Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


 

Wyniki I etapu:

O kolejności w tabeli decydują:

- większa ilość punktów

- wyższy stosunek setów zdobytych do utraconych

- wyższy stosunek małych punktów zdobytych do utraconych

- bezpośredni mecz

Tabela

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PTY SETY MAŁE PUNKTY
ZWYC. POR. WYGR. PRZEGR. STOS. ZDOB. STR. STOS.
1 ZNP Elbląg 9 2 28 28 5 5,6 804 538 1,494
2 LOGBARTRANS 9 0 26 26 1 26 682 440 1,550
3 Mar-El Instalacje Elektryczne 9 2 23 23 10 2,3 781 635 1,229
4 Sisley Volley Team 6 5 16 16 17 0,941 728 733 0,993
5 KOLEX Hale Stalowe 6 3 15 15 12 1,25 576 574 1,003
6 Dream Team 5 5 15 15 15 1 671 685 0,979
7 Adehadowo Team 4 5 14 14 13 1,076 597 531 1,124
8 KAM 4 4 12 12 12 1 505 527 0,958
9 IKS Atak 2 7 11 11 19 0,578 645 652 0,989
10 Major i Przyjaciele 2 7 9 9 18 0,5 540 616 0,876
11 Merkury Elbląg 2 8 8 8 22 0,363 631 737 0,856
12 Kubiaki 0 11 0 0 33 0 333 825 0,403


