Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg



TABELA

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO LICZBA SPOTKAŃ PUNKTACJA ZDOBYTE/STRACONE LEGI RÓŻNICA LEGÓW
1 Adrian Lewandowski 26 51 129:18 111
2 Zbigniew Piwoński 25 44 116:22 94
3 Marek Mikułowski 24 43 111:22 89
4 Marek Wawrzyniak 25 33 101:64 37
5 Daniel Borecki 23 31 92:57 35
6 Przemek Cegielski 24 29 86:65 21
7 Jarek Kurt 26 29 89:78 11
8 Robert Rodkiewicz 23 28 82:68 14
9 Kasia Gliniecka 23 20 63:70 -7
10 Grzegorz Gdaniec 28 20 76:107 -31
11 Adam Wołynko 28 20 64:103 -39
12 Paulina Jakubowska 26 18 66:94 -28
13 Patrycja Głowacka 14 17 49:37 12
14 Wojciech Derenda 19 15 47:67 -20
15 Dominika Juszko 25 10 46:100 -54
16 Krystian Rakowski 26 10 31:103 -72
17 Krzysztof Dąbrowski 27 7 23:106 -83
18 Radek Pajewski 26 5 19:89 -70
19 Łukasz Kopania 0 0 0:0 0
20 Ania Pajewska 0 0 0:0 0

* Ania Pajewska i Łukasz Kopania wycofali się z rozgrywek.
 

WYNIKI

1. kolejka
11.09.2016 Marek Mikułowski 5:0 Patrycja Głowacka
11.09.2016 Zbigniew Piwoński 5:0 Paulina Jakubowska
11.09.2016 Łukasz Kopania x:x Krystian Rakowski
11.09.2016 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Adrian Lewandowski
11.09.2016 Grzegorz Gdaniec 2:5 Daniel Borecki
11.09.2016 Kasia Gliniecka 5:0 Adam Wołynko
11.09.2016 Jarek Kurt 1:5 Robert Rodkiewicz
11.09.2016 Ania Pajewska x:x Wojciech Derenda
02.10.2016 Dominika Juszko 5:0 Radek Pajewski
11.09.2016 Marek Wawrzyniak 5:3 Przemek Cegielski
2. kolejka
11.09.2016 Patrycja Głowacka -:- Marek Wawrzyniak
11.09.2016 Krystian Rakowski 0:5 Marek Mikułowski
11.09.2016 Adrian Lewandowski 5:3 Zbigniew Piwoński
11.09.2016 Daniel Borecki x:x Łukasz Kopania
11.09.2016 Adam Wołynko 5:2 Krzysztof Dąbrowski
11.09.2016 Robert Rodkiewicz 4:4 Grzegorz Gdaniec
11.09.2016 Wojciech Derenda 1:5 Kasia Gliniecka
11.09.2016 Radek Pajewski 0:5 Jarek Kurt
11.09.2016 Dominika Juszko x:x Ania Pajewska
11.09.2016 Paulina Jakubowska 1:5 Przemek Cegielski
3. kolejka
11.09.2016 Marek Wawrzyniak 5:0 Paulina Jakubowska
11.09.2016 Patrycja Głowacka 4:4 Krystian Rakowski
11.09.2016 Marek Mikułowski 5:1 Daniel Borecki
11.09.2016 Zbigniew Piwoński 5:0 Adam Wołynko
11.09.2016 Łukasz Kopania x:x Robert Rodkiewicz
11.09.2016 Krzysztof Dąbrowski 5:1 Wojciech Derenda
11.09.2016 Grzegorz Gdaniec 4:4 Radek Pajewski
11.09.2016 Kasia Gliniecka 5:0 Dominika Juszko
11.09.2016 Jarek Kurt x:x Ania Pajewska
11.09.2016 Przemek Cegielski 0:5 Adrian Lewandowski
4. kolejka
02.10.2016 Krystian Rakowski 5:3 Marek Wawrzyniak
