Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X

Elbląg


Składy zespołów:

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

  AKS Solidarność Elbląg     KAM
  AKS Solidarność    
  NAZWISKO i IMIĘ     NAZWISKO i IMIĘ
1 Fedirko Mateusz   1 Andruszkiewicz Łukasz
2 Filipczyk Mateusz   2 Balewski Rafał
3 Gliwa Pailo   3 Boczarski Grzegorz
4 Góralski Karol   4 Czyżewski Leszek
5 Grzegorzak Paweł   5 Dudojć Dariusz
6 Koska Daniel   6 Dudojć Paweł
7 Koska Sebastian   7 Dudojć Piotr
8 Krajewski Piotr   8 Gierczak Marcin
9 Krupa Miłosz   9 Grajkowska Justyna
10 Łaskowski Przemysław   10 Ignaciuk Gabriel
11 Markowski Łukasz   11 Ignaciuk Jakub
12 Masny Michał   12 Jodko Agnieszka
13 Nejdrowski Łukasz   13 Lech Łukasz
14 Nejdrowski Mateusz   14 Majkowski Daniel
15 Strzyżewski Dawid   15 Olechnowicz Tomasz
16 Strzyżewski Wojciech   16 Olszewski Paweł
17 Woźniak Michał      
18 Czerwiński Michał      
         
  KOLEX Hale stalowe     LOGBARTRANS
  KOLEX Hale stalowe     Logbartrans
  NAZWISKO i IMIĘ     NAZWISKO i IMIĘ
1 Banaszek Paweł   1 Cherek Zbigniew
2 Bogdan Tomasz   2 Koterwa Daniel
3 Jakubiec Radosław   3 Kowal Piotr
4 Kańduła Marek   4 Kownacki Szymon
5 Karwacki Marcin   5 Malinowski Piotr
6 Rygasiewicz Ireneusz   6 Narewski Marcin
7 Teliczan Jakub   7 Piotrowski Paweł
8 Tomczak Kamil   8 Reszka Patryk
      9 Samulewski Wojciech
      10 Trybiński Michał
      11 Walędzik Marcin
      12 Wciórek Michał
         
  Major i Przyjaciele     Merkury Elbląg
  Major i Przyjaciele     Merkury Elbląg
  NAZWISKO i IMIĘ     NAZWISKO i IMIĘ
1 Bredziński Bartosz   1 Aszkielaniac Krzysztof
2 Jaruga Dariusz   2 Bożejewicz Mariusz
3 Krupa Bartosz   3 Lacina Arkadiusz
4 Lamp Mateusz   4 Lubawski Krzysztof
5 Lubawski Paweł   5 Miałdun Krystian
6 Nazarek Arkadiusz   6 Myśliński Dariusz
7 Sulkowski Dariusz   7 Myśliński Grzegorz
8 Szałkowski Paweł   8 Olszewski Jarosław
9 Szałkowski Piotr   9 Tomaszewski Piotr
10 Szatanik Marek      
11 Tyszkowski Józef      
12 Wcisła Jerzy      
13 Zawadka Patryk      
         
  Sisley Volley Team     Techtrans Elbląg
  Sisley Volley Team     Techtrans
  NAZWISKO i IMIĘ     NAZWISKO i IMIĘ
1 Barna Łukasz   1 Bała Przemysław
2 Hońko Przemysław   2 Banaś Wojciech
3 Jusiński Dawid   3 Beling Piotr
4 Kuczawski Michał   4 Bychawski Dawid
5 Nisztuk Dawid   5 Bychawski Łukasz
6 Patyk Arek   6 Kieljan Maciej
7 Piotrowski Mateusz   7 Kot Sergiusz
8 Pocałujko Łukasz   8 Kozakieiwcz Krystian
9 Polcyn Grzegorz   9 Niemczuk Rafał
10 Polcyn Jacek   10 Panianiasz Marek
11 Szymaniec Adam   11 Pfeiffer Paulina
12 Śliwiński Tomasz   12 Warchowicz Marek
      13 Ziemiński Maciej
         
  ZNP Elbląg      
  ZNP Elbląg      
  NAZWISKO i IMIĘ      
1 Albertowicz Adam      
2 Frąckiewicz Piotr      
3 Hryniewicz Jakub      
4 Jarzyło Jerzy      
5 Ludwiński Bogumił      
6 Ludwiński Szymon      
7 Matwiejczuk Adam      
8 Nowak Mariusz      
9 Patecki Tomasz      
10 Pfeiffer Jacek      
11 Wojdag Mariusz