Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Składy zespołów

 


  ABCD Ostatnio Trzeci     Czarna Kobra
     
1 Brzozowski Rafał   1 Budziński Paweł
2 Bunda Igor   2 Czarnul Grzegorz
3 Chełstowski Rafał   3 Domaszewicz Dawid
4 Chrzanowski Bartek   4 Iwański Mateusz
5 Dera Marcin   5 Jakubów Jarosław
6 Giebień Mateusz   6 Januszczyk Michał
7 Grajewski Michał   7 Mierzejewski Mateusz
8 Kamiński Oscar   8 Prokurat Piotr
9 Lipowski Dariusz   9 Szymanowski Jarosław
10 Oszmaniec Patryk      
11 Rutkowski Tomasz      
12 Szałaś Marcin      
         
  Normal Crew     ER-DJE-TJE Bez Wadliwego Kolana
     
1 Choromański Paweł   1 Bałdyga Krzysztof
2 Duks Adrian   2 Bogorodź Adam
3 Hubert Konrad   3 Karpiński Dominik
4 Korzeniowski Łukasz   4 Klonowski Aleksander
5 Prusak Bartosz   5 Korwel Daniel
6 Prusak Radosław   6 Krakowski Marcin
7 Rychłowski Przemysław   7 Kurowski Arkadiusz
8 Wróblewski Łukasz   8 Osiński Daniel
9 Żarkowski Jarosław   9 Raczkowski Przemysław
      10 Wróbel Paweł
      11 Zbaraszewski Bartosz
         
  Silnik od Zastawy     ŚGO Pasłęk
     
1 Gliński Sebastian   1 Chełchowski Łukasz
2 Burzyński Łukasz   2 Frąckiewicz Tomasz
3 Burzyński Mateusz   3 Grzyb Kacper
4 Jastrzębski Kacper   4 Iwanicki Mariusz
5 Kopycki Karol   5 Iwanicki Tomasz
6 Kowalski Michał   6 Jachimek Jakub
7 Pawlak Dominik   7 Kacprzak Piotr
8 Tuński Filip   8 Kamiński Hubert
      9 Konczewski Jakub 
      10 Koszyk Michał
      11 Kraszkiewicz Piotr
      12 Myszko Marek
      13 Przedpełski Wojciech
      14 Sadowski Arkadiusz
         
  Świeżaki     Veni, vidi, vici!
     
1 Mateusz Chruszczyk   1 Brzozowska Monika
2 Kamil Kowalczyk   2 Filarska Natalia
3 Oskar Kurnicki   3 Gieda Sandra
4 Mateusz Chruszczyk   4 Grześkowiak Patrycja
5 Przemysław Orłowski   5 Hassa Natalia
6 Mateusz Petke   6 Jabłońska Patrycja
7 Jakub Piskunowicz   7 Jankowska Joanna
8 Patryk Tabaszewski   8 Jerzykiewicz Ida Marta
9 Mateusz Myśliwiec   9 Majewska Aleksandra
      10 Michalak Weronika
      11 Miłosz Daria
      12 Nikiciuk Katarzyna
      13 Prokurat Natalia
      14 Rymkiewicz Klaudia
      15 Szymańska Magdalena
      16 Szymańska Natalia
      17 Zapolska Katarzyna