Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Witamy na stronie Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkow

Zakończyła się dziesiąta edycja rozgrywek Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Awangarda Volley Liga. W zakończonym sezonie 2016-2017 tytuł mistrzowski zdobył zespół LOGBARTRANS, który w finale pokonał ZNP 3:0.  

Po ostatnim meczu odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek i wręczenie nagród, które wręczył Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Statuetki za trzy pierwsze miejsca zostały zaprojektowane, wykonane i ufundowane przez firmę KOLEX Hale Stalowe. Dodatkowo, trzy pierwsze drużyny otrzymały nagrody finansowe ufundowane przez sponsora tytularnego ligi, hurtowanie budowlaną oraz salon łazienkowy Awangarda. Zwycięzcy rozgrywek, zespół LOGBARTRANS, otrzymali bon upominkowy o wartości 900 zł, siatkarze ZNP otrzymali bon w kwocie 600 zł, a KAM, który zajął miejsce trzecie, wzbogacił się o 300 zł. Także w tym roku organizatorzy wybrali najlepszego zawodnika sezonu. Został nim Patryk Reszka z drużyny LOGBARTRANS, który na przestrzeni ostatnich miesięcy mógł pochwalić się największą liczbą wyróżnień MVP. 

Organizatorzy pragną podziękować występującemu w PlusLidze, zespołowi LOTOSU Trefla Gdańsk, który objął patronatem rozgrywki Awangardy Volley Liga, ufundował nagrody rzeczowe oraz przez cały sezon przekazywał dla uczestników AVL zaproszenia na mecze LOTOSU rozgrywane w ERGO ARENIE. Podziękowania należą się także sponsorowi tytularnemu ligi firmie Awangarda oraz dyrekcji Gimnazjum nr 9 za udostępnienie hali sportowej. Słowa podziękowania należą się także grupie pokazowej Cheerleaders Elbląg za uświetnienie meczu finałowego, sędziom oraz Adamowi Matwiejczukowi za poprowadzenie turnieju finałowego.

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszej ligi. Zapisy rozpoczną się w sierpniu 2017 r. O rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń poinformujemy Państwa poprzez naszą stronę internetowa oraz elbląskie media.

Patronem rozgrywek EALPS Awandarda Volley Liga jest siatkarski zespół LOTOS Trefl Gdańsk.

Komunikat końcowy I edycji (sezon 2008) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy II edycji (sezon 2008-2009) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy III edycji (sezon 2009-2010) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy V edycji (sezon 2011-2012) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy VI edycji (sezon 2012-2013) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy VII edycji (sezon 2013-2014) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy VIII edycji (sezon 2014-2015) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy IX edycji (sezon 2015-2016) do pobrania TUTAJ.
Komunikat końcowy X edycji (sezon 2016-2017) do pobrania TUTAJ.