 38 36 38 36 30 34 248 218
3 Maślanik Marek 38 0 30 36 38 36 36 214 214
4 Kallas Marek 32 32 28 34 34 34 40 234 206
5 Kuźmicki Artur 34 34 34 32 30 22 38 224 202
6 Machelski Jerzy 26 30 26 30 32 32 28 204 178
7 Woronik Mariusz 20 28 24 28 0 24 0 124 124
8 Maciejewski Marek 28 0 32 24 0 0 0 84 84
9 Kosmaczewski Jacek 0 36 38 0 0 0 0 74 74
10 Rosa Jerzy 22 26 0 0 0 0 0 48 48
11 Lipiński Piotr 0 0 0 0 0 38 0 38 38
12-13 Rama Małgorzata 30 0 0 0 0 0 0 30 30
12-13 Narusz Sławomir 0 0 0 0 0 0 30 30 30
14-15 Łukaczyk Marek 0 0 0 0 28 0 0 28 28
14-15 Żurek Ireneusz 0 0 0 0 0 28 0 28 28
16-17 Sawaniewski Rafał 0 0 0 26 0 0 0 26 26
16-17 Stankiewicz Mariusz 0 0 0 0 0 0 26 26 26
18 Jachimek Cezary 24 0 0 0 0 0 0 24 24
DEBEL KOBIET  
MIEJSCE PARA PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Butkus Agnieszka / Kaja-Kowalicka Agata 38 38 0 0 36 34 38 184 184
2 Ostaszewska Beata / Rajczyk-Gałkowska Dorota 40 40 0 0 40 38 0 158 158
3 Majchrzak Izabela / Rama Małgorzata 0 0 0 0 38 40 40 118 118
4 Butkus Agnieszka / Majchrzak Izabela 0 0 0 40 0 0 0 40 40
5 Rajczyk Dorota / Macielak Jacek 0 0 0 38 0 0 0 38 38
6 Butkus Bartek/Łukasik Aneta 0 0 0 0 0 36 0 36 36
7 Kozłowska Edyta/Lewczyk Małgorzata 0 0 0 0 0 32 0 32 32
DEBEL MĘŻCZYZN  
MIEJSCE PARA PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Macielak Krzysztof / Macielak Tomasz 40 40 40 40 36 0 40 236 236
2 Rajczyk Dorota / Narusz Sławomir 36 38 38 38 38 40 38 266 230
3 Kallas Marek / Łukaszuk Michał 38 0 36 34 40 36 34 218 218
4 Kuźmicki Artur / Wasyluk Grzegorz 28 36 32 30 30 38 36 230 202
5 Jaśniewski Przemysław / Machelski Jerzy 34 32 34 32 34 32 0 198 198
6 Maślanik Marek / Maciejewski Marek 32 0 30 36 0 0 0 98 98
7 Butkus Bartek / Macielak Jacek 0 30 28 0 0 30 0 88 88
8-9 Kallas Marek / Kosmaczewski Jacek 0 34 0 0 0 0 0 34 34
8-9 Lipiński Piotr/Żurek Ireneusz 0 0 0 0 0 34 0 34 34
10-11 Filc Tadeusz / Łukaczyk Marek 0 0 0 0 32 0 0 32 32
10-11 Machelski Jerzy/Stankiewicz Mariusz 0 0 0 0 0 0 32 32 32
12-13 Jachimek Cezary / Woronik Mariusz 30 0 0 0 0 0 0 30 30
12-13 Macielak Jacek/Butkus Bartek 0 0 0 0 0 0 30 30 30
14 Sawaniewski Rafał / Woronik Mariusz 0 0 0 28 0 0 0 28 28
15 Maślanik Marek/Woronik Mariusz/Ostaszewska(pk) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
GRA MIESZANA (MIXT)  
MIEJSCE PARA PUNKTY  
I II III IV V VI VII SUMA SUMA VI
najlepszych
1 Rajczyk Dorota / Narusz Sławomir 40 40 40 40 36 40 40 276 240
2 Rama Małgorzata / Łukaszuk Michał 38 0 38 38 40 36 38 228 228
3 Majchrzak Izabela / Kuźmicki Artur 0 38 36 36 38 34 34 216 216
4 Butkus Agnieszka / Kallas Marek 36 36 34 34 30 38 36 244 214
5 Kaja-Kowalicka Agata / Machelski Jerzy 0 0 0 0 34 32 32 98 98
6-7 Grzelak Jolanta / Machelski Jerzy 32 30 0 0 0 0 0 62 62
6-7 Ostaszewska Beata / Maślanik Marek 0 0 0 0 32 30 0 62 62
8-9 Ostaszewska Beata / Szopka Jarosław 34 0 0 0 0 0 0 34 34
8-9 Ostaszewska Beata / Kosmaczewski Jacek 0 34 0 0 0 0 0 34 34
10 Kaja-Kowalicka Agata / Wasyluk Grzegorz 0 32 0 0 0 0 0 32 32