Wyniki

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda
1 kolejka
1 ZNP Elbląg IKS Atak 3:0 (25:12, 25:20, 25:18)
2 LOGBARTRANS Kubiaki 3:0 (25:8, 25:9, 25:6)
3 Mar-El Instalacje Elektryczne Merkury Elbląg 2:1 (25:22, 22:25, 25:20)
4 Adehadowo Team Sisley Volley Team 2:1 (25:20, 25:17, 23:25)
5 Dream Team Major i Przyjaciele 1:2 (19:25, 25:23, 21:25)
6 KAM KOLEX Hale Stalowe przeł. na inny termin
2 kolejka
7 IKS Atak KOLEX Hale Stalowe 0:3 (19:25, 18:25, 23:25)
8 Major i Przyjaciele KAM przeł. na inny termin
9 Sisley Volley Team Dream Team 2:1 (23:25, 26:24, 25:18)
10 Merkury Elbląg Adehadowo Team 0:3 (16:25, 17:25, 18:25)
11 Kubiaki Mar-El Instalacje Elektryczne 0:3 (13:25, 6:25, 10:25)
12 ZNP Elbląg LOGBARTRANS 0:3 (21:25, 24:26, 19:25)
3 kolejka
13 LOGBARTRANS IKS Atak 3:0 (25:22, 25:17, 25:16)
14 Mar-El Instalacje Elektryczne ZNP Elbląg 2:1 (12:25, 27:25, 25:15)
15 Adehadowo Team Kubiaki 3:0 w.o.(25:0, 25:0, 25:0)
16 Dream Team Merkury Elbląg 2:1 (33:31, 25:21, 23:25)
17 KAM Sisley Volley Team 1:2 (25:22, 14:25, 16:25)
18 KOLEX Hale Stalowe Major i Przyjaciele 2:1 (25:23, 22:25, 25:21)
4 kolejka
19 IKS Atak Major i Przyjaciele 2:1 (25:21, 22:25, 25:20)
20 Sisley Volley Team KOLEX Hale Stalowe 1:2 (23:25, 25:21, 13:25)
21 Merkury Elbląg KAM 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)
22 Kubiaki Dream Team 0:3 (12:25, 18:25, 21:25)
23 ZNP Elbląg Adehadowo Team 3:0 (25:13, 25:21, 25:13)
24 LOGBARTRANS Mar-El Instalacje Elektryczne 3:0 (25:16, 25:16, 29:27)
5 kolejka
25 Mar-El Instalacje Elektryczne IKS Atak 2:1 (25:17, 25:20, 24:26)
26 Adehadowo Team LOGBARTRANS przeł. na inny termin
27 Dream Team ZNP Elbląg 0:3 (15:25, 14:25, 15:25)
28 KAM Kubiaki 3:0 (25:14, 26:17, 25:11)
29 KOLEX Hale Stalowe Merkury Elbląg 3:0 (25:16, 25:9, 25:19)
30 Major i Przyjaciele Sisley Volley Team 1:2 (15:25, 21:25, 26:24)
6 kolejka
31 IKS Atak Sisley Volley Team 1:2 (22:25, 25:22, 20:25)
32 Merkury Elbląg Major i Przyjaciele 2:1 (25:23, 25:23, 21:25)
33 Kubiaki KOLEX Hale Stalowe 0:3 (14:25, 18:25, 16:25)
34 ZNP Elbląg KAM 3:0 (25:17, 25:23, 25:15)
35 LOGBARTRANS Dream Team 3:0 (25:22, 25:19, 27:25)
36 Mar-El Instalacje Elektryczne Adehadowo Team 2:1 (26:24, 25:27, 25:18)
7 kolejka
37 Adehadowo Team IKS Atak 2:1 (14:25, 25:21, 25:15)
38 Dream Team Mar-El Instalacje Elektryczne 1:2 (11:25, 25:21, 15:25)
39 KAM LOGBARTRANS 1:2 (14:25, 19:25, 27:25)
40 KOLEX Hale Stalowe ZNP Elbląg 0:3 (23:25, 19:25, 11:25)
41 Major i Przyjaciele Kubiaki 3:0 (25:12, 25:10, 25:15)
42 Sisley Volley Team Merkury Elbląg 3:0 (25:19, 28:26, 25:21)
8 kolejka
43 IKS Atak Merkury Elbląg 2:1 (29:31, 25:23, 25:22)
44 Kubiaki Sisley Volley Team 0:3 (12:25, 16:25, 19:25)
45 ZNP Elbląg Major i Przyjaciele 3:0 (25:13, 25:19, 25:14)
46 LOGBARTRANS KOLEX Hale Stalowe 3:0 (25:15, 25:15, 25:10)
47 Mar-El Instalacje Elektryczne KAM 1:2 (25:12, 19:25, 21:25)
48 Adehadowo Team Dream Team 1:2 (18:25, 22:25, 25:22)
9 kolejka
49 Dream Team IKS Atak 2:1 (25:27, 25:14, 25:22)
50 KAM Adehadowo Team 2:1 (25:18, 25:19, 14:25)
51 KOLEX Hale Stalowe Mar-El Instalacje Elektryczne 0:3 (14:25, 16:25, 15:25)
52 Major i Przyjaciele LOGBARTRANS 0:3 (15:25, 10:25, 9:25)
53 Sisley Volley Team ZNP Elbląg 0:3 (21:25, 19:25, 20:25)
54 Merkury Elbląg Kubiaki 3:0 (25:16, 25:22, 25:18)
10 kolejka
55 IKS Atak Kubiaki 3:0 w.o.(25:0, 25:0, 25:0)
56 ZNP Elbląg Merkury Elbląg 3:0 (25:14, 25:19, 25:10)
57 LOGBARTRANS Sisley Volley Team 3:0 (25:15, 25:16, 25:8)
58 Mar-El Instalacje Elektryczne Major i Przyjaciele 3:0 (25:14, 25:12, 25:18)
59 Adehadowo Team KOLEX Hale Stalowe 1:2 (23:25, 25:20, 19:25)
60 Dream Team KAM 3:0 (25:18, 25:20, 25:21)
11 kolejka
61 KAM IKS Atak  
62 KOLEX Hale Stalowe Dream Team  
63 Major i Przyjaciele Adehadowo Team  
64 Sisley Volley Team Mar-El Instalacje Elektryczne 0:3 (17:25, 21:25, 23:25)
65 Merkury Elbląg LOGBARTRANS  
66 Kubiaki ZNP Elbląg 0:3 w.o.(0:25, 0:25, 0:25)
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…