Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg



Wyniki I etapu:

O kolejności w tabeli decydują:

- większa ilość punktów

- wyższy stosunek setów zdobytych do utraconych

- wyższy stosunek małych punktów zdobytych do utraconych

- bezpośredni mecz

Tabela

MIEJSCE NAZWA ZESPOŁU MECZE PTY SETY MAŁE PUNKTY
ZWYC. POR. WYGR. PRZEGR. STOS. ZDOB. STR. STOS.
1 Mar-El Czołg Elbląg 2 0 5 5 1 5 147 107 1,373
2 BEST NET TEAM 1 0 3 3 0 3 75 42 1,785
3 ZNP Elbląg 1 0 3 3 0 3 75 48 1,562
4 MARTRANS 1 1 3 3 3 1 124 130 0,953
5 LOGBAR 1 0 2 2 1 2 77 65 1,184
6 KAM 1 0 2 2 1 2 72 61 1,180
7 Sisley Volley Team 1 1 2 2 4 0,5 121 137 0,883
8 IKS Atak 0 1 1 1 2 0,5 61 72 0,844
9 Merkury Elbląg 0 1 1 1 2 0,5 65 77 0,844
10 Major i Przyjaciele 0 1 1 1 2 0,5 58 72 0,805
11 KOLEX Hale Stalowe 0 2 1 1 5 0,2 117 148 0,790
12 Okna Tüfe 0 1 0 0 3 0 42 75 0,560


Wyniki

L.P. GOSPODARZE GOŚCIE WYNIKI
I runda
1 kolejka
1 LOGBAR Merkury Elbląg 2:1 (25:21, 25:15, 27:29)
2 BEST NET TEAM Okna Tüfe 3:0 (25:15, 25:11, 25:16)
3 ZNP Elbląg Sisley Volley Team 3:0 (25:12, 25:17, 25:19)
4 KOLEX Hale Stalowe MARTRANS 0:3 (20:25, 16:25, 19:25)
5 Mar-El Czołg Elbląg Major i Przyjaciele 2:1 (25:16, 22:25, 25:17)
6 IKS Atak KAM 1:2 (23:25, 25:22, 13:25)
2 kolejka
7 Merkury Elbląg KAM  
8 Major i Przyjaciele IKS Atak  
9 MARTRANS Mar-El Czołg Elbląg 0:3 (19:25, 13:25, 17:25)
10 Sisley Volley Team KOLEX Hale Stalowe 2:1 (25:15, 23:25, 25:22)
11 Okna Tüfe ZNP Elbląg  
12 LOGBAR BEST NET TEAM  
3 kolejka
13 BEST NET TEAM Merkury Elbląg  
14 ZNP Elbląg LOGBAR  
15 KOLEX Hale Stalowe Okna Tüfe  
16 Mar-El Czołg Elbląg Sisley Volley Team  
17 IKS Atak MARTRANS  
18 KAM Major i Przyjaciele  
4 kolejka
19 Merkury Elbląg Major i Przyjaciele  
20 MARTRANS KAM  
21 Sisley Volley Team IKS Atak  
22 Okna Tüfe Mar-El Czołg Elbląg  
23 LOGBAR KOLEX Hale Stalowe  
24 BEST NET TEAM ZNP Elbląg  
5 kolejka
25 ZNP Elbląg Merkury Elbląg  
26 KOLEX Hale Stalowe BEST NET TEAM  
27 Mar-El Czołg Elbląg LOGBAR  
28 IKS Atak Okna Tüfe  
29 KAM Sisley Volley Team  
30 Major i Przyjaciele MARTRANS  
6 kolejka
31 Merkury Elbląg MARTRANS  
32 Sisley Volley Team Major i Przyjaciele  
33 Okna Tüfe KAM  
34 LOGBAR IKS Atak  
35 BEST NET TEAM Mar-El Czołg Elbląg  
36 ZNP Elbląg KOLEX Hale Stalowe  
7 kolejka
37 KOLEX Hale Stalowe Merkury Elbląg  
38 Mar-El Czołg Elbląg ZNP Elbląg  
39 IKS Atak BEST NET TEAM  
40 KAM LOGBAR  
41 Major i Przyjaciele Okna Tüfe  
42 MARTRANS Sisley Volley Team  
8 kolejka
43 Merkury Elbląg Sisley Volley Team  
44 Okna Tüfe MARTRANS  
45 LOGBAR Major i Przyjaciele  
46 BEST NET TEAM KAM  
47 ZNP Elbląg IKS Atak  
48 KOLEX Hale Stalowe Mar-El Czołg Elbląg  
9 kolejka
49 Mar-El Czołg Elbląg Merkury Elbląg  
50 IKS Atak KOLEX Hale Stalowe  
51 KAM ZNP Elbląg  
52 Major i Przyjaciele BEST NET TEAM  
53 MARTRANS LOGBAR  
54 Sisley Volley Team Okna Tüfe  
10 kolejka
55 Merkury Elbląg Okna Tüfe  
56 LOGBAR Sisley Volley Team  
57 BEST NET TEAM MARTRANS  
58 ZNP Elbląg Major i Przyjaciele  
59 KOLEX Hale Stalowe KAM  
60 Mar-El Czołg Elbląg IKS Atak  
11 kolejka
61 IKS Atak Merkury Elbląg  
62 KAM Mar-El Czołg Elbląg  
63 Major i Przyjaciele KOLEX Hale Stalowe  
64 MARTRANS ZNP Elbląg  
65 Sisley Volley Team BEST NET TEAM  
66 Okna Tüfe LOGBAR  
UWAGA! Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…