Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Składy zespołów:

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

         
  Adehadowo Team     Dream Team
       
1 Andruszkiewicz Łukasz   1 Augustyńczyk Krzysztof
2 Borkowski Przemysław   2 Bakun Przemysław
3 Bychawski Dawid   3 Gawłowski Dawid
4 Bychawski Łukasz   4 Gosiewski Bartosz
5 Cyrankiewicz Krzysztof   5 Iwaszko Daniel
6 Czyżewski Leszek   6 Iwaszko Łukasz
7 Czyżewski Szymon   7 Kędziora Marcin
8 Gierczak Marcin   8 Kurek Mateusz
9 Jodko Agnieszka   9 Laszuk Bartłomiej
10 Ludwiński Szymon   10 Maćkowiak Kamil
      11 Olszewska Beata
      12 Olszewski Mateusz
      13 Panasiuk Bartosz
      14 Trochimowicz Kamil
         
  KAM     KOLEX Hale Stalowe
       
1 Balewski Rafał   1 Banaszek Krzysztof
2 Boczarski Grzegorz   2 Banaszek Paweł
3 Domeracki Tomasz   3 Bogdan Tomasz
4 Duda Adam   4 Gliwa Paulo
5 Dudojć Dariusz   5 Jakubiec Radosław
6 Glaner Marcin   6 Kańduła Marek
7 Gromko Artur   7 Karwacki Marcin
8 Hirniak Agata   8 Nazarewicz Grzegorz
9 Majkowski Daniel   9 Rygasiewicz Ireneusz
10 Nejdrowski Łukasz   10 Teliczan Jakub
11 Olechnowicz Tomasz   11 Tomczak Kamil 
12 Olszewski Paweł      
13 Sobstel Piotr      
         
  LOGBARTRANS     Major i Przyjaciele
     
1 Bieliński Kacper   1 Beling Piotr
2 Cherek Zbigniew   2 Górka Jakub
3 Guzowski Rafał   3 Kot Sergiusz
4 Koterwa Daniel   4 Lamp Mateusz
5 Kowal Piotr   5 Masny Michał
6 Kownacki Szymon   6 Nazarek Arkadiusz
7 Malinowski Piotr   7 Skorupa Michał
8 Marcinkiewicz Wojciech   8 Strzyżewski Dawid
9 Markowski Łukasz   9 Strzyżewski Wojciech
10 Myśliński Grzegorz   10 Szatanik Marek
11 Narewski Marcin   11 Tyszkowski Józef
12 Piotrowski Paweł   12 Wcisła Jerzy
13 Samulewski Wojciech      
14 Trybiński Michał      
15 Walędzik Marcin      
16 Wciórek Michał      
         
  Merkury Elbląg     ROAM
     
1 Aszkielaniec Krzysztof   1 Browalski Krzysztof
2 Bożejewicz Mariusz   2 Cyra Mateusz
3 Lubawski Krzysztof   3 Kieljan Maciej
4 Łacina Arkadiusz   4 Kozakiewicz Krystian 
5 Miałdun Krystian   5 Panimasz Marek
6 Myśliński Dariusz   6 Samela Przemysław
7 Olszewski Jarosław   7 Skidaniuk Patryk
8 Tomaszewski Piotr   8 Smilgin Maciej
      9 Srok Oskar
      10 Stoch Adam
         
  Sisley Volley Team     Virtus.pro
     
1 Barna Łukasz   1 Bredziński Bartosz
2 Grabowski Jakub   2 Fedirko Mateusz
3 Hońko Przemysław   3 Jaruga Dariusz
4 Jusiński Dawid   4 Krupa Bartosz
5 Kuczawski Michał   5 Krupa Miłosz
6 Misztal Marcin   6 Lubawski Paweł
7 Nisztuk Dawid   7 Szałkowski Paweł
8 Patyk Arek   8 Warszawski Grzegorz
9 Piotrowski Mateusz   9 Woźny Michał
10 Pocałujko Łukasz   10 Zawadka Patryk
11 Polcyn Grzegorz      
12 Polcyn Jacek      
13 Szymaniec Adam      
         
  ZNP Elbląg      
         
1 Albertowicz Adam      
2 Hryniewicz Jakub      
3 Jarzyło Jerzy      
4 Jaszkiewicz Piotr      
5 Ludwiński Bogumił      
6 Matwiejczuk Adam      
7 Nowak Mariusz      
8 Patecki Tomasz      
9 Pfeifer Jacek      
10 Pilipiec Sławomir      
11 Wojdag Mariusz      
12 Wołosz Maciej