02.10.2016 Adrian Lewandowski 5:0 Paulina Jakubowska
02.10.2016 Daniel Borecki 3:5 Patrycja Głowacka
02.10.2016 Robert Rodkiewicz 2:5 Marek Mikułowski
02.10.2016 Wojciech Derenda 0:5 Zbigniew Piwoński
02.10.2016 Radek Pajewski x:x Łukasz Kopania
02.10.2016 Dominika Juszko 0:5 Krzysztof Dąbrowski
02.10.2016 Ania Pajewska x:x Grzegorz Gdaniec
02.10.2016 Jarek Kurt 5:3 Kasia Gliniecka
02.10.2016 Adam Wołynko 4:4 Przemek Cegielski
5. kolejka
02.10.2016 Marek Wawrzyniak 1:5 Adrian Lewandowski
02.10.2016 Krystian Rakowski 2:5 Daniel Borecki
02.10.2016 Paulina Jakubowska 2:5 Adam Wołynko
02.10.2016 Patrycja Głowacka -:- Robert Rodkiewicz
02.10.2016 Marek Mikułowski 5:0 Radek Pajewski
02.10.2016 Zbigniew Piwoński 5:0 Dominika Juszko
02.10.2016 Łukasz Kopania x:x Ania Pajewska
02.10.2016 Krzysztof Dąbrowski 4:4 Jarek Kurt
02.10.2016 Grzegorz Gdaniec 2:5 Kasia Gliniecka
02.10.2016 Przemek Cegielski 5:0 Wojciech Derenda
6. kolejka
02.10.2016 Daniel Borecki 4:4 Marek Wawrzyniak
02.10.2016 Adam Wołynko 0:5 Adrian Lewandowski
02.10.2016 Robert Rodkiewicz 5:1 Krystian Rakowski
02.10.2016 Wojciech Derenda 5:2 Paulina Jakubowska
02.10.2016 Radek Pajewski 5:0 Patrycja Głowacka
02.10.2016 Ania Pajewska x:x Marek Mikułowski
02.10.2016 Jarek Kurt 1:5 Zbigniew Piwoński
02.10.2016 Kasia Gliniecka x:x Łukasz Kopania
02.10.2016 Grzegorz Gdaniec 1:5 Krzysztof Dąbrowski
02.10.2016 Dominika Juszko 2:5 Przemek Cegielski
7. kolejka
23.10.2016 Marek Wawrzyniak 5:2 Adam Wołynko
23.10.2016 Daniel Borecki 3:5 Robert Rodkiewicz
23.10.2016 Adrian Lewandowski 5:0 Wojciech Derenda
23.10.2016 Krystian Rakowski 0:5 Radek Pajewski
23.10.2016 Paulina Jakubowska 5:3 Dominika Juszko
23.10.2016 Patrycja Głowacka x:x Ania Pajewska
23.10.2016 Marek Mikułowski 5:0 Kasia Gliniecka
23.10.2016 Zbigniew Piwoński 5:2 Grzegorz Gdaniec
23.10.2016 Łukasz Kopania x:x Krzysztof Dąbrowski
23.10.2016 Przemek Cegielski 4:4 Jarek Kurt
8. kolejka
23.10.2016 Robert Rodkiewicz 4:4 Marek Wawrzyniak
23.10.2016 Wojciech Derenda 1:5 Adam Wołynko
23.10.2016 Radek Pajewski 2:5 Daniel Borecki
23.10.2016 Dominika Juszko 0:5 Adrian Lewandowski
23.10.2016 Ania Pajewska x:x Krystian Rakowski
23.10.2016 Jarek Kurt 5:3 Paulina Jakubowska
23.10.2016 Kasia Gliniecka 0:5 Patrycja Głowacka
23.10.2016 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Marek Mikułowski
23.10.2016 Łukasz Kopania x:x Zbigniew Piwoński
23.10.2016 Grzegorz Gdaniec 5:2 Przemek Cegielski
9. kolejka
23.10.2016 Marek Wawrzyniak 5:1 Wojciech Derenda
