Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


TERMINARZ PLAY OFF

GODZ. GOSPODARZE GOŚCIE FAZA
24.03.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12  
19:00 Czarna Kobra Są Gorsi 1/4 I
20:15 Normal Crew Amatorzy 1/4 I
29.03.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12  
19:00 ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO Old Stars 1/4 I
20:15 Obrońcy Tytułu ABCD 6 Packers 1/4 I
31.03.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12  
19:00 Amatorzy Normal Crew 1/4 II
20:15 Są Gorsi Czarna Kobra 1/4 II
05.04.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12  
19:00 6 Packers Obrońcy Tytułu ABCD 1/4 II
20:15 Old Stars ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 1/4 II
07.04.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12  
19:00 ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO Obrońcy Tytułu ABCD 1/2 I
20:15 Czarna Kobra Amatorzy 1/2 I
12.04.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12  
19:00 Amatorzy Czarna Kobra 1/2 II
20:15 Obrońcy Tytułu ABCD ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO 1/2 II
19.04.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12  
19:00 Amatorzy  Obrońcy Tytułu ABCD  o 3 miejsce I
20:15  Czarna Kobra ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO  FINAŁ I
21.04.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12  
18:30  Obrońcy Tytułu ABCD  Amatorzy   o 3 miejsce II
19:45  ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO  Czarna Kobra  FINAŁ II
Bezpośrednio po zakończeniu ostatniego meczu odbędzie się
ceremonia zakończenia rozgrywek i wręczenia nagród.


TERMINARZ I ETAP

Terminarz można pobrać KLIKAJĄC TUTAJ.

GODZ. GOSPODARZE GOŚCIE
8.02.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Obrońcy tytułu ABCD Old Stars
20:15 Amatorzy Czarna Kobra
10.02.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 6 Packers Normal Crew
20:15 Old Stars ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO
15.02.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Normal Crew Obrońcy tytułu ABCD
20:15 Są gorsi 6 Packers
17.02.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Old Stars 6 Packers
20:15 ER-DJE-TJE Wadliwe Kolano Normal Crew
22.02.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Są gorsi Old Stars
20:15 ER-DJE-TJE Wadliwe Kolano Obrońcy tytułu ABCD
24.02.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Czarna Kobra Normal Crew
20:15 Obrońcy tytułu ABCD 6 Packers
1.03.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Normal Crew Są gorsi
20:15 Old Stars Czarna Kobra
3.03.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 6 Packers ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO
20:15 Obrońcy tytułu ABCD Są gorsi
8.03.2017 r. środa SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Amatorzy Old Stars
20:15 Są gorsi ER-DJE-TJE WADLIWE KOLANO
10.03.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Normal Crew Amatorzy
20:15 6 Packers Czarna Kobra
17.03.2017 r. piątek SP 12 ul. Zajchowskiego 12
19:00 Amatorzy 6 Packers
20:15 Czarna Kobra Obrońcy tytułu ABCD