Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 


TERMINARZ I ETAP


GODZ. GOSPODARZE GOŚCIE
10.10.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 ŚGO Pasłęk Silnik od Zastawy
20:15 Normal Crew Max Ekipa
12.10.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Czarna Kobra 6-Packers
20:15 ER-DJE-TJE na 100% Modliszki
17.10.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 6-Packers Max Ekipa
20:15 Czarna Kobra ER-DJE-TJE na 100%
19.10.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Modliszki ŚGO Pasłęk
20:15 Silnik od Zastawy Normal Crew
24.10.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Normal Crew Modliszki
20:15 Max Ekipa Silnik od Zastawy
26.10.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 ER-DJE-TJE na 100% 6-Packers
20:15 ŚGO Pasłęk Czarna Kobra
07.11.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Modliszki Max Ekipa
20:15 ER-DJE-TJE na 100% ŚGO Pasłęk
09.11.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 6-Packers Silnik od Zastawy
20:15 Czarna Kobra Normal Crew
14.11.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Max Ekipa Czarna Kobra
20:15 Silnik od Zastawy Modliszki
16.11.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 ŚGO Pasłęk 6-Packers
20:15 Normal Crew ER-DJE-TJE na 100%
21.11.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 6-Packers Modliszki
20:15 Czarna Kobra Silnik od Zastawy
23.11.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 ŚGO Pasłęk Modliszki
20:15 ER-DJE-TJE na 100% Max Ekipa
28.11.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Modliszki Czarna Kobra
20:15 Silnik od Zastawy ER-DJE-TJE na 100%
30.11.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Max Ekipa ŚGO Pasłęk
20:15 Normal Crew 6-Packers
05.12.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Silnik od Zastawy ŚGO Pasłęk
20:15 Max Ekipa Normal Crew
07.12.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 6-Packers Czarna Kobra
20:15 Modliszki ER-DJE-TJE na 100%
12.12.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Normal Crew Silnik od Zastawy
20:15 ER-DJE-TJE na 100% Czarna Kobra
14.12.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 ŚGO Pasłęk Modliszki
20:15 Max Ekipa 6-Packers
19.12.2018 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Modliszki Normal Crew
20:15 Silnik od Zastawy Max Ekipa
21.12.2018 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Czarna Kobra ŚGO Pasłęk
20:15 6-Packers ER-DJE-TJE na 100 %
04.01.2019 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Silnik od Zastawy 6-Packers
20:15 Max Ekipa Modliszki
09.01.2019 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Normal Crew Czarna Kobra
20:15 ŚGO Pasłęk ER-DJE-TJE na 100%
11.01.2019 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 6-Packers ŚGO Pasłęk
20:15 ER-DJE_TJE na 100 % Normal Crew
16.01.2019 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Czarna Kobra Max Ekipa
20:15 Modliszki Silnik od Zastawy
18.01.2019 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Modliszki 6-Packers
20:15 Silnik od Zastawy Czarna Kobra
06.02.2019 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Normal Crew ŚGO Pasłęk
20:15 Max Ekipa ER-DJE-TJE na 100%
08.02.2019 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 6-Packers Normal Crew
20:15 ŚGO Pasłęk Max Ekipa
13.02.2019 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 ER-DJE-TJE na 100% Silnik od Zastawy
20:15 Czarna Kobra Modliszki


 

 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…