23.10.2016 Robert Rodkiewicz 5:3 Radek Pajewski
23.10.2016 Adam Wołynko 5:0 Dominika Juszko
23.10.2016 Daniel Borecki x:x Ania Pajewska
23.10.2016 Adrian Lewandowski 5:0 Jarek Kurt
23.10.2016 Krystian Rakowski 0:5 Kasia Gliniecka
23.10.2016 Paulina Jakubowska 2:5 Grzegorz Gdaniec
23.10.2016 Patrycja Głowacka 5:0 Krzysztof Dąbrowski
23.10.2016 Marek Mikułowski 0:5 Zbigniew Piwoński
23.10.2016 Przemek Cegielski x:x Łukasz Kopania
10. kolejka
13.11.2016 Radek Pajewski 0:5 Marek Wawrzyniak
13.11.2016 Dominika Juszko 4:4 Wojciech Derenda
13.11.2016 Ania Pajewska x:x Robert Rodkiewicz
13.11.2016 Jarek Kurt 1:5 Adam Wołynko
13.11.2016 Kasia Gliniecka 0:5 Daniel Borecki
13.11.2016 Grzegorz Gdaniec 0:5 Adrian Lewandowski
13.11.2016 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Krystian Rakowski
13.11.2016 Łukasz Kopania x:x Paulina Jakubowska
13.11.2016 Zbigniew Piwoński 5:0 Patrycja Głowacka
13.11.2016 Przemek Cegielski 0:5 Marek Mikułowski
11. kolejka
13.11.2016 Marek Wawrzyniak 5:2 Dominika Juszko
13.11.2016 Radek Pajewski x:x Ania Pajewska
13.11.2016 Wojciech Derenda 4:4 Jarek Kurt
13.11.2016 Robert Rodkiewicz 5:2 Kasia Gliniecka
13.11.2016 Adam Wołynko 4:4 Grzegorz Gdaniec
13.11.2016 Daniel Borecki 5:0 Krzysztof Dąbrowski
13.11.2016 Adrian Lewandowski x:x Łukasz Kopania
13.11.2016 Krystian Rakowski 5:0 Zbigniew Piwoński
13.11.2016 Paulina Jakubowska 0:5 Marek Mikułowski
13.11.2016 Patrycja Głowacka -:- Przemek Cegielski
12. kolejka
13.11.2016 Ania Pajewska x:x Marek Wawrzyniak
13.11.2016 Jarek Kurt 2:5 Dominika Juszko
13.11.2016 Kasia Gliniecka 5:0 Radek Pajewski
13.11.2016 Grzegorz Gdaniec 4:4 Wojciech Derenda
13.11.2016 Krzysztof Dąbrowski 2:5 Robert Rodkiewicz
13.11.2016 Łukasz Kopania x:x Adam Wołynko
13.11.2016 Zbigniew Piwoński 5:0 Daniel Borecki
13.11.2016 Marek Mikułowski 4:4 Adrian Lewandowski
13.11.2016 Patrycja Głowacka 5:2 Paulina Jakubowska
13.11.2016 Przemek Cegielski 5:0 Krystian Rakowski
13. kolejka
04.12.2016 Marek Wawrzyniak 3:5 Jarek Kurt
04.12.2016 Ania Pajewska x:x Kasia Gliniecka
04.12.2016 Dominika Juszko 3:5 Grzegorz Gdaniec
04.12.2016 Radek Pajewski 4:4 Krzysztof Dąbrowski
04.12.2016 Wojciech Derenda x:x Łukasz Kopania
04.12.2016 Robert Rodkiewicz 0:5 Zbigniew Piwoński
04.12.2016 Adam Wołynko 0:5 Marek Mikułowski
04.12.2016 Adrian Lewandowski -:- Patrycja Głowacka
04.12.2016 Krystian Rakowski 0:5 Paulina Jakubowska
04.12.2016 Daniel Borecki 5:2 Przemek Cegielski
14. kolejka
04.12.2016 Kasia Gliniecka 3:5 Marek Wawrzyniak
