Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


07.02.14

Ferie z MOSiRem

Galeria zdjęć z II Festynu Lodowego zorganizowanego w ramach akcji Ferie z MOSiRem. Autorem zdjęć jest Dariusz Zapolski. zobacz całą »

31.01.14

Ferie z MOSiRem

Galeria zdjęć z I Festynu Lodowego zorganizowanego w ramach akcji Ferie z MOSiRem. Autorem zdjęć jest Dariusz Zapolski. zobacz całą »

30.01.13

II Festyn lodowy

Galeria zdjęć z II Festynu Lodowego zorganizowanego w ramach akcji "Ferie na sportowo bezpiecznie i zdrowo". Autorem zdjęć jest Dariusz Bocian. zobacz całą »

25.01.13

Ferie z MOSiRem

Galeria zdjęć z zajęć organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Elbląski Szkolny Związek sportowy w ramach akcji "Ferie na sportowo bezpiecznie i zdrowo". Autorami zdjęć są Dariusz Bocian i Janusz Pająk. zobacz całą »

23.01.13

Festyn lodowy

Galeria zdjęć z I Festynu Lodowego zorganizowanego w ramach akcji "Ferie na sportowo bezpiecznie i zdrowo". Autorem zdjęć jest Dariusz Bocian. zobacz całą »