Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

 

TERMINARZ I etapu:

BOISKO GOSPODARZE GOŚCIE
07.10.2019 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I ZNP Elbląg Sisley Volley Team
II KOLEX Hale Stalowe MARTRANS
08.10.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Mar-El Czołg Elbląg Major i Przyjaciele
II BEST NET TEAM Okna Tüfe
14.10.2019 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka - godz. 19:45
I LOGBAR Merkury Elbląg
II IKS Atak KAM
15.10.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I MARTRANS Mar-El Czołg Elbląg
II Sisley Volley Team KOLEX Hale Stalowe
22.10.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I LOGBAR BEST NET TEAM
II Major i Przyjaciele IKS Atak
28.10.2019 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I Merkury Elbląg KAM
II Okna Tüfe ZNP Elbląg
29.10.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Mar-El Czołg Elbląg Sisley Volley Team
II BEST NET TEAM Merkury Elbląg
05.11.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I IKS Atak MARTRANS
II ZNP Elbląg LOGBAR
12.11.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KOLEX Hale Stalowe Okna Tüfe
II KAM Major i Przyjaciele
18.11.2019 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I BEST NET TEAM ZNP Elbląg
II Okna Tüfe Mar-El Czołg Elbląg
19.11.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I LOGBAR KOLEX Hale Stalowe
II Sisley Volley Team IKS Atak
26.11.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Merkury Elbląg Major i Przyjaciele
II MARTRANS KAM
02.12.2019 r. poniedziałek hala HS-W  al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I IKS Atak Okna Tüfe
II KAM Sisley Volley Team
03.12.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KOLEX Hale Stalowe BEST NET TEAM
II Mar-El Czołg Elbląg LOGBAR
09.12.2019 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I ZNP Elbląg Merkury Elbląg
II Major i Przyjaciele MARTRANS
10.12.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Okna Tüfe KAM
II BEST NET TEAM Mar-El Czołg Elbląg
16.12.2019 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka - godz. 19:45
I LOGBAR IKS Atak
II Sisley Volley Team Major i Przyjaciele
17.12.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Merkury Elbląg MARTRANS
II ZNP Elbląg KOLEX Hale Stalowe
07.01.2020 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KAM LOGBAR
II IKS Atak BEST NET TEAM
13.01.2020 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I Major i Przyjaciele Okna Tüfe
II Mar-El Czołg Elbląg ZNP Elbląg
14.01.2019 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KOLEX Hale Stalowe Merkury Elbląg
II MARTRANS Sisley Volley Team
03.02.2020 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I LOGBAR Major i Przyjaciele
II ZNP Elbląg IKS Atak
04.02.2020 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KOLEX Hale Stalowe Mar-El Czołg Elbląg
II Okna Tüfe MARTRANS
10.02.2020 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I BEST NET TEAM KAM
II Merkury Elbląg Sisley Volley Team
11.02.2020 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I IKS Atak KOLEX Hale Stalowe
II MARTRANS LOGBAR
17.02.2020 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I Mar-El Czołg Elbląg Merkury Elbląg
II KAM ZNP Elbląg
18.02.2020 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I Major i Przyjaciele BEST NET TEAM
II Sisley Volley Team Okna Tüfe
24.02.2020 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I LOGBAR Sisley Volley Team
II Mar-El Czołg Elbląg IKS Atak
25.02.2020 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KOLEX Hale Stalowe KAM
II Merkury Elbląg Okna Tüfe
02.03.2020 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I BEST NET TEAM MARTRANS
II ZNP Elbląg Major i Przyjaciele
03.03.2020 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I KAM Mar-El Czołg Elbląg
II Major i Przyjaciele KOLEX Hale Stalowe
10.03.2020 r. wtorek III LO ul. Browarna 1 - godz. 19:30
I MARTRANS ZNP Elbląg
II Sisley Volley Team BEST NET TEAM
16.03.2020 r. poniedziałek hala HS-W al. Grunwaldzka 135 - godz. 19:45
I IKS Atak Merkury Elbląg
II Okna Tüfe LOGBAR
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…