04.12.2016 Grzegorz Gdaniec 0:5 Jarek Kurt
04.12.2016 Krzysztof Dąbrowski x:x Ania Pajewska
04.12.2016 Łukasz Kopania x:x Dominika Juszko
04.12.2016 Zbigniew Piwoński 5:0 Radek Pajewski
04.12.2016 Marek Mikułowski 5:0 Wojciech Derenda
04.12.2016 Patrycja Głowacka 4:4 Adam Wołynko
04.12.2016 Paulina Jakubowska 0:5 Daniel Borecki
04.12.2016 Krystian Rakowski 0:5 Adrian Lewandowski
04.12.2016 Przemek Cegielski 5:1 Robert Rodkiewicz
15. kolejka
04.12.2016 Marek Wawrzyniak 4:4 Grzegorz Gdaniec
04.12.2016 Kasia Gliniecka 5:0 Krzysztof Dąbrowski
04.12.2016 Jarek Kurt x:x Łukasz Kopania
04.12.2016 Ania Pajewska x:x Zbigniew Piwoński
04.12.2016 Dominika Juszko 0:5 Marek Mikułowski
04.12.2016 Wojciech Derenda -:- Patrycja Głowacka
04.12.2016 Robert Rodkiewicz 5:1 Paulina Jakubowska
04.12.2016 Adam Wołynko 4:4 Krystian Rakowski
04.12.2016 Daniel Borecki 2:5 Adrian Lewandowski
04.12.2016 Radek Pajewski 0:5 Przemek Cegielski
16. kolejka
18.12.2016 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Marek Wawrzyniak
18.12.2016 Łukasz Kopania x:x Grzegorz Gdaniec
18.12.2016 Zbigniew Piwoński 5:0 Kasia Gliniecka
18.12.2016 Marek Mikułowski 5:0 Jarek Kurt
18.12.2016 Patrycja Głowacka 4:4 Dominika Juszko
18.12.2016 Paulina Jakubowska 5:0 Radek Pajewski
18.12.2016 Krystian Rakowski 0:5 Wojciech Derenda
18.12.2016 Adrian Lewandowski 5:1 Robert Rodkiewicz
18.12.2016 Daniel Borecki 5:3 Adam Wołynko
18.12.2016 Przemek Cegielski x:x Ania Pajewska
17. kolejka
18.12.2016 Marek Wawrzyniak x:x Łukasz Kopania
18.12.2016 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Zbigniew Piwoński
18.12.2016 Grzegorz Gdaniec 2:5 Marek Mikułowski
18.12.2016 Jarek Kurt 5:2 Patrycja Głowacka
18.12.2016 Ania Pajewska x:x Paulina Jakubowska
18.12.2016 Dominika Juszko 2:5 Krystian Rakowski
18.12.2016 Radek Pajewski 0:5 Adrian Lewandowski
18.12.2016 Wojciech Derenda -:- Daniel Borecki
18.12.2016 Robert Rodkiewicz 5:3 Adam Wołynko
18.12.2016 Kasia Gliniecka 2:5 Przemek Cegielski
18. kolejka
18.12.2016 Zbigniew Piwoński 5:0 Marek Wawrzyniak
18.12.2016 Marek Mikułowski x:x Łukasz Kopania
18.12.2016 Patrycja Głowacka -:- Grzegorz Gdaniec
18.12.2016 Paulina Jakubowska 5:0 Kasia Gliniecka
18.12.2016 Krystian Rakowski 0:5 Jarek Kurt
18.12.2016 Adrian Lewandowski x:x Ania Pajewska
18.12.2016 Daniel Borecki 5:0 Dominika Juszko
18.12.2016 Adam Wołynko 5:0 Radek Pajewski
18.12.2016 Robert Rodkiewicz -:- Wojciech Derenda
18.12.2016 Przemek Cegielski 5:0 Krzysztof Dąbrowski
19. kolejka
