Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

Wyniki Play Off:

FINAŁ
Czarna Kobra  ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO  mecz nr 1: 57:45
mecz nr 2: 48:39
Stan rywalizacji: 105:84 miejsce 1: Czarna Kobra 
miejsce 2: ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 
o 3 miejsce
Amatorzy  Obrońcy Tytułu ABCD  mecz nr 1: 56:68
mecz nr 2: 57:67
Stan rywalizacji: 113:135 miejsce 3: Obrońcy Tytułu ABCD 
miejsce 4: Amatorzy 
1/2 finału
Czarna Kobra Amatorzy mecz nr 1: 82:65
mecz nr 2: 69:44
Stan rywalizacji: 151:109 Awans: Czarna Kobra  
ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO Obrońcy Tytułu ABCD mecz nr 1: 51:58
mecz nr 2: 40:27
Stan rywalizacji: 91:85 Awans: ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO  
1/4 finału
Czarna Kobra Są Gorsi mecz nr 1: 20:0 w.o.
mecz nr 2: 20:0 w.o.
Stan rywalizacji: 40:0 w.o. Awans: Czarna Kobra  
Normal Crew Amatorzy mecz nr 1: 52:63
mecz nr 2: 56:57
Stan rywalizacji: 108:120 Awans: Amatorzy  
ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO Old Stars mecz nr 1: 85:32
mecz nr 2: 87:31
Stan rywalizacji: 172:63 Awans: ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO  
Obrońcy Tytułu ABCD 6 Packers mecz nr 1: 90:49
mecz nr 2: 49:60
Stan rywalizacji:  150:98, Awans: Obrońcy Tytułu ABCD  


Wyniki I etapu:

TABELA

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PUNKTY KOSZE RÓŻNICA
KOSZY
ZWYC. POR. ZDOB. STRAC.
1 Czarna Kobra 16 0 32 1166 713 453
2 ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 14 2 30 990 717 273
3 Obrońcy tytułu ABCD 11 5 27 1007 801 206
4 Normal Crew 11 5 27 1138 861 277
5 Amatorzy 8 8 24 947 846 101
6 6 Packers 5 11 21 833 856 -23
7 Old Stars 3 13 19 773 1152 -379
8 Są gorsi 2 14 18 775 1409 -634
9 Marazm i Apatia 1 15 9 347 621 -274

WYNIKI RUNDY ELIMNACYJNEJ

(kliknij na wyniku aby pobrać statystyki z meczu)

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK
I runda II runda
1 - 10 kolejka
1 Czarna Kobra ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 50:43 63:41
2 Amatorzy Obrońcy tytułu ABCD 47:64 55:63
3 Marazm i Apatia 6 Packers 23:26 0:20 w.o.
4 Old Stars Normal Crew 36:91 68:85
2 - 11 kolejka
5 6 Packers Old Stars 72:35 56:35
6 Obrońcy tytułu ABCD Marazm i Apatia 88:37 20:0 w.o.
7 ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO Amatorzy 56:54 56:45
8 Są gorsi Czarna Kobra 31:109 57:109
3 - 12 kolejka
9 Amatorzy Są gorsi 84:36 92:55
10 Marazm i Apatia ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 38:57 0:20 w.o.
11 Old Stars Obrońcy tytułu ABCD 55:77 52:81
12 Normal Crew 6 Packers 53:43 81:65
4 - 13 kolejka
13 Obrońcy tytułu ABCD Normal Crew 77:52 61:75
14 ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO Old Stars 95:35 77:34
15 Są gorsi Marazm i Apatia 51:77 20:0 w.o.
16 Czarna Kobra Amatorzy 63:27 88:69
5 - 14 kolejka
17 Marazm i Apatia Czarna Kobra 50:54 0:20 w.o.
18 Old Stars Są gorsi 80:58 61:70
19 Normal Crew ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 52:60 55:59
20 6 Packers Obrońcy tytułu ABCD 44:66 41:58
6 - 15 kolejka
21 ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 6 Packers 60:44 84:47
22 Są gorsi Normal Crew 42:100 47:138
23 Czarna Kobra Old Stars 82:48 104:58
24 Amatorzy Marazm i Apatia 44:35 20:0 w.o.
7 - 16 kolejka
25 Old Stars Amatorzy 47:58 58:103
26 Normal Crew Czarna Kobra 53:73 66:69
27 6 Packers Są gorsi 74:36 120:47
28 Obrońcy tytułu ABCD ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 41:52 40:49
8 - 17 kolejka
29 Są gorsi Obrońcy tytułu ABCD 61:108 45:76
30 Czarna Kobra 6 Packers 67:33 79:50
31 Amatorzy Normal Crew 59:65 58:62
32 Marazm i Apatia Old Stars 43:51 0:20 w.o.
9 - 18 kolejka
33 Normal Crew Marazm i Apatia 90:44 20:0 w.o. 
34 6 Packers Amatorzy 50:65 48:67
35 Obrońcy tytułu ABCD Czarna Kobra 45:60 42:76
36 ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO Są gorsi 81:41 100:78