Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

Wyniki i tabele

O kolejności miejsc w tabeli decyduje ogólna ilość zdobytych punktów. W wypadku uzyskania równiej ilości punktów o kolejności miejsc decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

W przypadku trzech lub więcej drużyn posiadających tę samą ilość punktów, decyduje mała tabela pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

Punktacja:

Przy wyniku 3:0 lub 3:1 drużyna zwycięska otrzymuje 3 punkty, drużyna pokonana 0 punktów.

Przy wyniku 3:2 drużyna zwycięska otrzymuje 2 punkty, drużyna pokonana 1 punkt.

Wyniki PLAY OFF

Miejsca 1-4:
FINAŁ
JaRo Zatorze Old Masters 0:3 (3:9)
miejsce 1: Old Masters
miejsce 2: JaRo Zatorze
o 3 miejsce
ESK Nestora ŻTS Kmiecin 3:2 (11:8)
miejsce 3: ESK Nestora
miejsce 4: ŻTS Kmiecin
1/2 finału
JaRo Zatorze ESK Nestora 3:1 (10:5)
Awans: JaRo Zatorze
Old Masters ŻTS Kmiecin 3:1 (9:5)
Awans: Old Masters
Miejsca 5-8:
o 5 miejsce
S.M. Parkowa Tsunami 2:3 (8:9)
miejsce 5: Tsunami
miejsce 6: S.M. Parkowa
o 7 miejsce
Lazurki JLS Silver 3:1 (9:5)
miejsce 7: Lazurki
miejsce 8: JLS Silver
1/2 o miejsca 5-8
Lazurki S.M. Parkowa 1:3 (6:11)
Awans: S.M. Parkowa
Tsunami JLS Silver 3:0 (9:3)
Awans: Tsunami


TABELA

MCE NAZWA ZESPOŁU ILOŚĆ
MECZÓW
MECZE PTY STOSUNEK
GIER
STOSUNEK
SETÓW
ZWYC. POR.
1 JaRo Zatorze 16 15 1 44 45:8 138:55
2 OLD MASTERS 16 13 3 41 45:13 151:55
3 ŻTS Kmiecin 16 13 3 35 42:22 147:92
4 ESK Nestora 16 10 6 30 35:26 120:101
5 Lazurki 16 5 11 18 25:36 99:120
6 Tsunami 16 6 10 17 26:36 107:122
7 JLS Silver 16 5 10 16 21:36 82:126
8 S.M. "Parkowa" 16 4 12 15 24:37 101:130
9 Młode Pokolenie 16 0 16 0 0:48 0:144
10 16 Batalion Dowodzenia 0 0 0 0 0:0 0:0

* 16 Batalion Dowodzenia został wycofany z rozgrywek, a wyniki meczów anulowane.

Wyniki:

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK
I etap II etap
1 - 10 kolejka
1 Old Masters Młode pokolenie 3:0 (9:0) 3:0 (9:0)
2 ŻTS Kmiecin 16 Batalion dowodzenia    
3 Lazurki JaRo Zatorze 1:3 (7:10) 0:3 (1:9)
4 JLS Silver S.M. "Parkowa" 0:3 (4:9) 3:1 (11:8)
5 Tsunami EKS Nestora 1:3 (5:11) 1:3 (5:9)
2 - 11 kolejka
6 Młode pokolenie EKS Nestora 0:3 (0:9) 0:3 (0:9)
7 S.M. "Parkowa" Tsunami 0:3 (0:9) w.o. 2:3 (9:12)
8 JaRo Zatorze JLS Silver 3:0 (9:0) 3:0 (9:2)
9 16 Batalion dowodzenia Lazurki    
10 Old Masters ŻTS Kmiecin 2:3 (8:10) 2:3 (10:10)
3 - 12 kolejka
11 ŻTS Kmiecin Młode pokolenie 3:0 (9:0) 3:0 (9:0)
12 Lazurki Old Masters 0:3 (0:9) 0:3 (3:9)
13 JLS Silver 16 Batalion dowodzenia    
14 Tsunami JaRo Zatorze 0:3 (1:9) 0:3 (2:9)
15 EKS Nestora S.M. "Parkowa" 3:2 (11:10) 3:1 (10:5)
4 - 13 kolejka
16 Młode pokolenie S.M. "Parkowa" 0:3 (0:9) 0:3 (0:9)
17 JaRo Zatorze EKS Nestora 3:0 (9:1) 3:0 (9:1)
18 16 Batalion dowodzenia Tsunami    
19 Old Masters JLS Silver 3:0 (9:1) 3:0 (9:2)
20 ŻTS Kmiecin Lazurki 3:0 (9:2) 3:2 (10:9)
5 - 14 kolejka
21 Lazurki Młode pokolenie 3:0 (9:0) 3:0 (9:0)
22 JLS Silver ŻTS Kmiecin 0:3 (2:9) 0:3 (1:9)
23 Tsunami Old Masters 0:3 (0:9) 0:3 (2:9)
24 EKS Nestora 16 Batalion dowodzenia    
25 S.M. "Parkowa" JaRo Zatorze 0:3 (3:9) 1:3 (6:10)
6 - 15 kolejka
26 Młode pokolenie JaRo Zatorze 0:3 (0:9) w.o. 0:3 (0:9)
27 16 Batalion dowodzenia S.M. "Parkowa"    
28 Old Masters EKS Nestora 3:2 (12:9) 3:1 (10:3)
29 ŻTS Kmiecin Tsunami 3:2 (12:7) 2:3 (9:11)
30 Lazurki JLS Silver 2:3 (9:10) 3:1 (10:4)
7 - 16 kolejka
31 JLS Silver Młode pokolenie 3:0 (9:0) 3:0 (9:0)
32 Tsunami Lazurki 3:2 (13:7) 1:3 (5:10)
33 EKS Nestora ŻTS Kmiecin 1:3 (5:8) 1:3 (5:10)
34 S.M. "Parkowa" Old Masters 0:3 (1:9) 1:3 (4:11)
35 JaRo Zatorze 16 Batalion dowodzenia    
8 - 17 kolejka
36 Młode pokolenie 16 Batalion dowodzenia    
37 Old Masters JaRo Zatorze 3:0 (9:1) 2:3 (10:9)
38 ŻTS Kmiecin S.M. "Parkowa" 3:1 (10:4) 3:2 (10:10)
39 Lazurki EKS Nestora 1:3 (5:9) 1:3 (4:9)
40 JLS Silver Tsunami 3:1 (9:7) 3:2 (10:10)
9 - 18 kolejka
41 Tsunami Młode pokolenie 3:0 (9:0) 3:0 (9:0)
42 EKS Nestora JLS Silver 3:0 (9:3) 3:1 (10:5)
43 S.M. "Parkowa" Lazurki 1:3 (5:9) 3:1 (9:5)
44 JaRo Zatorze ŻTS Kmiecin 3:1 (9:7) 3:0 (9:5)
45 16 Batalion dowodzenia Old Masters