08.01.2017 Marek Wawrzyniak 2:5 Marek Mikułowski
08.01.2017 Łukasz Kopania x:x Patrycja Głowacka
08.01.2017 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Paulina Jakubowska
08.01.2017 Grzegorz Gdaniec 5:0 Krystian Rakowski
08.01.2017 Kasia Gliniecka -:- Adrian Lewandowski
08.01.2017 Jarek Kurt 3:5 Daniel Borecki
08.01.2017 Ania Pajewska x:x Adam Wołynko
08.01.2017 Dominika Juszko 0:5 Robert Rodkiewicz
08.01.2017 Radek Pajewski 0:5 Wojciech Derenda
08.01.2017 Przemek Cegielski 0:5 Zbigniew Piwoński
20. kolejka
08.01.2017 Patrycja Głowacka -:- Marek Mikułowski
08.01.2017 Paulina Jakubowska 0:5 Zbigniew Piwoński
08.01.2017 Krystian Rakowski x:x Łukasz Kopania
08.01.2017 Adrian Lewandowski 5:0 Krzysztof Dąbrowski
08.01.2017 Daniel Borecki 5:1 Grzegorz Gdaniec
08.01.2017 Adam Wołynko 0:5 Kasia Gliniecka
08.01.2017 Robert Rodkiewicz 3:5 Jarek Kurt
08.01.2017 Wojciech Derenda x:x Ania Pajewska
08.01.2017 Radek Pajewski 0:5 Dominika Juszko
08.01.2017 Przemek Cegielski 5:3 Marek Wawrzyniak
21. kolejka
08.01.2017 Marek Wawrzyniak -:- Patrycja Głowacka
08.01.2017 Marek Mikułowski 5:0 Krystian Rakowski
08.01.2017 Zbigniew Piwoński 3:5 Adrian Lewandowski
08.01.2017 Łukasz Kopania x:x Daniel Borecki
08.01.2017 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Adam Wołynko
08.01.2017 Grzegorz Gdaniec 1:5 Robert Rodkiewicz
08.01.2017 Kasia Gliniecka -:- Wojciech Derenda
08.01.2017 Jarek Kurt 5:0 Radek Pajewski
08.01.2017 Ania Pajewska x:x Dominika Juszko
08.01.2017 Przemek Cegielski 5:2 Paulina Jakubowska
22. kolejka
29.01.2017 Paulina Jakubowska 3:5 Marek Wawrzyniak
29.01.2017 Krystian Rakowski 0:5 Patrycja Głowacka
29.01.2017 Daniel Borecki 1:5 Marek Mikułowski
29.01.2017 Adam Wołynko 0:5 Zbigniew Piwoński
29.01.2017 Robert Rodkiewicz x:x Łukasz Kopania
29.01.2017 Wojciech Derenda 5:0 Krzysztof Dąbrowski
29.01.2017 Radek Pajewski 0:5 Grzegorz Gdaniec
29.01.2017 Dominika Juszko 2:5 Kasia Gliniecka
29.01.2017 Ania Pajewska x:x Jarek Kurt
29.01.2017 Adrian Lewandowski 5:2 Przemek Cegielski
23. kolejka
29.01.2017 Marek Wawrzyniak 5:0 Krystian Rakowski
29.01.2017 Paulina Jakubowska 0:5 Adrian Lewandowski
29.01.2017 Patrycja Głowacka -:- Daniel Borecki
29.01.2017 Marek Mikułowski -:- Robert Rodkiewicz
29.01.2017 Zbigniew Piwoński -:- Wojciech Derenda
29.01.2017 Łukasz Kopania x:x Radek Pajewski
29.01.2017 Krzysztof Dąbrowski -:- Dominika Juszko
29.01.2017 Grzegorz Gdaniec x:x Ania Pajewska
29.01.2017 Kasia Gliniecka 0:5 Jarek Kurt
29.01.2017 Przemek Cegielski 5:0 Adam Wołynko
24. kolejka
29.01.2017 Adrian Lewandowski 5:2 Marek Wawrzyniak
29.01.2017 Daniel Borecki 5:0 Krystian Rakowski
29.01.2017 Adam Wołynko 0:5 Paulina Jakubowska
29.01.2017 Robert Rodkiewicz -:- Patrycja Głowacka
29.01.2017 Radek Pajewski 0:5 Marek Mikułowski
29.01.2017 Dominika Juszko 0:5 Zbigniew Piwoński
29.01.2017 Ania Pajewska x:x Łukasz Kopania
29.01.2017 Jarek Kurt 5:0 Krzysztof Dąbrowski
29.01.2017 Kasia Gliniecka 1:5 Grzegorz Gdaniec
29.01.2017 Wojciech Derenda 1:5 Przemek Cegielski
25. kolejka
19.02.2017 Marek Wawrzyniak -:- Daniel Borecki
19.02.2017 Adrian Lewandowski 5:0 Adam Wołynko
19.02.2017 Krystian Rakowski 0:5 Robert Rodkiewicz
19.02.2017 Paulina Jakubowska 3:5 Wojciech Derenda
19.02.2017 Patrycja Głowacka 5:0 Radek Pajewski
19.02.2017 Marek Mikułowski x:x Ania Pajewska
19.02.2017 Zbigniew Piwoński -:- Jarek Kurt
19.02.2017 Łukasz Kopania x:x Kasia Gliniecka
19.02.2017 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Grzegorz Gdaniec
19.02.2017 Przemek Cegielski 5:1 Dominika Juszko
26. kolejka
19.02.2017 Adam Wołynko 0:5 Marek Wawrzyniak
19.02.2017 Robert Rodkiewicz 5:3 Daniel Borecki
19.02.2017 Wojciech Derenda 0:5 Adrian Lewandowski
19.02.2017 Radek Pajewski -:- Krystian Rakowski
19.02.2017 Dominika Juszko 2:5 Paulina Jakubowska
19.02.2017 Ania Pajewska x:x Patrycja Głowacka
19.02.2017 Kasia Gliniecka 0:5 Marek Mikułowski
19.02.2017 Grzegorz Gdaniec 1:5 Zbigniew Piwoński
19.02.2017 Krzysztof Dąbrowski x:x Łukasz Kopania
19.02.2017 Jarek Kurt -:- Przemek Cegielski
27. kolejka
19.02.2017 Marek Wawrzyniak 5:1 Robert Rodkiewicz
19.02.2017 Adam Wołynko 0:5 Wojciech Derenda
19.02.2017 Daniel Borecki 5:0 Radek Pajewski
19.02.2017 Adrian Lewandowski 5:0 Dominika Juszko
19.02.2017 Krystian Rakowski x:x Ania Pajewska
19.02.2017 Paulina Jakubowska 5:2 Jarek Kurt
19.02.2017 Patrycja Głowacka -:- Kasia Gliniecka
19.02.2017 Marek Mikułowski 5:0 Krzysztof Dąbrowski
19.02.2017 Zbigniew Piwoński x:x Łukasz Kopania
19.02.2017 Przemek Cegielski 4:4 Grzegorz Gdaniec
28. kolejka
12.03.2017 Wojciech Derenda -:- Marek Wawrzyniak
12.03.2017 Radek Pajewski 0:5 Robert Rodkiewicz
12.03.2017 Dominika Juszko 5:0 Adam Wołynko
12.03.2017 Ania Pajewska x:x Daniel Borecki
12.03.2017 Jarek Kurt 0:5 Adrian Lewandowski
12.03.2017 Kasia Gliniecka 5:0 Krystian Rakowski
12.03.2017 Grzegorz Gdaniec 2:5 Paulina Jakubowska
12.03.2017 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Patrycja Głowacka
12.03.2017 Zbigniew Piwoński 5:2 Marek Mikułowski
12.03.2017 Łukasz Kopania x:x Przemek Cegielski
29. kolejka
12.03.2017 Marek Wawrzyniak 5:0 Radek Pajewski
12.03.2017 Wojciech Derenda -:- Dominika Juszko
12.03.2017 Robert Rodkiewicz x:x Ania Pajewska
12.03.2017 Adam Wołynko 0:5 Jarek Kurt
12.03.2017 Daniel Borecki 5:2 Kasia Gliniecka
12.03.2017 Adrian Lewandowski 5:0 Grzegorz Gdaniec
12.03.2017 Krystian Rakowski -:- Krzysztof Dąbrowski
12.03.2017 Paulina Jakubowska x:x Łukasz Kopania
12.03.2017 Patrycja Głowacka -:- Zbigniew Piwoński
12.03.2017 Marek Mikułowski 5:0 Przemek Cegielski
30. kolejka
12.03.2017 Dominika Juszko -:- Marek Wawrzyniak
12.03.2017 Ania Pajewska x:x Radek Pajewski
12.03.2017 Jarek Kurt -:- Wojciech Derenda
12.03.2017 Kasia Gliniecka -:- Robert Rodkiewicz
12.03.2017 Grzegorz Gdaniec 1:5 Adam Wołynko
12.03.2017 Krzysztof Dąbrowski 0:5 Daniel Borecki
12.03.2017 Łukasz Kopania x:x Adrian Lewandowski
12.03.2017 Zbigniew Piwoński 5:0 Krystian Rakowski
12.03.2017 Marek Mikułowski -:- Paulina Jakubowska
12.03.2017 Przemek Cegielski -:- Patrycja Głowacka
31. kolejka
02.04.2017 Marek Wawrzyniak x:x Ania Pajewska
02.04.2017 Dominika Juszko -:- Jarek Kurt
02.04.2017 Radek Pajewski -:- Kasia Gliniecka
02.04.2017 Wojciech Derenda -:- Grzegorz Gdaniec
02.04.2017 Robert Rodkiewicz -:- Krzysztof Dąbrowski
02.04.2017 Adam Wołynko x:x Łukasz Kopania
02.04.2017 Daniel Borecki -:- Zbigniew Piwoński
02.04.2017 Adrian Lewandowski -:- Marek Mikułowski
02.04.2017 Paulina Jakubowska -:- Patrycja Głowacka
02.04.2017 Krystian Rakowski -:- Przemek Cegielski
32. kolejka
02.04.2017 Jarek Kurt 2:5 Marek Wawrzyniak
02.04.2017 Kasia Gliniecka x:x Ania Pajewska
02.04.2017 Grzegorz Gdaniec -:- Dominika Juszko
02.04.2017 Krzysztof Dąbrowski -:- Radek Pajewski
02.04.2017 Łukasz Kopania x:x Wojciech Derenda
02.04.2017 Zbigniew Piwoński 5:1 Robert Rodkiewicz
02.04.2017 Marek Mikułowski -:- Adam Wołynko
02.04.2017 Patrycja Głowacka -:- Adrian Lewandowski
02.04.2017 Paulina Jakubowska -:- Krystian Rakowski
02.04.2017 Przemek Cegielski -:- Daniel Borecki
33. kolejka
02.04.2017 Marek Wawrzyniak -:- Kasia Gliniecka
02.04.2017 Jarek Kurt 5:2 Grzegorz Gdaniec
02.04.2017 Ania Pajewska x:x Krzysztof Dąbrowski
02.04.2017 Dominika Juszko x:x Łukasz Kopania
02.04.2017 Radek Pajewski -:- Zbigniew Piwoński
02.04.2017 Wojciech Derenda -:- Marek Mikułowski
02.04.2017 Adam Wołynko -:- Patrycja Głowacka
02.04.2017 Daniel Borecki -:- Paulina Jakubowska
02.04.2017 Adrian Lewandowski -:- Krystian Rakowski
02.04.2017 Robert Rodkiewicz -:- Przemek Cegielski
34. kolejka
23.04.2017 Grzegorz Gdaniec 0:5 Marek Wawrzyniak
23.04.2017 Krzysztof Dąbrowski -:- Kasia Gliniecka
23.04.2017 Łukasz Kopania x:x Jarek Kurt
23.04.2017 Zbigniew Piwoński x:x Ania Pajewska
23.04.2017 Marek Mikułowski -:- Dominika Juszko
23.04.2017 Patrycja Głowacka -:- Wojciech Derenda
23.04.2017 Paulina Jakubowska -:- Robert Rodkiewicz
23.04.2017 Krystian Rakowski -:- Adam Wołynko
23.04.2017 Adrian Lewandowski -:- Daniel Borecki
23.04.2017 Przemek Cegielski -:- Radek Pajewski
35. kolejka
23.04.2017 Marek Wawrzyniak -:- Krzysztof Dąbrowski
23.04.2017 Grzegorz Gdaniec x:x Łukasz Kopania
23.04.2017 Kasia Gliniecka -:- Zbigniew Piwoński
23.04.2017 Jarek Kurt -:- Marek Mikułowski
23.04.2017 Dominika Juszko -:- Patrycja Głowacka
23.04.2017 Radek Pajewski -:- Paulina Jakubowska
23.04.2017 Wojciech Derenda -:- Krystian Rakowski
23.04.2017 Robert Rodkiewicz 0:5 Adrian Lewandowski
23.04.2017 Adam Wołynko -:- Daniel Borecki
23.04.2017 Ania Pajewska x:x Przemek Cegielski
36. kolejka
23.04.2017 Łukasz Kopania x:x Marek Wawrzyniak
23.04.2017 Zbigniew Piwoński -:- Krzysztof Dąbrowski
23.04.2017 Marek Mikułowski -:- Grzegorz Gdaniec
23.04.2017 Patrycja Głowacka -:- Jarek Kurt
23.04.2017 Paulina Jakubowska x:x Ania Pajewska
23.04.2017 Krystian Rakowski -:- Dominika Juszko
23.04.2017 Adrian Lewandowski -:- Radek Pajewski
23.04.2017 Daniel Borecki -:- Wojciech Derenda
23.04.2017 Adam Wołynko -:- Robert Rodkiewicz
23.04.2017 Przemek Cegielski -:- Kasia Gliniecka
37. kolejka
14.05.2017 Marek Wawrzyniak -:- Zbigniew Piwoński
14.05.2017 Łukasz Kopania x:x Marek Mikułowski
14.05.2017 Grzegorz Gdaniec -:- Patrycja Głowacka
14.05.2017 Kasia Gliniecka -:- Paulina Jakubowska
14.05.2017 Jarek Kurt -:- Krystian Rakowski
14.05.2017 Ania Pajewska x:x Adrian Lewandowski
14.05.2017 Dominika Juszko -:- Daniel Borecki
14.05.2017 Radek Pajewski -:- Adam Wołynko
14.05.2017 Wojciech Derenda -:- Robert Rodkiewicz
14.05.2017 Krzysztof Dąbrowski -:- Przemek Cegielski
38. kolejka
14.05.2017 Marek Mikułowski -:- Marek Wawrzyniak
14.05.2017 Patrycja Głowacka x:x Łukasz Kopania
14.05.2017 Paulina Jakubowska -:- Krzysztof Dąbrowski
14.05.2017 Krystian Rakowski -:- Grzegorz Gdaniec
14.05.2017 Adrian Lewandowski -:- Kasia Gliniecka
14.05.2017 Daniel Borecki -:- Jarek Kurt
14.05.2017 Adam Wołynko x:x Ania Pajewska
14.05.2017 Robert Rodkiewicz -:- Dominika Juszko
14.05.2017 Wojciech Derenda -:- Radek Pajewski
14.05.2017 Zbigniew Piwoński -:- Przemek Cegielski